مدرک کارشناسی علوم کاربردی - فناوری دقت کشاورزی

Parkland College

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرک کارشناسی علوم کاربردی - فناوری دقت کشاورزی

Parkland College

کشاورزی با تکنولوژی

آیا شما تکنولوژی را دوست دارید، مشکلات علمی را حل می کنید و در خارج کار می کنید؟ برنامه کشاورزی دقیق پارک لند، فرصت های شغلی متنوع برای فارغ التحصیلان را فراهم می آورد. فرصت های شغلی در نقش هایی مانند تکنسین های دقیق کشاورزی، محققان پژوهشی، متخصصان محصول و غیره، که با شرکت های آزمایش کننده خاک، شرکت های مشاوره کشاورزی و شرکت های کود و شیمیایی کار می کنند، فراوان هستند. کار در کشاورزی همیشه به معنای کشاورزی نیست. کشاورزان نیازمند کمک به تصمیم گیری های مهم در مورد محصولات کشت میوه، چه و چه مقدار مواد شیمیایی برای استفاده و نحوه بهبود عملکرد هستند. فارغ التحصیلان Precision ag یک مدرس دو ساله در مقطع علوم کاربردی به دست می آورند که به آنها اجازه می دهد تا به کار کردن در امر غذا دادن به آمریکا کمک کنند!


یکی از نوع/>

Parkland College تنها کالج در ایلینوی است که این تکنولوژی پیشرفته و برنامه حرفه ای را ارائه می دهد. با 20 سال سابقه آموزش دقیق متخصصان کشاورزی، شهرت قوی منطقه ای ایجاد کرده ایم و شرکای کارفرمای ما مشتاق استخدام فارغ التحصیلان پارک لند هستند. همه ساکنین ایلینوی قادر به ثبت دقیق آگ در نرخ شهریه در منطقه هستند. ساکنان خارج از ناحیه باید برای تکمیل این تخفیف سخاوتمندانه، پرونده های مربوط به توافقنامه شغلی را تکمیل کنند. هزینه تحصیل، هزینه ها و کتاب های درسی برای برنامه دو ساله کمتر از 14000 دلار خواهد بود.


فرصت های اولیه کالج/>

دانش آموزان دبیرستان می توانند در کلاس AGB 110 - Introduction to Precision Agriculture ثبت نام کنند، دوره ثبت نام آنلاین دوگانه. اینجا بیشتر بیاموزید


دریافت کمک مالی بنیاد ملی علوم/>

پروژه دفاعی پیشرفت تحصیلی کشاورزی پراکلند (PACE) با نیاز به یک صنعت در حال رشد ایالات متحده با تمرکز بر آموزش دقیق کشاورزی در میان دبیرستان ها، کالج های دو ساله و دانشگاه های چهار ساله در ایلینوی متداول است.

اهداف و اهداف NSF Grant:

 1. آموزش و پرورش دقیق کشاورزی برای کالج های دو ساله را بهبود و گسترش دهید.
 2. بهبود و گسترش دقت آموزش و پرورش آموزش و پرورش در مدارس منطقه؛
 3. بهبود سازگاری بین یک دوره دو ساله کالج و چهار ساله دانشگاه دقیق برنامه کشاورزی.

Parkland College بیش از 100 برنامه همکاران درجه و گواهینامه را برای اندازه های کوچک خود، امکانات پیشرفته، محیط یادگیری فراگیر و دانشکده های شخصیت شناخته شده است. پارک لندن بزرگترین دانشجوی بین المللی هر کالج دو ساله ایالت ایلینوی است که بیش از 300 دانشجو از بیش از 40 کشور است.

مدرک دکترا یک دروازه ایده آل و ارزان برای دانشجویان بین المللی که مایل به ورود به نظام آموزشی آمریکا می باشند، ارائه می دهد. پس از تلاش برای تکمیل مهارت های زبان انگلیسی خود را از طریق برنامه انگلیسی به عنوان یک زبان دوم (ESL) و یا به دست آورده دو سال اعتبار قابل انتقال، بسیاری از دانشجویان بین المللی پارک لندن پس از انتقال به دانشگاه های 4 ساله (2 2 انتقال) در سراسر متحده ایالت ها، جایی که آنها تحصیلات خود را ادامه می دهند، حقوق مدرک کارشناسی و فارغ التحصیلان را به دست می آورند.

Parkland College به خوبی با چالش هایی که دانشجویان بین المللی در برخورد با آنها تجربه می کنند عادت کرده اند. Parkland تلاش می کند تا آگاهی جهانی و چند فرهنگی را از طریق آموزش افزایش دهد و اعضای هیات علمی از دیدگاه دانشجویان بین المللی در کلاس هایشان استقبال می کنند.


