مدرسه تابستانی در پاریس

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

درباره پاریس

پاریس شهری است که نیازی به معرفی ندارد - شهر چراغ . یک پایتخت غیرقابل انکار جهان ، سایتی برای امضای جاه طلبانه ترین توافق نامه های بین المللی در مورد مهار تغییرات آب و هوا ، توافق نامه های پاریس در سال 2016 و میزبان بازی های المپیک 2024 ، این خانه محل برخی از بزرگترین استعدادهای خلاقانه و متفکران مهم در طول تاریخ مدرن بوده است . چه مکانی بهتر برای گذراندن 2 هفته به دست آوردن بینش در فن آوری های مخرب و تأثیر آنها بر روی شرکت ها و مدیرانی که از آنها استفاده می کنند چیست؟

eiffel tower, paris, france

برنامه ما

برنامه تابستانی ما در پردیس Kedge Business School در پاریس به دانشجویان بین المللی این فرصت را می دهد تا دانش و درک خود را از فن آوری های مخرب و تأثیر آنها بر مدیریت مدرن در قلب پاریس توسعه دهند.

در طی دوره مدرسه تابستانی 2 هفته ما پیشنهاد می کنیم:

 • 2 دوره ، هر کدام 5 ECTS دارند
 • هر دوره یک ماژول فشرده و یک هفته است
 • بازدید تجاری از شرکتهای پاریسی با استفاده از فناوری های مصنوعی و Blockchain.
 • گشت و گذار در پاریس در رودخانه سین
 • 1 صبحانه، 1 ناهار و 1 شام
 • رونوشت رسمی و یک گواهی

مشارکت کنندگان واجد شرایط: دانشجویان با انگیزه بالا و با ذهنیت آزاد و کارشناسی یا کارشناسی ارشد در سطح علمی خوب و با سطح کافی انگلیسی.

برنامه ها

بسته 1: فن آوری های مختل و مدیریت مدرن

 • دوره 1: فن آوری های مختل کننده
  قالب دوره: 6 ساعت در روز طی 1 هفته؛ از 29 ژوئن - 3 ژوئیه 2020
 • دوره 2: ایجاد ارزش مشتری با فناوری های نوآورانه
  قالب دوره: 6 ساعت در روز طی 1 هفته؛ از 6 - 10 ژوئیه

132967_pexels-photo-1595385.jpeg

چرا این برنامه را انتخاب می کنید؟

2 دوره های شدید

شما می توانید فقط در یک هفته یک دوره را پشت سر بگذارید ، با داشتن 5 اعتبار ECTS یا هر دو دوره در این بسته (10 ECTS). و اگر می خواهید با سایر برنامه های مدرسه تابستانی Kedge مخلوط و مطابقت داشته باشید ، می توانید از 8 ژوئن تا 17 ژوئیه 6 کلاس را دنبال کنید. "هاپ-اون" - به مدت 2 هفته کلاس بزنید - سپس "هاپ-خاموش" و دو هفته به اروپا سفر کنید ، سپس برگردید و کلاس دیگری بگیرید. امکانات بسیاری برای سفارشی کردن برنامه شما با توجه به نیازها ، علایق ، زمان بندی و بودجه شما وجود دارد!

تمام دوره های ارائه شده به زبان انگلیسی

توسط یک مجموعه متشکل از بین المللی اعضای هیات علمی با کیفیت بالا

بازدید اجتماعی و شرکت

هر هفته ، ما یک بازدید از شرکت یا فعالیت های اجتماعی (شامل شهریه) را شامل می شود. برنامه ما در پاریس بازدید از یک شرکت مستقر در پاریس با استفاده از مدیریت هوش مصنوعی و Big Data و یک تور با راهنمایی از پاریس در امتداد رودخانه سین خواهد بود!

سفارشی کردن برنامه تابستان خود را بر اساس علاقه های شما

قالب انعطاف پذیر ما به شما امکان می دهد تا بسته های برنامه ما را در پاریس دنبال کنید ، یا دوره هایی را در پردیس های بوردو و مارسی انتخاب کنید که بیشترین علاقه را برای ساختن گزینه "ترکیبی" خود داشته باشید.

کسب اعتبار ECTS قابل انتقال

هر دوره مدرسه تابستانی Kedge دارای 30 ساعت تماس است ، بطور رسمی ارزیابی می شود ، دارای 5 اعتبار ECTS قابل انتقال است و منجر به گواهی تکمیل و همچنین رونوشت های رسمی می شود. اگر 5 اعتبار ECTS برای انتقال به یک دوره معادل در موسسه خانه شما مشکلی است ، با ما تماس بگیرید تا ببینید چه امکاناتی وجود دارد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

KEDGE Business School is a French business school with 4 campuses in France (Paris, Bordeaux, Marseilles, and Toulon), 1 in China (Shanghai ), 1 in Dakar, Senegal, and 3 partner campuses (Avignon, Bas ... اطلاعات بیشتر

KEDGE Business School is a French business school with 4 campuses in France (Paris, Bordeaux, Marseilles, and Toulon), 1 in China (Shanghai ), 1 in Dakar, Senegal, and 3 partner campuses (Avignon, Bastia, and Bayonne). اطلاعات محدود
بوردو , مارسی , پاریس , تولن , شانگهای , داکار + 5 بیشتر کمتر