مدرک رقص

عمومی

شرح برنامه

رقص تنها رقص با عملکردی سیدنی

مدرک دکترا دارای تمرکز قوی و تعهد به برتری در عمل رقص است. هدف این است که هنرمندان رقص با مهارت، انضباط، آگاهانه و همه جانبه هنرمندان رقص را در فضای ایده ای که آنها را پشتیبانی می کند و آنها را تشویق می کند، به عنوان آنها در تلاش برای رسیدن به این برند فنی، خلاق و علمی.

106271_AssociateDegreeDance2.jpg

چرا AMPA - رقص

انجمن آمپا

چیزی شبیه جامعه در AMPA وجود ندارد. فلسفه ما در ارائه دانش آموزان به دسترسی بیشتری به کارکنان آموزش، امکانات، فرصت های مربوط به صنعت و کار مشترک است

درجه رقابت رقابت

شمار زیادی از برنامه های رقص "تمام وقت" در سیدنی ارائه شده است که در آن مدارک Cert IV (AQF Level 4) وجود دارد. AMPA BDance تنها دوره عملکردی است که دوره های کارشناسی کارشناسی را فراهم می کند (AQF Level 7). رضایت بالاتر دانش آموزان AMPA پس از فارغ التحصیلی از مزایای متمایزی برخوردار است، از جمله گزینه های انتخاب مسیرهای شغلی وسیع تر و یا رفتن به تحصیلات تکمیلی.

اگر قبلا یک دیپلم یا دیپلم پیشرفته در محیط استودیوی رقص را امتحان کرده باشید، می توانید واجد شرایط دریافت 50 درصد اعتبار (از جمله هزینه ها) از دوره لیسانس رقص در برنامه AMPA Pathways است.

رهبری را بر عهده بگیر

دانش آموزان AMPA BDance بیش از یادگیری روش ها، از مفاهیم هنری و تفکر انتقادی به منظور تولید ترکیبات رقص، پروژه ها و کارهای مشترک برای به دست آوردن تجربه و توسعه مجموعه مهارت های گسترده تر استفاده می کنند.

AMPA BDance همچنین یک برنامه کارآموزی برای کسب تجربه صنعت همراه با یک شرکت رقص فارغ التحصیل می کند.

هزینه کمک

شما مجبور نیستید هزینه های پیش پرداخت در AMPA را پرداخت کنید. دانش آموزان واجد شرایط می توانند تمام هزینه های دوره خود را به کمک هزینه کمک و پرداخت پس از گرفتن کار را از طریق روند مالیات منتقل کنند.

AMPA به دانش آموزان اجازه می دهد تا یک راه سریع برای تکمیل BDance در 2 سال به جای 3.

تکنیک

 • باله
 • مدرن
 • جاز
 • تئاتر موسیقی
 • امروزی
 • هیپ هاپ
 • DanceSport

پذیرش

 • تکمیل NSW Yr 12 HSC یا معادل آن
 • مصاحبه / ارزیابی صدای عملکرد

مدت زمان

 • 4 ترمیستر

106272_Associate-Degree-Dance.jpg

دوره آموزشی برجسته

این دوره برای توسعه دهندگان رقص و مربیان برتری طراحی شده است:

 • مطالعه پیشرفته در سبک انتخاب به همراه تکنیک های پشتیبانی اضافی.
 • فرصت های کاری؛
 • برنامه آموزشی گسترده در رقص؛
 • مطالعات مکمل (تاریخ رقص و قدردانی، علوم بدن، موسیقی رقصنده، تولید رقص، رقص و فیلم)؛ و
 • انتخاب در پدافند، موسیقی، درام، تئاتر موسیقی؛

دانشکده تربیت بدنی

دانشکده آموزش AMPA دارای مربیان رقص با تجربه بسیار با تجربه صنعت و سطح بالایی از مدارک تحصیلی است. تعالی آموزش و پرورش و رقص دقیق اطمینان حاصل می کند که فارغ التحصیلان AMPA برای حرفه ای موفق در یک صنعت بسیار رقابتی مجهز شده اند. پس از فارغ التحصیلی، کارکنان همچنان به آموزش و ارتباط با دانش آموزان برای حمایت از رشد و پیشرفت شغلی خود ادامه می دهند.

Pathways

برنامه های پیش بینی شده فرصت های حرفه ای فارغ التحصیل شامل Performer؛ نقاش مستقل رقص هنرمند؛ استاد رقص معلم؛ و معلم مدرسه رقص (نیاز به تحصیلات تکمیلی بیشتر). با توجه به انتقال دانش و مهارت های رقص، دیگر فرصت های شغلی ممکن است شامل تولید رقص و طیف وسیعی از امکانات بین دی ان ای و رسانه ای باشد. تمام دانشآموزان رقص، به عنوان بخشی از مطالعات اصلی خود، این امکان را دارند که در نقش و کارآموزی نقش داشته باشند.

نحوه درخواست

رهبری کنید و به یکی از ارائه دهندگان پیشرو در زمینه موسیقی و آموزش هنرهای تجسمی بپیوندید. 3 دوره مصرف برای شروع سفر خود با AMPA وجود دارد:

 • مصرف 1 (ژانویه / فوریه)
 • مصرف 2 (مه)
 • مصرف 3 (سپتامبر)

لطفا برای جزئیات بیشتر در مورد آنچه که در هنگام درخواست برای AMPA انتظار دارید را ببینید.

مرحله 1: برنامه

فرم درخواست آنلاین را تکمیل کنید

گام 2: رزرو اساسی

هنگامی که فرم درخواست شما یک اعضای تیم پذیرش ارسال می شود با شما تماس می گیرد تا کتاب خواندن و مصاحبه خود را بنویسید. این آزمون توسط یک عضو کارمند با تجربه انجام خواهد شد که قادر خواهد بود بهترین مسیر را برای دستیابی به اهداف خود را توصیه کند.

مرحله 3: ثبت نام

پس از تکمیل پرسشنامه، پانل عملکرد خود را ارزیابی می کند و توانایی و توانایی خود را برای موفقیت در AMPA ارزیابی می کند.

اگر سؤال شما موفق باشد، نامه ای از پیشنهاد را در پست دریافت خواهید کرد. این نامه شامل دستورالعمل هایی درباره نحوه ورود به پورتال AMPA آنلاین می شود که می توانید به پیشنهاد خود پاسخ دهید.

با پذیرش یک پیشنهاد برای تحصیل در AMPA، مکان شما در AMPA امن است. ما مدت کوتاهی پس از دریافت پذیرش شما برای تطابق ثبت نام و جهت گیری در AMPA، با شما تماس خواهیم گرفت.

اطلاعات اضافی

پیانو، صفحه کلید، آمپرس، کیت درام و سیستم صوتی برای آهنگ های پشتیبانی برای همه آزمایشی ها ارائه شده است. گیتاریست ها باید خود را هدایت کنند، و درامرها میله ها و برس های خود را دارند. متقاضیان باید در صورت لزوم آهنگ حمایت و همراهی خود را ارائه دهند.

در حین آزمون، متقاضیان فرصت سفر به محوطه دانشگاه خواهند داشت اگر آنها تا به حال برای روز بازپرسی و یا سایر رویدادها به AMPA مراجعه نکرده باشند. اگر بخواهید یک تور بخرید، لطفا در روز پذیرش بگیرید.

بین المللی

متقاضیان بین ایالتی و بین المللی دعوت خواهند شد تا از طریق ویدئو و یا با روش جایگزین، آن را به عنوان مشاوره خدمات دانشجویی پس از دریافت درخواست خود مورد بحث قرار دهند.

متقاضیان بین المللی که از پیشینه غیر انگلیسی زبان می آیند، باید مدرکی مبنی بر اینکه حداقل نمره IELTS 5/5 (برای مدارک تحصیلات تکمیلی) را به میزان 6.5 (برای دوره های کارشناسی ارشد) به دست آورده اند. نتایج مشابه از آزمونهای مهارت زبان انگلیسی (مثلا TOEFL) نیز پذیرفته می شوند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The Academy of Music And Performing Arts (AMPA) is one of Australia's leading tertiary providers of performing arts education. Educating and inspiring young artists for over 20 years, AMPA remains com ... اطلاعات بیشتر

The Academy of Music And Performing Arts (AMPA) is one of Australia's leading tertiary providers of performing arts education. Educating and inspiring young artists for over 20 years, AMPA remains committed to providing the highest quality in undergraduate and postgraduate degrees focussing on the performing arts, including contemporary, jazz and classical music, dance performance (modern, ballet, jazz, contemporary and hip hop), music theatre, composition/music production and arts management. اطلاعات محدود