توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یک مدرک یا دیپلم از موسسه آمریکای شمالی دریافت کنید

لیست ما از همکاران موسسه هر هفته با برنامه های جدید هر نوع در حال رشد است. لطفا آخرین نسخه لیست را بررسی کنید تا به روز بمانید!

این که آیا شما می خواهید حسابداری را مطالعه کنید، شرکت را مدیریت کنید، ستاد پرواز، کار با یک چاپگر 3D، کار در یک هتل یا دریافت برنامه تحصیل کنید، ما می توانیم به شما کمک کنیم.

SC-GEOS دارای دهه تجربه است و ما هزاران دانشجوی بین المللی را به اهداف آموزشی خود رسانده ایم!

چگونه برای ورود به دانشگاه یا کالج از طریق برنامه انگلیسی به زبان انگلیسی ما برای برنامه آموزشی:

با شرکای بسیاری، انواع مختلف روابط وجود دارد! در حالیکه بسیاری از کالج ها و دانشگاه ها برای دانش آموزان SC GEOS تست نمی کنند، سه راه برای ورود به موسسات شریک ما وجود دارد.

  • ورود مستقیم: ثبت نام در زبان انگلیسی ما برای برنامه آموزشی هدفمند و رسیدن به سطح زبان / درجه مورد نیاز برای مستقیما وارد شدن به یکی از 100 دانشگاه / کالج بدون TOEFL، IELTS یا آزمون مهارت دیگر زبان. شرکای شرکت GE GE در آمریکای شمالی گواهینامه رسمی SC GEOS را به عنوان مدرک سطح مورد نیاز زبان انگلیسی تشخیص میدهند.
  • ارزیابی نهادی: سطح لازم SC GEOS (سطح 5 یا 6) را تکمیل کنید و ارزیابی انگلیسی استاندارد شده را در کالج یا دانشگاه انتخابی خود انجام دهید. تافل یا آیلتس مورد نیاز نیست.
  • آمادگی TOEFL / IELTS: مدارس زبان SC GEOS شما را برای امتحان IELTS یا TOEFL آماده خواهد کرد که درهای یک دانشگاه یا کالج انگلیسی را باز خواهد کرد!

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط GEOS Languages Plus »

آخرین به روز رسانی March 15, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
درخواست اطلاعات
پاره وقت
تمام وقت
Price
385 USD
385 دلار در هفته (حداقل 12 هفته)
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019