مدیریت ارتباطات حمل و نقل هوایی و سیستم های ناوبری

Estonian Aviation Academy

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدیریت ارتباطات حمل و نقل هوایی و سیستم های ناوبری

Estonian Aviation Academy

کنترل ترافیک هوایی و انتشار اطلاعات لازم صورت می گیرد با سیستم های ارتباطی حمل و نقل هوایی است که اطمینان از جریان سالم و صاف و ترافیک هوایی در فضا هوا.

سیستم های ناوبری اطلاعات در هواپیما موقعیت 'ثانیه و فعال ناوبری دقیق در تمام طول پرواز ارائه - از آن برخاست از فرودگاه عزیمت به فرود در فرودگاه مقصد.

تجهیزات مدار بسته و سیستم های نظارت برای هواپیما و ترافیک خود را در هوا استفاده می شود. ADS-B و سیستم های ملاط ​​- دستگاه های نظارتی سنتی ترین رادارهای اما، در کنار، فن آوری های جدید به استفاده گرفته شود می باشد.

در طول مطالعات خود را به دانش آموزان از تخصص ارتباطات هواپیمایی و ناوبری سیستم های مدیریت (تکنسین ها و مهندسین به شود) حمل و نقل هوایی مختلف مربوط رشته ها، فیزیک و ریاضیات را یاد بگیرند.آنها کسب دانش تخصصی مهندسی برق و فناوری رادیویی، الکترونیک، فن آوری اطلاعات، پردازش داده ها و بسیاری از زمینه های دیگر. در تمام طول دوره از مطالعات مهارت های عملی در مدیریت سیستم ها، توانایی ارزیابی پارامترهای فنی و مهارت در تست دستگاه ها و تجهیزات توسعه یافته است.

سیستم اطلاعات جغرافیایی و چند تن دیگر - در طول دوره 4 ساله از مطالعات دانش آموزان نیز دانش در مورد جدیدترین سیستم ها و فن آوری در این زمینه، مانند ناوبری ماهواره ای، ارتباطات اینترنتی، GIS به دست آورید. علاوه بر این، سیستم UAV آموزش داده و ممکن است برای مقابله با رباتیک و برنامه نویسی مربوطه.

دانش آموزان آماده سازی در مقیاس گسترده در مدیریت سیستم های ارتباطی و ناوبری دریافت علاوه بر این، آنها می توانند در یکی از دو تخصصی تخصص: - متخصص در ناوبری و نظارت و تجهیزات (A3.1) که به دست آوردن دانش عمیق در طول دو ترم خود را در دانشکده مهندسی ارتباطات دانشگاه تالین فناوری رادیو و. - متخصص در ارتباطات داده ها و اطلاعات پردازش تجهیزات (A3.2) که به دست آوردن دانش عمیق در طول دو ترم خود را در دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر از دانشگاه تارتو.

مهندسین ارتباطات حمل و نقل هوایی و سیستم های ناوبری می تواند در نیروی هوایی استونیایی کار می کنند، در فرودگاه و در سایر شرکت ها و شرکت های مرتبط با حمل و نقل هوایی.

این دوره برای مهندسین حمل و نقل هوایی به مدت چهار سال به طول می انجامد و حجم 240 مطالعات اثرات اعتبارات است. روند مطالعه می افتد به سه فاز:

- مطالعات عمومی تاریخ و زمان آخرین سه ترم (90 اثرات). این دوره شامل سخنرانی و آموزش عملی، و به عنوان پایه و اساس یک دوره مرتبه علمی عمل می کند.مطالعات انجام شده در همکاری با دانشگاه تارتو و دانشگاه استونی علوم زندگی انجام شده است.

- مطالعات حمل و نقل هوایی عمومی تاریخ و زمان آخرین برای یک ترم (30 اثرات).

تخصصی پس از اتمام دوره در مطالعات حمل و نقل هوایی پایه شروع می شود و می افتد به دو مرحله است:
1. آموزش حرفه ای و عمومی
2. آموزش تخصصی. دوره های ویژه (تا 120 اثرات) چهار ترم مشروط به طول انجامد. مطالعات انجام شده در همکاری با دانشگاه تالین فناوری و آموزش عملی در همکاری با شرکت های حمل و نقل هوایی مختلف و موسسات در استونی و خارج از کشور انجام شده است.

فارغ التحصیل از آکادمی دانش آموزان به نوشتن یک پایان نامه فارغ التحصیلی و در امتحانات قبول بسته به تخصص انتخاب شده است.

زبان آموزش در EAVA زبان استونیایی به جز دوره های مشترک ارائه شده به دانش آموزان اراسموس که در زبان انگلیسی انجام شده است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
آگوست 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
استونی - Ülenurme, Tartu County
تاریخ شروع : آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
آگوست 2019
استونی - Ülenurme, Tartu County
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات