توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به عنوان یک مدرسه تأییدیه بنیاد آموزش فنی وسایل نقلیه ملی (NATEF)، Gateway Technical College به عنوان بالاترین کیفیت آموزش برای یک برنامه مهندس خودرو شناخته شده است. دیپلم تکنسین فنی تعمیر و نگهداری خودرو و برنامه کارشناسی ارشد فناوری خودرو، آموزشی و آموزشی را که برای موفقیت در یک تعمیرگاه خودرو یا مرکز خدمات خرده فروشی نیاز دارید، فراهم می کند. برنامه های آموزش خودرو Gateway در مرکز فن آوری حمل و نقل Horizon تدریس می شود. تسهیلات پیشرفته در کشور آخرین تجهیزات آموزشی در زمینه خودرو را در اختیار دارد و به عنوان یک مرکز استراتژیک برای صنعت حمل و نقل در میدوست می باشد.

70 برنامه اعتباربخشی خودرو فناوری خودرو دانش آموزان را برای حرفه ای به عنوان یک تکنسین خط تولید خودرو آماده می کند. تکنسین خط می تواند تعمیرات پیچیده در خودروها و کامیون های سبک را تشخیص، تعمیر و انجام دهد. تکنسین نیاز به مهارت های خدمات به مشتری و همچنین مکانیک، برق و مهارت های حرفه ای برای کار بر روی داغترین وسایل نقلیه امروز. فارغ التحصیلان همچنین می توانند موقعیت خود را به عنوان تامین کنندگان قطعات و فروش، تکنسین آزمایش برای تولید کنندگان، نماینده فروش، مربی تولید کننده و یا مدیر در یک زمینه مرتبط با حمل و نقل، بدست آورند. در طول برنامه، دانش آموزان در عملکرد موتور، تعمیر موتور، درایوهای دستی و اتوماتیک، انتقال و گیربکس، سیستم های الکتریکی و الکترونیک آگاه خواهند شد. فارغ التحصیلان آمادگی آزمون امتحان Master ASE را دارند. گواهی کارشناسی ارشد ASE کارفرمایان و مصرف کنندگان بالقوه را نشان می دهد که تکنسین در زمینه صدور گواهینامه از جمله زمینه های عملکرد موتور، موتورهای دیزلی خودرو و انتقال اتوماتیک آگاه است.97872_YG7A0606.jpg


یاد گرفتن از طریق انجام دادن

کلاس های آموزشی و آزمایشگاه خودرو Gateway دارای آخرین تکنیک آموزشی هستند، از جمله LJ Create- آموزش منابع خودرو، که مخصوصا برای آموزش مهارت هایی که برای نسل بعدی تکنسین های وسایل نقلیه مورد نیاز است، طراحی شده است.

آزمایشگاه خودرو در مرکز افق مرکز یک کارگاه تعمیر خودرو کاملا مجهز است که شامل آسانسور، تشخیصی ترین وسیله نقلیه و تجهیزات تعمیر و نگهداری می باشد. از طریق همکاری قوی با Snap-on Incorporated، آزمایشگاه خودرو دارای بیشترین اطلاعات مربوط به تجهیزات Snap-on است. دانش آموزان یاد خواهند گرفت که چگونه از جدیدترین دستگاه های تشخیصی Snap-on استفاده کنند و همچنین گواهی های Snap-on را دریافت کنند. گواهینامه ها عبارتند از: DVOM Meter، Ethos، Solus Pro، Vantage Pro و Verus. این گواهینامه ها دانش آموزان را برای کارفرمایان بالقوه قابل فروش می سازد.

دانش آموزان تشویق می شوند برای پیوستن به باشگاه خودرو. این باشگاه فرصتی برای دانشجویان فراهم می کند. حضور در نمایشگاه خودرو شیکاگو، ایجاد نمایش خودکار خود و شرکت در چندین رویداد دانشجویی دیگر. دانش آموزان همچنین می توانند در پروژه های خدمات اجتماعی مشارکت کنند و این فرصت را به عنوان مربیان، راهنماها و قضات در مسابقات خودروسازی دولتی و محلی در دروازه برگزار کنند.


شرایط پذیرش

  1. دانش آموزان باید یک درخواست را ارسال و 30 دلار هزینه پرداخت کنند.
  2. دانش آموزان باید خواندن، نوشتن، و ارزیابی قرار دادن مهارت های ریاضی را تکمیل کنند.
  3. دانش آموزان باید دبیرستان رسمی، GED یا HSED را ارسال کنند.


