توضیحات رسمی را مطالعه کنید

این برنامه دو سال را می دهد دسترسی دانش آموزان به احراز صلاحیت صنعت به رسمیت شناخته شده و منجر به زندگی حرفه ای جدید و هیجان انگیز به عنوان یک ماهر شبه حرفه ای در بخش سرعت در حال رشد فن آوری های انرژی تجدید پذیر است.

آن را فراهم می دانش آموزان با دانش مورد نیاز مهندسین استرالیا به در صنعت، و همچنین تجربه عملی کار را از طریق قرار دادن تجربه حرفه ای تنظیم شکارچی TAFE. یک انتخاب از تخصص های منعکس کننده فرصت های متنوع موجود در صنعت وجود دارد - از روند تبدیل و ذخیره انرژی، به زیرساخت ها و فعالیت های مهندسی برق و مکانیک همراه است. دانش آموزان می توانند همچنین از برنامه به عنوان یک مسیر به سال سوم از یک قلع مدرک کارشناسی فن آوری های انرژی تجدید پذیر در دانشگاه نیوکاسل استفاده کنید.

فارغ التحصیلان این دوره به دانش و مهارت های عملی مورد نیاز به عنوان یک شبه حرفه ای در بخش انرژی های تجدید پذیر کار می کنند، در دولت، شرکت های بزرگ، محیط زیست و شرکت های کوچک کسب و کار داشته باشد.

با کمبود مهارت های شناخته شده در همه مشاغل مهندسی، از جمله برق، مکانیک و مهندسی عمران، فرصتی برای کسبه با تجربه در طراحی انرژی سازگار با محیط زیست پایدار و اجرای وجود دارد که بخشی از بخش اشتغال حال گسترش است.

شورای انرژی پاک پیش بینی رشد بلند مدت در بخش، و برنامه فوق دیپلم فارغ التحصیلان ما ارائه می دهد فرصتی برای پیشبرد تجربه خود و حرکت به طیف وسیعی از مواضع مربوط به مهندسی (برخی از نیاز به مطالعه بیشتر)، از جمله:

  • مهندس عمران متخصص در انرژی های تجدید پذیر
  • مهندس برق و متخصص در انرژی های تجدید پذیر
  • مهندسی کاردانی
  • مهندس مکانیک و متخصص در انرژی های تجدید پذیر
  • مهندس برق خورشیدی
  • تکنسین برق خورشیدی
  • مشاور انرژی پایدار است.

مقطع کاردانی نیز فراهم می کند یک مسیر به سال سوم کارشناسی مهندسی (انرژی تجدید پذیر) در دانشگاه نیوکاسل و بدن زیر بنای دانش مورد نیاز مهندسین استرالیا فراهم می کند.

فوق دیپلم ارائه شده توسط TAFE NSW آموزش عالی و شکارچی TAFE را به شما ترکیبی از دانش نظری و عملی شما نیاز به توسعه یک حرفه پاداش می دهد. تجزیه و تحلیل و پژوهش روش به شما خواهد آموخت به شما در موقعیت عالی قرار داده است، آیا شما می خواهید به ادامه بلافاصله در مسیر شغلی خود را و یا دنبال مطالعه سطح بالاتر است. شما حتی می خواهد به عنوان بخشی از ترم خود را اعمال می شود مهارت ها و دانش خود را در یک محل کار واقعی است.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 13 برنامه دیگر ارائه شده توسط Hunter TAFE - Australia »

این دوره Campus based
Start Date
ژانویه 2020
Duration
Price
32,000 AUD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
ژانویه 2020
آخرین مهلت تقاضا

ژانویه 2020