چرا Parkland College انتخاب کنید/>

 • اندازه های کوچک و یک آموزش شخصی
 • زبان اسپانیایی به عنوان زبان دوم (ESL) برای سخنرانان غیر انگلیسی
 • دو سال کامل و انتقال اعتبار به یک دانشگاه 4 ساله
 • در همان شهر از دانشگاه ایلینوی، یک دانشگاه تحقیقاتی برتر
 • حدود 1/2 هزینه سالانه دانشگاه های 4 ساله
 • دانشجویان بین المللی دانشجویی، بیش از 300 دانشجوی بین المللی
 • دانشكده بر آگاهی جهانی و چند فرهنگی تمركز دارد
 • استراحت کن


برنامه دقیق کشاورزی در Parkland College در زمینه استفاده از تکنولوژی های فعلی برای مدرنیزاسیون کشاورزی قرار دارد. همانطور که نیازهای کشاورزی جامعه به همراه افزایش تکنولوژی نقشه برداری کشاورزی رشد می کند، انواع گوناگونی از گزینه های حرفه ای در کشاورزی نیز وجود دارد. به همین دلیل است که Parkland متعهد به ارائه دانش آموزان آموزش و مهارت های لازم برای اطمینان از موفقیت و شغل های فراوان خود پس از اتمام تحصیلات خود است./>

سیستم های هواپیما بدون سرنشین در کشاورزی می تواند برای تولید و مدیریت کشاورزی، از جمله کشف آفات، استفاده از آفت کش های خاص سایت، نقشه برداری و یا آبیاری استفاده شود. توانایی سیستم های هوایی بدون سرنشین در کشاورزی برای تجزیه و تحلیل و مدیریت محصولات کشاورزی آینده کشاورزی و تأثیرات مثبت زیست محیطی، اقتصادی و اجتماعی است. کشاورزی دقیق یک حرفه در حال ظهور است که پیش بینی می شود 80 درصد از تمام سیستم های هواپیما بدون سرنشین در ایالات متحده آمریکا با برنامه های عالی کشاورزی، هواپیمایی و سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) پارک لند، پارک لند قرار داشته باشد تا در لبه برش هوایی بدون سرنشین قرار گیرد سیستم ها در کشاورزی دقیق استفاده می شود. به گفته انجمن آمریکایی جغرافیدانان، شغل های دقیق کشاورزی بیشتر از 14 درصد رشد می کنند.

برنامه دقیق کشاورزی کشاورزی در Parkland College یک برنامه دو ساله است که دانش آموزان را برای موقعیت هایی که نیازمند استفاده از فناوری های فعلی مانند GPS، GIS و برنامه های نرم افزاری کامپیوتر است، آماده می کند. برنامه کشاورزی در پارک لند آموزش مهارت های عملی در آزمایشگاه زمین 42 متر، گلخانه ای و فضای کلاس مدرن است. این منابع دانش آموزان را قادر می سازد تا برای موقعیت هایی با شرکت های آزمایش کننده خاک، شرکت های مشاوره کشاورزی، خرده فروشان کود و خرده فروشی مواد شیمیایی و غیره آماده شوند.


دوره های آموزشی/>

 • AGB 102 مقدمه ای بر اقتصاد کشاورزی
 • AGB 103 مقدمه ای بر علوم زراعی
 • AGB 105 برنامه های کاربردی کشاورزی از کامپیوتر
 • AGB 112 مفاهیم کشاورزی
 • AGB 135 مدیریت بازرگانی کشاورزی I
 • AGB 191 اکتشاف کارآفرینی کشاورزی
 • AGB 200 مقدمه ای بر علوم خاک
 • AGB 211 شناسایی و کنترل آفات گیاهی
 • AGB 213 باروری خاک و کود
 • AGB 214 دقیق فن آوری کشاورزی
 • AGB 215 * برنامه های کاربردی سیستم های اطلاعات جغرافیایی
 • AGB 232 مدیریت کسب و کار و مزرعه کشاورزی
 • AGB 252 سیستم های اطلاعات جغرافیایی پیشرفته
 • AGB 290 سمینار کشاورزی و کسب و کار
 • AGB 291 تجربه کارآفرینی کشاورزی
 • GIS 115 سنجش از دور و تفسیر عکس هوایی


این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی


آخرین به روز رسانی March 25, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
31,740 USD
Locations
آمریکا - Champaign, Illinois
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
آمریکا - Champaign, Illinois
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات