Read the Official Description

یک مدرک یا دیپلم از موسسه آمریکای شمالی دریافت کنید

لیست ما از همکاران موسسه هر هفته با برنامه های جدید هر نوع در حال رشد است. لطفا آخرین نسخه لیست را بررسی کنید تا به روز بمانید!

این که آیا شما می خواهید حسابداری را مطالعه کنید، شرکت را مدیریت کنید، ستاد پرواز، کار با یک چاپگر 3D، کار در یک هتل یا دریافت برنامه تحصیل کنید، ما می توانیم به شما کمک کنیم.

SC-GEOS دارای دهه تجربه است و ما هزاران دانشجوی بین المللی را به اهداف آموزشی خود رسانده ایم!

چگونه برای ورود به دانشگاه یا کالج از طریق برنامه انگلیسی به زبان انگلیسی ما برای برنامه آموزشی:

با شرکای بسیاری، انواع مختلف روابط وجود دارد! در حالیکه بسیاری از کالج ها و دانشگاه ها برای دانش آموزان SC GEOS تست نمی کنند، سه راه برای ورود به موسسات شریک ما وجود دارد.

  • ورود مستقیم: ثبت نام در زبان انگلیسی ما برای برنامه آموزشی هدفمند و رسیدن به سطح زبان / درجه مورد نیاز برای مستقیما وارد شدن به یکی از 100 دانشگاه / کالج بدون TOEFL، IELTS یا آزمون مهارت دیگر زبان. شرکای شرکت GE GE در آمریکای شمالی گواهینامه رسمی SC GEOS را به عنوان مدرک سطح مورد نیاز زبان انگلیسی تشخیص میدهند.
  • ارزیابی نهادی: سطح لازم SC GEOS (سطح 5 یا 6) را تکمیل کنید و ارزیابی انگلیسی استاندارد شده را در کالج یا دانشگاه انتخابی خود انجام دهید. تافل یا آیلتس مورد نیاز نیست.
  • آمادگی TOEFL / IELTS: مدارس زبان SC GEOS شما را برای امتحان IELTS یا TOEFL آماده خواهد کرد که درهای یک دانشگاه یا کالج انگلیسی را باز خواهد کرد!

Program taught in:
انگلیسی

See 4 more programs offered by GEOS Languages Plus »

Last updated July 3, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Price
385 USD
385 دلار در هفته (حداقل 12 هفته)
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline