مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

عمومی

6 مکان موجود

شرح برنامه

دنیای مدیریت کسب و کار یک مکان هیجان انگیز، سریع و پویا برای صرف شغل است. در Gateway، دانشجویان مدیریت بازرگانی می آموزند که چگونه دنیای کسب و کار از یک دیدگاه بازاریابی، مالی و سازمانی کار می کند. در دنیای کسب و کار سریع، کسب و کار نیاز به یک مدیر برای آگاهی در موضوعات مختلف دارد. مدرک مدیریت کسب و کار کمک خواهد کرد که فارغ التحصیلان را از هم جدا کند. بهتر شدن آنها را برای پیشرفت در نقش های مدیریتی آماده می کند. دوره های مدیریت کسب و کار دروازه توسط یک کمیته مشاوره ای کسب و کار متشکل از حرفه ای ها در بازار کار منطقه ای است. بنابراین، طبقات در حال حاضر بیشتر در حال حاضر روند کسب و کار در کسب و کار. دانش آموزان نیز از مدرسان مدیریت کسب و کار که متخصصان چاشنی هستند بهره می برند - بسیاری از آنها بیش از 20 سال تجربه در زمینه دارند.

مدیریت کسب و کار طراحی شده است برای ارائه زمینه گسترده ای در نظریه مدیریت، مدیریت منابع انسانی و رفتار، حسابداری، بازاریابی و تصمیم گیری در کسب و کار. دانش آموزان یاد می گیرند چگونه به طور موثر سازماندهی کارآمد و سازمانی کسب و کار، برنامه ریزی، سازماندهی، هدایت و ارزیابی عملکرد لازم را داشته باشند. فارغ التحصیلان دانش کسب و کار و مهارت های خود را برای آماده سازی آنها برای یک کارآموز مدیریت، دستیار، مدیر، یا موقعیت رهبر تیم در بخش گسترده ای از بخش های کسب و کار، دولت و غیر انتفاعی از اقتصاد ما داشته باشد.


تمام برنامه های تحصیلات تکمیلی در زمینه کسب و کار و فناوری اطلاعات به طور کامل مورد تایید و با شورای اعتباربخشی مدارس و برنامه های بازرگانی هستند.


یاد گرفتن از طریق انجام دادن

برنامه مدیریت کسب و کار در Gateway فرصتی برای یادگیری را فراهم می کند از طریق مطالعات موردی، استقرار حرفه ای و برنامه Biz Squad. در بسیاری از موارد، کارآموزی را می توان با یک کارفرمای فعلی دانش آموز انجام داد - فرصتی عالی برای یادگیری و برجسته کردن مهارت های خود به کارفرمای شما.

Biz Squad یک فرصت برای یادگیری است که در آن دانش آموزان برای کار با مشتریان واقعی در پروژه های واقعی کار می کنند و تجربه در این زمینه را کسب می کنند. مشارکت همچنین فرصت های شبکه های بزرگ را فراهم می کند. سوئیس Biz در دانشگاههای کنسا، راسین و الخورن ارائه می شود.

بسیاری از دوره های مدیریت کسب و کار ارائه شده به صورت آنلاین به راحتی با برنامه های مشغول است. برخی از کلاسها ممکن است در قالب پروتکل IPVID ارائه شوند، به دانش آموزان اجازه می دهند تا از طریق تکنولوژی پیشرفته مخابراتی، در یک محوطه دانشگاهی حضور یابند.

Gateway نیز از طریق مشارکت در سازمان های حرفه ای مانند DECA Collegiate، Professionals of America و سازمان های خدمات اجتماعی ارائه می دهد. عضویت اجازه می دهد تا برای شرکت در مسابقات محلی، ایالتی و بین المللی. فرصت های یادگیری خدمات نیز بخشی از برنامه درسی برنامه است. دانش آموزان جامعه را در پناهگاه های غذای منطقه، پناهگاه های حیوانی، سازمان های دولتی و سازمان های غیر انتفاعی در اختیار خواهند گذاشت تا مهارت هایی را که آنها از طریق خدمات آموخته اند، به کار گیرند.

