فیلم / تلویزیون

عمومی

شرح برنامه

بهترین فیلم ها، تلویزیون ها، انیمیشن ها، و یا برنامه های صوتی به عنوان رویا شروع می شود. از طریق استفاده از هنر، صنایع دستی و تکنولوژی، این رویاها به تصاویر متحرک و صدا تبدیل می شوند. برنامه Motion Picture / Television (MPTV) در کالج DuPage اختصاص داده شده به کمک دانش آموزان هنر، صنایع دستی و تکنولوژی در پشت رسانه ها از تصاویر متحرک را فرا می گیرد و رویاها را به کار تبدیل می کند که حرکت می کند.

در اینجا چند دلیل برای انتخاب برنامه MPTV وجود دارد:

  • هیات پرشوری با برنده جایزه، اعتبارات تولید ملی و درجه از برنامه های برتر (USC، UCLA، Northwestern)
  • کلاس های کوچکتر با دست کار
  • استودیو فیلم و تلویزیون با اتاق کنترل چند دوربین، شبکه روشنایی، صفحه نمایش chromakey، اتاق سبز، و بیشتر.
  • آزمایشگاه های کامپیوتر با آخرین نرم افزار حرفه ای و متقابل پلت فرم
  • استودیو های صوتی با رایانه، نرم افزار حرفه ای، میکسر ها و میکروفن های حرفه ای
  • مجتمع های کامپیوتری برای دانشجویان پیشرفته
  • دوربین فیلمبرداری دیجیتال حرفه ای HD / SD و تجهیزات پشتیبانی گسترده
  • فرصت های کارآموزی و اشتغال با طیف وسیعی از کارفرمایان در شیکاگو و حومه

فرصت های شغلی

فارغ التحصیلان برنامه فیلم / تلویزیون در زمینه های گوناگون استخدام می کنند. از اپراتورهای دوربین به انیماتورها، نویسندگان به سردبیران، مدیران به تکنسین های صوتی، تولید کنندگان آزاد به اعضای تیم تولید، دانش آموزان با تخصص این برنامه می دهد یافتن اشتغال در سطح ابتدایی کسب و کار ایجاد رسانه ها. پیشرفت در این زمینه معمولا بر اساس مهارت های خاص منطقه و زمینه ای مبتنی بر وسیع است.

برای دسترسی به طیف گسترده ای از فرصت های شغلی، برخی از دانش آموزان تصمیم می گیرند که تحصیلات خود را با مدرک لیسانس ادامه دهند. برنامه فیلم / تلویزیون دارای قراردادهای انتقال با دانشگاه کلمبیا شیکاگو و دانشگاه DePaul است، به دانش آموزان اجازه می دهد تا در دانشکده DuPage و در کلمبیا یا DePaul پایان دهند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Since its inception in 1967, College of DuPage has matured into something very special. It's a community college with far-reaching impact. We're firmly rooted in the community that provides our mandat ... اطلاعات بیشتر

Since its inception in 1967, College of DuPage has matured into something very special. It's a community college with far-reaching impact. We're firmly rooted in the community that provides our mandate, yet committed to reflecting the needs and demands of an ever-changing world. اطلاعات محدود