مدرک دکترا - مدیریت بازرگانی

عمومی

شرح برنامه

با وجود گزینه های شغلی که از دستیار دفتر گرفته تا مدیریت سطح بالا وجود دارد ، مدیریت تجارت یک رشته شغلی محبوب در بین دانشجویانی است که قصد انتقال به یک کالج یا دانشگاه چهار ساله را دارند. مدرک انتقال ما دوره های عمومی تجارت عمومی در سطح اول و فوق تخصص و همچنین دوره های حسابداری ، سیستم های رایانه ای کسب و کار و قانون تجارت را ارائه می دهد. برنامه مدیریت تجارت شامل دوره هایی در تجارت عمومی ، حسابداری ، امور مالی ، بازاریابی و مدیریت ما و همچنین دوره های آموزش عمومی است. گزینه ای برای استفاده بیشتر کلاس ها با فرمت آنلاین در دسترس است.

توصیه های زیر به دوره ها و برنامه ها در همه این زمینه ها اعمال می شود:

 • برای انتقال به یک برنامه مدرک کارشناسی در مدیریت کسب و کار به عنوان دانشجو ، دانشجویان باید حداقل 60 ترم اعتبار را تکمیل کنند.
 • دانش آموزان به شدت تشویق می شوند که قبل از انتقال به درجه تحصیلی تکمیل شوند. از آنجا که پذیرش رقابتی است، تکمیل دوره های توصیه شده پذیرش را تضمین نمی کند.
 • دانش آموزان باید برنامه های انتقال خود را با مشاور یا مشاور آکادمیک پارک لند برنامه ریزی کنند و درجه مورد نیاز دانشگاه یا دانشگاه چهار ساله که آنها قصد حضور در آن را دارند.

Parkland College بیش از 100 برنامه همکاران درجه و گواهینامه را برای اندازه های کوچک خود، امکانات پیشرفته، محیط یادگیری فراگیر و دانشکده های شخصیت شناخته شده است. پارک لندن دارای بزرگترین دانشجوی بین المللی هر کالج 2 ساله ایالت ایلینوی است که بیش از 300 دانشجوی نماینده بیش از 40 کشور است.

مدرک دکترا یک دروازه ایده آل و ارزان برای دانشجویان بین المللی که مایل به ورود به نظام آموزشی آمریکا می باشند، ارائه می دهد. پس از تلاش برای تکمیل مهارت های زبان انگلیسی خود از طریق برنامه زبان انگلیسی به عنوان یک زبان دوم (ESL) و یا کسب دو سال اعتبار قابل انتقال، بسیاری از دانشجویان بین المللی پارک لندن پس از انتقال به دانشگاه های 4 ساله (2 2 انتقال) در سراسر ایالات متحده، جایی که آنها تحصیلات خود را ادامه می دهند، درآمد لیسانس و مدرک لیسانس را دریافت می کنند.

Parkland College به خوبی با چالش هایی که دانشجویان بین المللی در برخورد با آنها تجربه می کنند عادت کرده اند. Parkland تلاش می کند تا آگاهی جهانی و چند فرهنگی را از طریق آموزش افزایش دهد و اعضای هیات علمی از دیدگاه دانشجویان بین المللی در کلاس هایشان استقبال می کنند.

Reni

چرا Parkland College انتخاب کنید

 • اندازه های کوچک و یک آموزش شخصی
 • زبان اسپانیایی به عنوان زبان دوم (ESL) برای سخنرانان غیر انگلیسی
 • دو سال کامل و انتقال اعتبار به یک دانشگاه 4 ساله
 • در همان شهر از دانشگاه ایلینوی، یک دانشگاه تحقیقاتی برتر
 • حدود 1/2 هزینه سالانه دانشگاه های 4 ساله
 • دانشجویان بین المللی دانشجویی، بیش از 300 دانشجوی بین المللی
 • دانشكده بر آگاهی جهانی و چند فرهنگی تمركز دارد
 • استراحت کن

با وجود گزینه های شغلی که از دستیار دفتر گرفته تا مدیریت سطح بالا وجود دارد ، مدیریت تجارت یک رشته شغلی محبوب در بین دانشجویانی است که قصد انتقال به یک کالج یا دانشگاه چهار ساله را دارند.

مدرک انتقال ما دوره های عمومی تجارت عمومی در سطح اول و فوق تخصص و همچنین دوره های حسابداری ، سیستم های رایانه ای کسب و کار و قانون تجارت را ارائه می دهد. مشاغل شغلی در بسیاری از مناطق به راحتی قابل دسترسی است و می تواند درآمد بالایی نیز داشته باشد ، به خصوص اگر مدرک لیسانس یا کارشناسی ارشد داشته باشید. هر فرد در جامعه ما در نهایت نیاز به درک مشاغل به عنوان بخشی از حرفه و زندگی شخصی خود دارد ، بنابراین این برنامه ها و دوره ها باید اولین حوزه مطالعه برای دانشجویانی باشد که از برنامه های شغلی و تحصیلی خود مطمئن نیستند.

Hope

برنامه های مدیریت بازرگانی شامل دوره ها و رشته های اصلی در تجارت عمومی ، حسابداری ، امور مالی ، بازاریابی و مدیریت می باشد. توصیه های زیر در مورد کلیه دوره ها و برنامه ها اعمال می شود. برای انتقال به یک برنامه مدرک کارشناسی در مدیریت کسب و کار به عنوان دانشجو ، دانشجویان باید حداقل 60 ترم اعتبار را تکمیل کنند. دانشجویان به شدت می توانند قبل از انتقال مدرک AS را تکمیل کنند.

دوره های اصلی مورد نیاز کسب و کار

 • ACC 101 حسابداری مالی
 • ACC 102 مدیریت حسابداری
 • CSC 105 آشنایی با رایانه ها و کاربرد آنها در تجارت و تجارت
  یا
  سیستم های رایانه ای تجاری CIS 200
 • MAT 141 * ریاضی محدود
  یا
  MAT 145 * جبر خطی برای تجارت
  یا
  MAT 160 * آمار

دیگر دوره های تجاری مورد نیاز قابل انتقال

 • BUS 101 مقدمه ای بر کسب و کار
 • BUS 204 محیط حقوقی کسب و کار

13551_Campus_3.jpg

13552_Campus.jpg

13556_Garden.jpg

13558_Gym.jpg

13559_Union.jpg
آخرین به روز رسانی سپتامبر 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Parkland College is a two­ year college located in Champaign, Illinois, one of the top destinations for international students in the United States. Offering more than 100 Associates Degree and Certif ... اطلاعات بیشتر

Parkland College is a two­ year college located in Champaign, Illinois, one of the top destinations for international students in the United States. Offering more than 100 Associates Degree and Certificate programs, Parkland College is well known for its small class sizes, state-­of­-the-­art facilities, inclusive learning environment, and personable faculty. Parkland boasts the largest international student body of any 2-­year college in the state of Illinois, with more than 300 students representing more than 40 countries. اطلاعات محدود