برنامه مدیریت کسب و کار ارائه می دهد فرصت های منحصر به فرد برای تحصیل در خارج از کشور. سفر اخیر شامل سفر به هنگ کنگ و سرزمین اصلی چین برای مطالعه بازار آسیا، منابع انسانی، مدیریت زنجیره تامین، چالش های واردات / صادرات، مبادلات ارز خارجی و تفاوت های فرهنگی است.


شرایط پذیرش

  1. دانش آموزان باید یک درخواست را ارسال و 30 دلار هزینه پرداخت کنند.
  2. دانش آموزان باید امتحانات خواندن، نوشتن، ریاضی و مهارت های رایانه را کامل کنند.
  3. دانش آموزان باید دبیرستان رسمی، GED یا HSED را ارسال کنند.


شرایط فارغ التحصیلی

  1. حداقل 62 اعتبار با میانگین 2.0 یا بالاتر.
  2. * میانگین میانگین 2.0 ("C") یا بالاتر برای این دوره های عمده.

برای لیست کامل الزامات فارغ التحصیلی، کتابچه راهنمای دانشجو را بررسی کنید.


ارائه برنامه

پس از فارغ التحصیلی

فارغ التحصیلان برنامه مدیریت کسب و کار در Gateway Technical College آماده خواهد شد برای ورود به بازار کار با مجموعه ای از مهارت های صحیح و ممکن است موقعیت را برای سرعت بخشیدن به فراتر از موقعیت های ابتدایی - به مدیران بخش و مدرن میانه. دروازه دانشجویان را برای این صعود آماده می کند با تدریس مهارت های سازمانی و رهبری، و با درک کامل از کارکردهای کسب و کار که به دانش آموزان کمک می کند.

انواع مختلفی از گزینه های حرفه ای در دسترس هستند و دانش آموزان می توانند تحصیلات اضافی را با تاکید خاصی از طریق در نظر گرفتن دوره های انتخابی در زمینه مورد نظر خود بدست آورند. حرفه های بالقوه شامل مدیر تسهیلات، مدیر فروش، مدیر بخش، نماینده املاک و مستغلات و مدیر منابع انسانی می باشد. فارغ التحصیلان می توانند در صنایع مختلف کار کنند. این شامل فروش و بازاریابی، عملیات، خدمات مالی، انبارداری، منابع انسانی و تدارکات است.


کار

طبق آمار دفتر آمار کارگری، انتظار می رود که اشتغال مدیران خدمات اداری در سال های 2010 تا 2020 به میزان 15 درصد افزایش یابد. حقوق و دستمزد تا حد زیادی متفاوت از موقعیت، تحصیلات و تجربه است. میانگین دستمزد سالانه یک مدیر خدمات اداری در سال 2015 86110 دلار بود.

ادامه تحصیلات حرفه ای به شما کمک خواهد کرد که توانایی کسب درآمد برای فارغ التحصیلان مدیریت بازرگانی را در موقعیت های پیشرفته مانند مدیران گروه، مدیران و فراتر از آن قرار دهید.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Education that provides our students a way to gain the skills to fulfill their dreams, right where they are today and tomorrow. That’s what we do here at Gateway Technical College. Each year, Gateway’ ... اطلاعات بیشتر

Education that provides our students a way to gain the skills to fulfill their dreams, right where they are today and tomorrow. That’s what we do here at Gateway Technical College. Each year, Gateway’s strong education and hands-on, real-world training through 65 different programs provides the foundation for more than 21,000 students to earn the skills to a new career – or better themselves in their current one. اطلاعات محدود
کنوشا , الخورن , راسین , استوار , والورث , کنوشا + 5 بیشتر کمتر