مدرسه تابستانی Global Ecologies Studio

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

Global Ecologies Studio Summer School یک دوره استودیویی و علمی ترکیبی است که به دانش آموزانی که به دنبال فرصتی برای کشف هنر هنری استودیوی خود هستند ، ضمن بررسی مفاهیم مختلف موجود در سیستم های بوم شناسی و زمین ، ارائه می شود. این دوره که در Burren ایرلند غربی واقع شده است ، یک مکان تجربی و قابل مشاهده برای کشف روابط بین چشم انداز و حوزه اجتماعی را فراهم می کند.

ما با یک علم ترکیبی و عمل هنرهای زیبا ، نحوه زیست محیطی اجتماعی و زمینی ما را بررسی خواهیم کرد. ما روش های تأثیرات انسانی را برای شکل گیری فعل و انفعالات در مقیاس بزرگ آب و هوا ، اقیانوس ها و زیست کره بررسی می کنیم تا محیط مشترک خود را تعریف کنیم. جلسات کلاس شامل سمینارهای گفتمان علمی پیرامون اندیشه زیست محیطی و همچنین بحث درباره هنرهای معاصر هنرهای زیبا توسط اساتید و هنرمندان ایرلندی بازدید کننده و کارشناسان محلی The Burren خواهد بود. چندین سفر میدانی و گشت و گذار در چشم انداز محلی و محیط فرهنگی از م importantلفه های مهم این دوره خواهد بود. عدالت زیست محیطی و اجتماعی ، تفکر اکولوژیکی و فعالیت از موضوعات اصلی خواهد بود.

دانش آموزان با اتمام موفقیت آمیز مدرسه تابستانی (3 استودیو ، 3 علم) در سطح 200/300 ممکن است حداکثر شش اعتبار کسب کنند.

ارزیابی براساس معیارهای زیر انجام خواهد شد:

  • کیفیت مشارکت و مشارکت فعال.
  • کیفیت تحقیقات اولیه و ثانویه از جمله مجله نویسی ، کتابهای طراحی ، ورودی خلاق ، برنامه ریزی و وضوح پروژه.

دانشجویان شرکت کننده فضای استودیویی اختصاصی خواهند داشت تا بتوانند در خلاقیت خود در پاسخ به مفاهیم ارائه شده در کلاس ، عمل خلاقانه خود را کشف کنند. از دانش آموزان انتظار می رود که تئوری زیست محیطی معاصر را بخوانند ، بنویسند ، تحقیق کنند و یافته ها و ایده های خود را برای کلاس بیان کنند. مشارکت دانشجویان از موسسات مختلف هنری و طراحی مرتبط با کنسرسیوم PALS ، برنامه انجمن کالج های مستقل هنر و طراحی (AICAD) انجام خواهد شد. دانش آموزان می توانند تجربه غوطه وری ، تحریک کننده و غنی سازی فکری را پیش بینی کنند که در عین حال که رشد هنری خود را دنبال می کنند ، گفتگوی انتقادی و ارتباط بین المللی را تقویت می کند.

این دوره با تدریس مشترک هیو پوکوک و امیلی بوسانکه برگزار می شود.

Ireland’s Cliffs of Moher

هیو پوکاک

کار هیو پوکوک که در نیوزیلند متولد شده و در ایالات متحده بزرگ شده است ، تلاش می کند تا پویایی پدیده های طبیعی و فرهنگی را تلفیق کند. کارهای پوکاک در فضایی زندگی می کند که "طبیعی" و "فناوری" از هم جدا نیستند. مواد آلی ، مانند آب ، هوا ، نمک ، چوب و خاک و فرایندهای کار و صنعت سکوهایی هستند که کارهای پوکاک بر روی آنها ساخته شده است. تاریخچه و استعاره از رابطه انسانی با منابع طبیعی ، زمان و انرژی از جمله مواردی است که پوکاک در مجسمه ها ، نصب ها ، نمایش ها و فیلم های خود بررسی می کند. طی دو دهه گذشته ، او کارهای خود را در لس آنجلس ، سانفرانسیسکو ، نیویورک ، سانتافه و بالتیمور و همچنین در سطح بین المللی در اتحاد جماهیر شوروی سابق ، آلمان و چین نشان داده است. کارهای وی در گالری ها و موزه ها از جمله موزه پورتیکوس در فرانکفورت آلمان ، موزه وکسنر ، موزه هنر سانتا مونیکا و موزه هنر بالتیمور به نمایش گذاشته شده است. کارهای پوکاک همچنین برای "مکانهای غیر هنری" مانند خانه های شخصی ، سالن های سینما و مزارع ساخته شده است. وی BFA خود را از موسسه هنری سانفرانسیسکو دریافت کرد و سپس MFA خود را در دانشگاه UCLA در ژانرهای جدید به پایان رساند.

