مدرک کارشناسی ارشد در صنایع باغبانی و جنگلداری شهری

عمومی

شرح برنامه

آیا ترجیح می دهید که در خارج از منزل کار کنید؟ دوست ندارید به یک دفتر محدود شوید؟

اگر چنین است، برنامه مهندسی صنایع جنگلداری / شهری Gateway یکی از این موارد است. تقریبا تمام کارها در خارج انجام می شود، کار با انواع ابزار و ماشین آلات. و اگر شما انتخاب کنید که درختان را بالا ببرید، می توانید روزانه "دفتر" خود را با دیدگاه خود داشته باشید.

دانشآموزان فنی مهندسی جنگلداری / جنگلداری دروازه (Gateway's Arboriculture / Forestry Engineering) مدرک کارشناسی ارشد مهندسی جنگلداری شهری را برای فارغ التحصیلان در اختیار دانشآموزان قرار می دهد تا به این حرفه هیجان انگیز از باغداران، جنگلداران شهری و مشاغل مربوطه وارد شوند. این دستمزد پایدار خانواده و کار سالانه را با مالکین خصوصی، شرکت های بزرگ و دولتی ارائه می دهد.

دروازه فقط یکی از دو دانشکده فنی در ویسکانسین است تا درجه همکار در این زمینه را ارائه دهد.

دانش آموزان یاد می گیرند چگونه به درختان بروند و از کتابچه و تجهیزات فنی مرتبط در Campus Kenosha Gateway و مناطق اطراف آن استفاده کنند. همراه با بینش در زمینه جنگلداری شهری، دانش آموزان مهارت های لازم را برای تبدیل شدن به یک جنگجو، جنگل شهری یا یک حرفه ای که جنبه های بسیاری از مراقبت از درختان و از بین بردن درختان ناسالم و یا ناامن را دارند، یاد می گیرد. کسانی که در این صنعت نیز آموزش دیده اند به عنوان مشاور، کارشناسان مراقبت های بهداشت گیاهی و مدیران موجودی.

گیتی یک برنامه کاربردی برای آفت کش ها را ارائه می دهد که توانایی تحصیلات تکمیلی را برای موفقیت در حرفه خود افزایش می دهد.


یاد گرفتن از طریق انجام دادن

فارغ التحصیلان فنی مهندسی جنگلداری / جنگلداری Gateway در نیروی کار با دانش و مهارت های دنیای واقعی وارد می شوند. دانش آموزان ما از پایه و اساس و همچنین تجربه کلاس درس، اصول هرس، مراقبت از گیاهان، کاشت درختان و نگهداری، شناسایی گیاهان، ارزیابی ریسک درختان و نصب و مدیریت چشم انداز را یاد می گیرند.

مولفه هوای منحصر به فرد ما فارغ التحصیلان را تجربه کار با خیال راحت بالا در درختان. شما در خارج از طناب یادگیری و مهار ارتفاع بالا، و بهره برداری از بالابر های هوایی، کلیپرز قلم مو و دیگر تجهیزات صنعتی است.

ایمنی تمرکز اصلی برنامه ما است. دانش آموزان از استانداردهای ایمنی خاص صنعت یاد می گیرند و در حین کسب مهارت ها و نظریه پیشرفته در عملیات ارشاد هوایی، از جمله کار با خیال راحت در ارتفاع برای برداشتن یا حذف درختان در نزدیکی سازه ها و موانع، یاد می گیرند. استفاده از تجهیزات ایمنی یک چیپس قلم مو و سایر تجهیزات خاص صنعت مورد بررسی قرار گرفته است. مدیریت چشم انداز و مهارت های طراحی نیز مورد بررسی قرار گرفته است، آماده سازی دانش آموزان برای حرفه ای به عنوان یک تکنسین باغبانی، تکنسین نگهداری چشم انداز، طراحی و نصب و راه اندازی محوطه سازی، تکنسین نگهداری پارک و نقشه برداری پوشش گیاهی.


شرایط پذیرش

  1. دانش آموزان باید یک درخواست را ارسال و 30 دلار هزینه پرداخت کنند.
  2. دانش آموزان باید خواندن، نوشتن، و ارزیابی قرار دادن مهارت های ریاضی را تکمیل کنند.
  3. دانش آموزان باید دبیرستان رسمی، GED یا HSED را ارسال کنند.


