مبتدیان برش و پایان - مو زنان

عمومی

شرح برنامه

1

بخش آرایشگاه در کالج کنزینگتون و چلسی شهرت دارد یک محیط دوستانه و حمایت است که در آن دانش آموزان ما مطالعه NVQ سطح 1، 2 و 3 دوره آرایش مو.

تمام دوره های آرایش مو ما را در سالن مجهز که در آن شما می توانید مهارت های آرایش مو و روش های مشتری در یک محیط حرفه ای یاد بگیرند.

ما میزان موفقیت بسیار عالی و سابقه اشتغال قابل توجه برای دانش آموزان گذشته ما است. ما لذت بردن از ارتباط قوی با صنعت آرایش مو، با فرصت های زیادی برای دادن کار ما فراهم. پذیرش بر روی دوره های آرایش مو آموزش و پرورش علاوه بر این ما این است که مصاحبه های فردی، به طوری که ما می توانیم یک برنامه مطالعه شخصی در نظر گرفتن مهارت های موجود خود را و زمان در دسترس به مطالعه ساخت. هدف ما به عنوان انعطاف پذیر که ممکن است برای رفع نیازهای فردی دانش آموزان.

دانش آموزان همچنین فرصتی برای کار با دانش آموزان رسانه های دیجیتال در طول پروژه خود اجازه می دهد هر دو دوره از موفقیت دیگران سود می برند را دریافت کنید.

مرور درس

مبتدیان برش و پایان - مو زنان: همیشه می خواستم به یاد بگیرند که چگونه به موهای؟ این دوره کوتاه بسیار عملی است و به شما مهارت های اساسی مورد نیاز برای کاهش و سبک خانم مو آموزش می دهند. این دوره باعث می شود علاوه بر عالی به کسانی که به مطالعه معرفی آرایشگاه در سطح 1 و ایده آل برای کسانی که می خواهند به یاد بگیرند که چگونه به انجام یک طول برش دقیق مو،، فارغ التحصیلی طولانی یک طول ضربه خشک، لایه یکنواخت و باب فارغ التحصیل شد. همه زبان آموزان نیاز به خرید یک کیت آرایش مو از کالج برای این دوره.

  • پردیس: کنزینگتون مرکز
  • بار: سه شنبه 18:00-21:00
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Welcome to Kensington and Chelsea College. Ensuring that you are on the right course is important to us which is why we have a team of dedicated, qualified advisors ready to help and support you in ma ... اطلاعات بیشتر

Welcome to Kensington and Chelsea College. Ensuring that you are on the right course is important to us which is why we have a team of dedicated, qualified advisors ready to help and support you in making this decision to study with us. Our friendly, supportive staff are on hand to make sure you have a brilliant experience from the word go. This includes our highly qualified teaching and lecturing staff who are among the best industry connected and award winning tutors you could wish for. اطلاعات محدود