هیو پوکوک یک عضو هیئت علمی تمام وقت در کالج هنر م Instituteسسه مریلند است و مدیر مشترک اصلی "اکوسیستم ها ، پایداری و عدالت" جدید MICA است.

وی از سال 2010 عضو همکار MICA PALS است.

امیلی بوسانکت

امیلی بوزانکه یک مربی علوم است که به روشهای میان رشته ای به عنوان راهی برای بررسی ارتباطات بین پدیده های طبیعی ، پویایی های اجتماعی و فرهنگی و نهادهای سیاسی ، حقوقی و اقتصادی که زندگی ما را سامان می دهند علاقه مند است. بوزانکت در کالج هنر شمال غربی اقیانوس آرام (PNCA) تدریس می کند ، جایی که او روش های هنر و علوم را منتشر و ارائه داده است. وی همچنین در سراسر جوامع مختلف در بخش مدارس دولتی علوم متوسطه را تدریس می کند.

بوسانکته به عنوان زمین شناس و دانشمند محیط زیست در استرالیا ، آسیای جنوب شرقی و ایالات متحده کار کرده است. وی در دانشگاه ادینبورگ ، اسکاتلند تحصیل کرد و دارای مدرک فارغ التحصیلی از دانشگاه کالیفرنیا ، سانتا باربارا و کالج لوئیس و کلارک ، پورتلند ، اورگان است. بوزانکت مدیر بنیانگذار ابتکار علم + هنر در PNCA و نماینده مشارکت برای رهبری علمی در پایداری است. او در حال حاضر سمت مدیر پروژه را برای مشارکت هنری و علمی شیلات ACIAD / NOAA 2020 با مشارکت کالج های هنر و طراحی مستقل و شیلات NOAA بر عهده دارد.


Burren College of Art تابستانی Burren College of Art یک دوره متمرکز فرد محور یادگیری متمرکز و اختصاصی را ارائه می دهد. این برنامه در زمینه تاریخی غنی و منحصر به فرد Burren در غرب ایرلند تنظیم شده است ، این برنامه برای کمک به دانش آموزان برای توسعه یک بدن منسجم از کارهای تصویری طراحی شده است. این برنامه برای هنرمندان و دانشجویان هنر آزاد است ، اما همچنین ممکن است مورد توجه افراد با دانش در زمینه های تاریخ ، باستان شناسی ، مردم شناسی ، بوم شناسی یا علوم محیطی باشد. رویه هنری و روشهای خلاقانه آن به عنوان ابزاری برای بررسی ارتباطات بین رشته ای بین مکانهای خاص و روایتهای تاریخی ، فرهنگی ، اجتماعی و زیست محیطی مورد استفاده قرار می گیرد. پروژه های استودیویی بر تعامل با موضوعات اختصاص داده شده ، با کمک فنی اختصاصی متناسب با سطح و غلظت ارائه شده برای هر دانش آموز ، تأکید خواهند کرد.

