بررسی اجمالی

آیا شما به تحصیل در انگلستان فکر می کنید؟ چرا به مدرسه تابستانی ما نمی آیند و سر هم بر روی همتایانمان قرار می گیرند؟

برای تابستان 2018، Cardiff Sixth Form College سه برنامه ارائه خواهد کرد:

1. برنامه تابستان آکادمی

این برنامه به طور عمده برای دانش آموزان 14 ساله توسعه یافته است که در دوره های تحصیلی تمام وقت در مؤسسات انگلستان، بلافاصله پس از تکمیل و یا در سال بعد، پیشرفت خواهند کرد. این به همان اندازه به عنوان یک دوره قبل از GCSE یا قبل از سطح مناسب است و به عنوان یک سر آغاز یا به عنوان یک برنامه بازنگری جامع به کار می رود. به استثنای آمادگی برای آمادگی زبان انگلیسی، دانشجویان نیز به رشته های علوم پایه (ریاضیات، زیست شناسی، شیمی، فیزیک و اقتصاد) آموزش خواهند داد تا به خواسته های خاص آموزش و پرورش بریتانیا کمک کنند.

2. برنامه آماده سازی اکسیرید

اگر شما از لحاظ تحصیلی فوق العاده و درایو برای موفقیت، شما ممکن است در نظر گرفتن یک برنامه به آکسفورد و یا کمبریج. این موسسات در میان دانشگاه های انتخابی ترین در جهان است، بنابراین همه چیز در مورد توانایی، پتانسیل و تعهد دانشگاهی است. این دوره به دانشجویان کمک خواهد کرد تا بدانند که آکس مارگری را از دیگر دانشگاه ها جدا می کند و چه فرایند برنامه ای را شامل می شود. این برنامه همچنین برای دانش آموزان با سایر دانشگاه های برتر مانند دانشکده اقتصاد لندن، کالج امپریال لندن، دانشگاه کالج لندن، دانشگاه دورام و دیگران مفید خواهد بود.

3. تهیه مدرسه پزشکی

تقاضای یک مدرسه پزشکی یک تصمیم بزرگ برای ایجاد و نیاز به مقدار زیادی از برنامه ریزی و آماده سازی است. برنامه پزشکی ما برای کمک به دانشجویان علاقه مند به انواع حرفه های مراقبت های بهداشتی، از جمله دندانپزشکی و دامپزشکی طراحی شده است، تصمیم گیری آگاهانه در مورد اینکه کدام یک از دانشگاه ها مناسب تر است، و استراتژی آماده سازی خود را برای اطمینان از بهترین شانس موفقیت . به دلیل رقابت پذیرش پذیرش مدارک پزشکی، متقاضیان نیازمند پشتیبانی و راهنمایی متخصص هستند، از جمله مشاوره شغلی شخصی و جلسات بیانیه شخصی. این دوره بینش عمیقی را در مورد آنچه که در مورد پزشکی در بر می گیرد، فراهم می کند، چه نیازمندی ها باید دانشجویان را ملاقات کند و چه مهلت هایی که آنها باید از آنها آگاه باشند.

CARDIFF: VIBRANT، COSMOPOLITAN CITY!

کالج دارای شهرت درجه اول برای ارائه موفقیت تحصیلی است، پس چرا برای رفتن به کاردیف به اشتراک گذاشتن در این تخصص، در حالی که می دانید یک شهر جدید و ایجاد دوستان جدید؟

کاردیف یک شهر پر جنب و جوش و چند فرهنگی است که همه ی امکانات را که از یک شهر پایتخت ملی از جمله رستوران های با کیفیت، مراکز خرید، موزه ها، گالری های هنری، سالن های کنسرت و غیره انتظار می رود، ارائه می دهد. بازدید از نشانه های تاریخی به عنوان بخشی از برنامه مدرسه تابستانی صورت می گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارتیف، لطفا به وب سایت Visit Cardiff مراجعه کنید.

دانشگاه کالج در فاصله نزدیک از مرکز شهر است که حدود 30 دقیقه از فرودگاه کاردیف و 40 دقیقه از فرودگاه بریستول واقع شده است، در حالی که فرودگاه های بزرگ لندن به راحتی با جاده یا راه آهن قابل دسترسی هستند.

تاریخ شروع

آمادگی آکسفورد و برنامه های آمادگی پزشکی دانشکده:

تاریخ ورود: یکشنبه 22 جولای 2018

تاریخ شروع: دوشنبه 23 ژوئیه 2018

مدت زمان: 2 هفته (تاریخ پایان سه شنبه 3 آگوست | تاریخ عزیمت شنبه 4 آگوست)

برنامه تحصیلی:

تاریخ ورود: یکشنبه 22 جولای / یکشنبه 29 جولای / یکشنبه 5 اوت 2018

تاریخ شروع /: دوشنبه 23 جولای، دوشنبه 30 ژوئیه یا دوشنبه 6 آگوست 2018

مدت زمان: 2 هفته / 3 هفته / 4 هفته

(پایان تاریخ جمعه 3 آگوست / جمعه 10 آگوست / جمعه 17 آگوست)

(تاریخ خروج شنبه 4 آگوست / شنبه 11 آگوست / شنبه 18 آگوست)

نقل و انتقالات فرودگاه

فرودگاه های انتخابی و تخلیه راحت برای همه دانش آموزان تابستان در دسترس است. تاریخ و زمان در دسترس موجودی به زودی نمایش داده می شود.

تابستان 2018 هزینه

  • برنامه تحصیلی - 2 هفته - 2،340 پوند
  • برنامه تحصیلی - 3 هفته - 3،160 پوند
  • برنامه تحصیلی - 4 هفته - 3،840 پوند
  • آمادگی Oxbridge - 2 هفته - £ 2،900
  • آماده سازی Oxbridge 1 هفته برنامه تحصیلی - 6،334 پوند
  • آمادگی Oxbridge آمادگی 2 هفته برنامه تحصیلی - 4،150 پوند
  • آماده سازی مدرسه پزشکی - 2 هفته - 2،900 پوند
  • آماده سازی مدرسه پزشکی 1 هفته برنامه تحصیلی - 6،334 پوند
  • آمادگی پزشکی دانشکده پزشکی 2 هفته برنامه تحصیلی - 4،150 پوند
برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط Cardiff Sixth Form College »

این دوره واقع در پردیس
Duration
2 - 4 
Price
3,840 GBP
برنامه تحصیلی: 2 هفته - 2،340 پوند / 3 هفته - 3،160 پوند / 4 هفته - 3،840 پوند. آمادگی Oxbridge: 2 هفته - £ 2،900. آماده سازی مدرسه پزشکی - 2 هفته - 2،900 پوند.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