مدرک کارشناسی ارشد موسیقی

عمومی

شرح برنامه

در صنعت بسیار رقابتی، مدارک و مدارک محترم، تجربه گسترده میدان و شبکه قوی برای بهبود چشم انداز آینده شغلی خود در موسیقی ضروری است. در AMPA، ما محیطی با تمام ابزارهای فوق را برای شما فراهم می کنیم تا به حداکثر رساندن فرصت ها و رسیدن به هدف نهایی خود دست یابید.

مدرک کارشناسی ارشد AMPA طراحی شده است که به طور جامع آموزش نوازندگان با استعداد (سازندگان، سازندگان و سازندگان) را قادر می سازد آنها را وارد صنعت موسیقی یک قدم جلوتر از جمعیت.

106269_AssociateDegreeMus.jpeg

دانشجویان AMPA می توانند بر روی یکی از چهار حوزه تمرکز خود تمرکز کنند.

بر خلاف بسیاری از نهادها در استرالیا، AMPA همچنان بر یادگیری فردی و فردی متمرکز است. این به این معنی است که دانشجویان موسیقی مجاز به دریافت یک درس 60 دقيقهای در هفته به عنوان بخشی از واحد تحصيلی اصلی خود و يک درس 30 دقيقه اضافی در بخش دوم مطالعه هستند. انتخاب یک مطالعه دوم به ویژه برای AMPA منحصر به فرد است و یک ابزار ارزشمند برای دانش آموزان با بیش از یک مهارت به عنوان مثال. گیتار / صدا یا خواننده / ترانه سرا.

زمینه های تمرکز

  • معاصر / اجرای جاز
  • عملکرد کلاسیک
  • ترکیب / تکنولوژی موسیقی خلاق
  • تئاتر موسیقی

پذیرش

  • گوش دادن / مصاحبه / ارزیابی
  • هیچ ATAR مورد نیاز نیست

مدت زمان

  • 4 ترمیستر

نحوه درخواست

رهبری کنید و به یکی از ارائه دهندگان پیشرو در زمینه موسیقی و آموزش هنرهای تجسمی بپیوندید. 3 دوره مصرف برای شروع سفر خود با AMPA وجود دارد:

  • مصرف 1 (ژانویه / فوریه)
  • مصرف 2 (مه)
  • مصرف 3 (سپتامبر)

لطفا برای جزئیات بیشتر در مورد آنچه که در هنگام درخواست برای AMPA انتظار دارید را ببینید.

106270_AssociateDegreeMusic.jpg

مرحله 1: برنامه

فرم درخواست آنلاین را تکمیل کنید

گام 2: رزرو اساسی

هنگامی که فرم درخواست شما یک اعضای تیم پذیرش ارسال می شود با شما تماس می گیرد تا کتاب خواندن و مصاحبه خود را بنویسید. این آزمون توسط یک عضو کارمند با تجربه انجام خواهد شد که قادر خواهد بود بهترین مسیر را برای دستیابی به اهداف خود را توصیه کند.

مرحله 3: ثبت نام

پس از تکمیل پرسشنامه، پانل عملکرد خود را ارزیابی می کند و توانایی و توانایی خود را برای موفقیت در AMPA ارزیابی می کند.

اگر سؤال شما موفق باشد، نامه ای از پیشنهاد را در پست دریافت خواهید کرد. این نامه شامل دستورالعمل هایی درباره نحوه ورود به پورتال AMPA آنلاین می شود که می توانید به پیشنهاد خود پاسخ دهید.

با پذیرش یک پیشنهاد برای تحصیل در AMPA، مکان شما در AMPA امن است. ما مدت کوتاهی پس از دریافت پذیرش شما برای تطابق ثبت نام و جهت گیری در AMPA، با شما تماس خواهیم گرفت.

اطلاعات اضافی

پیانو، صفحه کلید، آمپرس، کیت درام و سیستم صوتی برای آهنگ های پشتیبانی برای همه آزمایشی ها ارائه شده است. گیتاریست ها باید خود را هدایت کنند، و درامرها میله ها و برس های خود را دارند. متقاضیان باید در صورت لزوم آهنگ حمایت و همراهی خود را ارائه دهند.

در حین آزمون، متقاضیان فرصت سفر به محوطه دانشگاه خواهند داشت اگر آنها تا به حال برای روز بازپرسی و یا سایر رویدادها به AMPA مراجعه نکرده باشند. اگر بخواهید یک تور بخرید، لطفا در روز پذیرش بگیرید.

بین المللی

متقاضیان بین ایالتی و بین المللی دعوت خواهند شد تا از طریق ویدئو و یا با روش جایگزین، آن را به عنوان مشاوره خدمات دانشجویی پس از دریافت درخواست خود مورد بحث قرار دهند.

متقاضیان بین المللی که از پیشینه غیر انگلیسی زبان می آیند، باید مدرکی مبنی بر اینکه حداقل نمره IELTS 5/5 (برای مدارک تحصیلات تکمیلی) را به میزان 6.5 (برای دوره های کارشناسی ارشد) به دست آورده اند. نتایج مشابه از آزمونهای مهارت زبان انگلیسی (مثلا TOEFL) نیز پذیرفته می شوند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The Academy of Music And Performing Arts (AMPA) is one of Australia's leading tertiary providers of performing arts education. Educating and inspiring young artists for over 20 years, AMPA remains com ... اطلاعات بیشتر

The Academy of Music And Performing Arts (AMPA) is one of Australia's leading tertiary providers of performing arts education. Educating and inspiring young artists for over 20 years, AMPA remains committed to providing the highest quality in undergraduate and postgraduate degrees focussing on the performing arts, including contemporary, jazz and classical music, dance performance (modern, ballet, jazz, contemporary and hip hop), music theatre, composition/music production and arts management. اطلاعات محدود