هنر + علم: چرا هر دو را انجام می دهیم؟

آنچه در مورد گذراندن یک دوره علوم در ترکیب با یک تمرین استودیویی واقعاً بی نظیر و غنی است ، فرصتی است که شما برای ایجاد و پاسخ به محتوای علمی دارید. تبدیل ، ترجمه و موقعیت یابی دانش در حوزه فرهنگی ، بنابراین امکان دسترسی ، بازجویی و پاسخگویی به نوع دیگری را فراهم می کند. همانطور که نگرانی های اجتماعی و اکولوژیکی را که به عنوان یک جامعه با آن روبرو هستیم در نظر می گیریم - از دست دادن تنوع زیستی ، کمبود آب ، تغییرات آب و هوایی ، عدالت زیست محیطی و اجتماعی - ما می توانیم تحقیقات علمی را در کنار تحقیقات خلاق ، ایجاد و همکاری با دانشمندان و جوامع برای ایجاد راه های جدید جدید به کار ببریم. درگیر کردن و مفهوم سازی نگرانی ها.

Global Ecologies Studio به توسعه و اطلاع رسانی در مورد هنر هنری شما می پردازد ، از شما پشتیبانی می کند زیرا شما به عنوان یک متفکر و سازنده مستقل منتقد احاطه شده توسط گروهی از همتایان هنرمندان بین المللی تبدیل می شوید ، و با آشنایی با گفتمان زیست محیطی فعلی ، شما را با متخصصان منطقه متصل می کند. شما با تجربه گسترده در تدریس در کالج های هنری و با مهارت های حرفه ای قوی به دانشکده دسترسی خواهید داشت و در تاریخ فرهنگی جذاب و زیبایی الهام بخش و چشم انداز Burren غرق خواهید شد.

پذیرش

در پاسخ به تغییر وضعیت مربوط به بیماری همه گیر ویروس کرونا ، ما امسال مدرسه تابستانی Global Ecologies Studio را به تابستان 2021 برنامه ریزی کرده ایم و در حال حاضر از 29 ژانویه 2021 به صورت مداوم برنامه ها را می پذیریم. آیا محدودیت هایی وجود دارد که از دانشجویان جلوگیری کند از سفر به ایرلند قبل از شروع برنامه ، ما می توانیم سیاست بازپرداخت خود را افزایش دهیم تا بتوانیم بازپرداخت کامل را تا دو هفته قبل از شروع مدرسه تابستانی انجام دهیم.

برنامه های کاربردی از دانشجویان کارشناسی هنر و همچنین دانشجویان تحصیلات تکمیلی ، هنرمندان مستقل یا محققان علاقه مند از رشته های مجاور علوم انسانی و طبیعی دعوت می شوند.

به منظور درک اینکه شما به عنوان یک هنرمند چه کسی هستید و روشهای بیان ایده ها و مفاهیم خود را به صورت مکتوب ، به عنوان بخشی از روند درخواست ، درخواست می کنیم موارد زیر برای بررسی ارائه شود:

  • 3-10 تصویر از کارهای اخیر
  • یک نمونه نوشتن از یک کلاس کارشناسی اخیر. این ممکن است یک فرم کوتاه ، کوتاه یا کوتاه باشد ، ممکن است روایتی مبتنی بر تحقیق یا شخصی تر باشد.
  • بیانیه قصد (بیان مختصری در حدود 500 کلمه که بیانگر آنچه شما می خواهید از وقت خود در Burren College of Art آورید).
  • رونوشت
  • یک نامه از توصیه

کلیه مطالب کاربردی می توانند از طریق درگاه اسلایدر AICAD بصورت آنلاین ارسال شوند.

پرداخت شهریه

هزینه این برنامه 4 هفته ای 4620 یورو است که شامل شهریه ، استودیو و مسکن بر اساس سکونت در اتاق های دوقلو در محل های خود پذیرایی است.

سیاست لغو

حداقل شهریه و هزینه ها حداقل 4 هفته قبل از شروع برنامه پرداخت می شود. Burren College of Art پس از این تاریخ هیچ گونه تعهدی در بازپرداخت هزینه یا بخشی از آن نمی پذیرد.

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

To be a hothouse for artists, led by artists – reflective and challenging; remote and connected; at the confluence of cultures.

To be a hothouse for artists, led by artists – reflective and challenging; remote and connected; at the confluence of cultures. اطلاعات محدود