شرایط فارغ التحصیلی

  1. حداقل 64 عدد با میانگین 2.0 یا بالاتر.
  2. * میانگین میانگین 2.0 ("C") یا بالاتر برای این دوره های عمده.

برای لیست کامل الزامات فارغ التحصیلی، کتابچه راهنمای دانشجو را بررسی کنید.


ارائه برنامه

پس از فارغ التحصیلی

فارغ التحصیلان می توانند در یک مرکز بازسازی خودرو یا مرکز خدمات خرده فروشی موفق شوند. ممکن است بسته به نوع آموزش و گواهینامه های گوناگون فرصت های شغلی موجود باشد؛ تکنسین های خط تولید خودرو، تامین کنندگان قطعات و فروش و تکنسین آزمایش برای تولید کنندگان.

بسیاری از دانشآموزان فناوری Gateway Automotive شروع به کار خود در زمینه فروش خودرو و تعمیر وسایل در حالی که در مدرسه و کار در حالی که پایان مدرک خود را.


صدور گواهینامه صنعت

برنامه دیپلم تکنسین تعمیر و نگهداری خودرو، دانشجویان را آماده می کند تا امتحان های صدور گواهینامه خودرو (ASE) را در زمینه های زیر به عهده بگیرند: ترمز، تعلیق و فرمان، گرمایش و تهویه مطبوع و سیستم های الکتریکی.

فارغ التحصیلان مدرک کارشناسی ارشد مهندسی خودرو آمادگی آزمون امتحان Master ASE را دارند. گواهی کارشناسی ارشد ASE کارفرمایان و مصرف کنندگان بالقوه را نشان می دهد که تکنسین در زمینه صدور گواهینامه از جمله زمینه های عملکرد موتور، موتورهای دیزلی خودرو و انتقال اتوماتیک آگاه است.

علاوه بر این، دانش آموزان یاد خواهند گرفت که چگونه از جدیدترین دستگاه های تشخیصی Snap-on استفاده کنند و همچنین گواهینامه های Snap-on را دریافت کنند. گواهینامه ها عبارتند از: DVOM Meter، Ethos، Solus Pro، Vantage Pro و Verus. این گواهینامه ها دانش آموزان را برای کارفرمایان بالقوه قابل فروش می سازد.


کار

انتظار می رود که فرصت های شغلی برای کسانی که برنامه های آموزش خودرو را کامل کرده اند و گواهینامه های ASE را به دست آورند بسیار خوب باشد. طبق آمار دفتر آمار کارکنان، انتظار می رود که تکنسین های خدمات خودرو و مکانیک بین سال های 2010 تا 2020 تا 17 درصد افزایش یابد.

فارغ التحصیلان دیپلم فنی خودرو ممکن است مشاغل ورودی را در یک فروشگاه تعمیر خودرو با نرخ پرداخت 6 تا 10 دلار در هر ساعت پیدا کنند. فارغ التحصیلان مدرک کارشناسی ارشد فناوری خودرو ممکن است موقعیتی را به عنوان یک تکنسین خط اتوماتیک با میانگین حقوق ساعتی 10 تا 18 دلار پیدا کنند. بسیاری از تکنسین های خودرو نیز در کمیسیون مربوط به هزینه های کار در هنگام کار در خرده فروشان خودرو و دیگر تعمیرگاه های خصوصی پرداخت می شوند. با توجه به آموزش تخصصی، دانش آموزان دروازه، پس از پنج تا ده سال تجربه، فارغ التحصیلان ممکن است دستمزد سالانه نزدیک به 100،000 دلار را دریافت کنند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 8 برنامه دیگر ارائه شده توسط Gateway Technical College »

آخرین به روز رسانی November 27, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
Duration
تمام وقت
Price
8,588 USD
نرخ تحصیل اقامت: 134.20 دلار برای هر اعتبار. ساکنان خارج از کشور: هزینه تحصیل در هر اعتبار 67.10 دلار؛ کل هزینه تحصیل 201.30 دلار در هر اعتبار. ممکن است هزینه های اضافی اعمال شود
Deadline
درخواست اطلاعات
Priority admission deadline
جولای 1, 2019
Priority admission deadline
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Priority admission deadline
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا
جولای 1, 2019
Priority admission deadline
Start Date
ژانویه 2020
آخرین مهلت تقاضا
اکتبر 1, 2019
Priority admission deadline
Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Priority admission deadline
End Date

اوت 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
جولای 1, 2019
Priority admission deadline
End Date

ژانویه 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
اکتبر 1, 2019
Priority admission deadline
End Date