شرایط فارغ التحصیلی

  1. حداقل 64 عدد با میانگین 2.0 یا بالاتر.
  2. * میانگین میانگین 2.0 ("C") یا بالاتر برای این دوره های عمده.

برای لیست کامل الزامات فارغ التحصیلی، کتابچه راهنمای دانشجو را بررسی کنید.


ارائه برنامه

پس از فارغ التحصیلی

باغبانی باغبانی شامل هنر و علم کاشت، مراقبت و حفظ درختان فردی است. کسانی که در این زمینه کار می کنند، به عنوان آرتوریست شناخته می شوند.

فارغ التحصیلان دروازه برای آموزش درختان و حفظ درختان جوان و بلوغ آموزش خواهند یافت. آنها همچنین یاد خواهند گرفت که چگونه درختان را به زور بچرخانند تا اطمینان حاصل شود که آنها ایمن هستند و به اندازه بالغ سالم رشد می کنند تا حداکثر سود را برای ساکنین شهر و صاحب خانه ها به ارمغان بیاورند. آنها همچنین در محوطه فنی و تخصصی درخت برای درختان ناسالم، نامطلوب و یا خطرناک در اطراف خانه و سایر موانع آموزش دیده خواهند شد. از بین بردن و هرس کردن درخت با استفاده از تجهیزات تخصصی از آسانسورهای هوایی به بالا رفتن از درختان با استفاده از طناب و مهار انجام می شود.

فارغ التحصیلان آموزش دیده خواهند شد تا به عنوان تکنسین مراقبت های بهداشت گیاهی کار کنند، مبارزه با آفات و بیماری های درختی برای کمک به بیماری های درختان دوباره تبدیل به سالم. کارآموزی به فارغ التحصیلان کمک می کند تا دانش را به عنوان یک مشاور برای انواع مسائل درخت، از جمله ارزیابی خطر برای هرس کردن و حذف درختان، کمک کند.

جنگل های شهری مدیریت و مراقبت از جنگل ها در مناطق شهری برای بهبود کیفیت کلی زندگی شهروندان. تکنسین های جنگلی شهری درک ارزش ذاتی درختان را می دانند و ممکن است به عنوان طرفداران جنگل ها در محیط های شهری عمل کنند، تصمیم می گیرند که درختان باید کاشت و ارزش های زیبایی شناسی و اقتصادی خود را نشان دهند.

فارغ التحصیلان دروازه آموزش داده خواهند شد تا درختان را درختان بچینند، درختان کاشته شوند، مراقبت از درختان را مدیریت کنند و داده ها را جمع آوری کنند تا محیط جنگل شهری را بهتر درک کنند.


کار

آمار دفتر آمار ایالات متحده نشان می دهد که تریمرها و تراسهای درختی در ویسکانسین، درآمد متوسط ​​را از 36،830 تا 39220 دلار در سال 2015 در ویسکانسین در سال 2015 به دست آورده اند. در بعضی مناطق میانگین متوسط ​​50،000 دلار است.

به طور ملی، آمارهای دولتی نشان می دهد که استفاده از trimmers درختان و گیاهان زراعی با نرخ 18 درصد رشد می کند، سریع تر از میانگین برای همه شغل ها. آینده "شهرهای هوشمند" شامل فضای سبز بیشتری است و بسیاری از شهرهای و شهرهای دیگر در حال کاشت بیشتر درختان هستند.

این روند فرصتی برای آرتوریست ها ایجاد خواهد کرد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Education that provides our students a way to gain the skills to fulfill their dreams, right where they are today and tomorrow. That’s what we do here at Gateway Technical College. Each year, Gateway’ ... اطلاعات بیشتر

Education that provides our students a way to gain the skills to fulfill their dreams, right where they are today and tomorrow. That’s what we do here at Gateway Technical College. Each year, Gateway’s strong education and hands-on, real-world training through 65 different programs provides the foundation for more than 21,000 students to earn the skills to a new career – or better themselves in their current one. اطلاعات محدود
کنوشا , الخورن , راسین , استوار , والورث , کنوشا + 5 بیشتر کمتر