Read the Official Description

Zeus Consulting مرکز آموزش های معتبر مرکز EC است. همه برنامه های EC شورای توسط مربیان گواهی تحویل داده می شوند.

EC-Council - بازیابی فاجعه حرفه ای

دوره EDRP به شما روش های شناسایی آسیب پذیری ها را آموزش می دهد و اقدامات لازم را برای پیشگیری و کاهش خطرات شکست برای یک سازمان انجام می دهد. این همچنین حرفه ای شبکه را در زمینه اصول بازیابی فاجعه، شامل تهیه یک برنامه بهبود فاجعه، ارزیابی خطرات در شرکت، توسعه سیاست ها و رویه ها و درک نقش ها و روابط اعضای مختلف سازمان، فراهم می کند. پیاده سازی طرح و بهبودی از یک فاجعه.

این دوره EDRP یک رویکرد سرمایه گذاری گسترده ای برای توسعه یک برنامه بهبود فاجعه است. دانش آموزان نحوه ایجاد یک شبکه امن را با قرار دادن سیاست ها و روش ها در محل و نحوه بازگرداندن شبکه در صورت وقوع یک فاجعه یاد خواهند گرفت.

چه کسی باید شرکت کند

مدیران شبکه سرور، مدیران فایروال، آزمایشکنندگان امنیتی، مدیران سیستم و متخصصان ارزیابی ریسک.

EC Council - متخصص رمزگذاری خبره

دوره ECES دانشآموزان را به رمزنگاری کلیدی متقارن مدرن شامل جزئیات الگوریتمهای مانند Feistel Networks، DES و AES معرفی می کند و همچنین یک مرور کلی از بسیاری از الگوریتم های دیگر مانند Blowfish، Twofish، Skipjack و دیگران است.

دانشجویان اصول تئوری اطلاعات را در مورد رمزنگاری اعمال می کنند. دانش آموزان به الگوریتم های هش کردن از جمله MD5، MD6، SHA، Gost، RIPMD 256 و دیگران معرفی خواهند شد. این دوره همچنین رمزنگاری نامتقارن را شامل شرح کامل RSA، الگامال، منحنی بیضوی و DSA می کند. دانش آموزان مفاهیم مهمی مانند انتشار، سردرگمی و اصل کرکوهف را مدیریت خواهند کرد.

مخاطب هدف

آزمایشکنندگان نفوذ، متخصصان قانونی کامپیوتر، هر کسی که در انتخاب، پیاده سازی VPN یا گواهینامه های دیجیتالی، هر کس درگیر در عملیات امنیتی اطلاعات

EC Council - متخصص امنیت خبره

متخصص امنیت ملی متشکل از EC Council (ECSS) به دانش آموزان اجازه می دهد تا مهارت های خود را در سه حوزه مختلف یعنی امنیت اطلاعات، امنیت شبکه و کامپیوتر قانونی افزایش دهند.

مخاطب هدف

برنامه ECSS Certified Security Specialist (ECSS) در درجه اول برای دانشجویان موسسات دانشگاهی طراحی شده است. این مبانی پایه امنیت اطلاعات، پزشکی قانونی کامپیوتر و امنیت شبکه را پوشش می دهد.

این برنامه یک نمای کلی از اجزای کلیدی امنیت اطلاعات را ارائه می دهد. دانش آموزانی که برنامه ECSS را تکمیل می کنند، با دانش پایه ای مناسب مجهز خواهند شد و باید بتوانند به سطح بعدی پیشرفت کنند.

EC Council - یک کاربر کامپیوتر معتبر خبره

هدف از برنامه آموزش CSCU این است که دانش آموزان را با دانش و مهارت های لازم برای محافظت از دارایی های اطلاعاتی خود ارائه دهند. این کلاس دانش آموزان را به یک محیط تعاملی غرق می کند که در آن از درک پایه ای از تهدیدات مختلف امنیتی کامپیوتری و شبکه ای مانند سرقت هویت، تقلب کارت اعتباری، کلاهبرداری های مالی فیشینگ آنلاین، ویروس ها و عقب افتاده ها، ایمیل های جعلی، مجرمین جنایی آنلاین، از دست دادن اطلاعات محرمانه، حملات هک و مهندسی اجتماعی.

مخاطب هدف

این دوره به طور خاص برای کاربران رایانه ای امروزه که از اینترنت و وب به طور گسترده برای کار، مطالعه و بازی استفاده می کنند، طراحی شده است.

EC Council - مدیر امنیت شبکه

برنامه ENSA طراحی شده است تا مهارت های اساسی مورد نیاز برای تجزیه و تحلیل تهدیدات امنیتی داخلی و خارجی را در برابر یک شبکه ایجاد کند و سیاست های امنیتی را که از اطلاعات سازمان حفاظت می کند، توسعه دهد. دانش آموزان نحوه ارزیابی مسائل مربوط به امنیت شبکه و اینترنت و نحوه اجرای سیاست های امنیتی موفق و استراتژی های فایروال را یاد خواهند گرفت. علاوه بر این، آنها یاد خواهند گرفت چگونه آسیب پذیری سیستم و شبکه را افشا کنند و از آنها دفاع کنند. دوره ENSA برای دستان با تجربه در صنعت است و توسط برنامه درسی طراحی شده توسط بهترین در زمینه حمایت می شود.

چه کسی باید شرکت کند

این دوره به طور قابل توجهی برای مدیران سیستم، مهندسین سیستم، مدیران فایروال، مدیران شبکه، مدیران فناوری اطلاعات، متخصصان فناوری اطلاعات و هر کسی که علاقه مند به فناوری های امنیتی شبکه می باشد، سود خواهد برد.

EC Council - تحلیلگر امنیتی خبره

برنامه ECSA Security Analyst (ECSA) یک برنامه آموزشی جامع و مبتنی بر استاندارد مبتنی بر روش متمرکز است که متخصصان امنیت اطلاعات را برای انجام آزمونهای نفوذ در زندگی واقعی با استفاده از روش تست نفوذ انتشار یافته EC Council معرفی می کند.

مخاطب هدف

مدیران شبکه سرور، مدیران فایروال، تحلیلگران امنیت اطلاعات، مدیران سیستم و متخصصان ارزیابی ریسک از برنامه ECSA بهره می برند

هکر اخلاقی خبره

یک برنامه حسابرسی جامع امنیت اطلاعات اخلاقی و اطلاعاتی با تمرکز بر آخرین تهدیدات امنیتی، بردارهای حمله پیشرفته و تظاهرات عملی در زمان واقعی آخرین تکنیک های هکینگ، روش ها، ابزار، ترفندها و اقدامات امنیتی. بر خلاف دیگر آموزش های کاملا نظری، پس از هر موضوع، در جلسات تعاملی با آزمایشگاه های دست دوم غوطه ور خواهید شد

مخاطب هدف

این دوره برای افسران امنیتی، حسابرسان، متخصصان امنیتی، مدیران سایت و هر کسی که در مورد یکپارچگی زیرساخت شبکه خود نگران هستند طراحی شده است.

Program taught in:
انگلیسی
عربی

See 5 more programs offered by Zeus Consulting »

Last updated June 13, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
Free
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019