Keystone logo

4 دوره آکادمیک برنامه ها که در مطالعات کسب و کار فروش مدیریت حفظ و نگهداری 2024

فیلترها

فیلترها

  • مطالعات کسب و کار
  • فروش
  • مدیریت حفظ و نگهداری
رشته های تحصیلی
  • مطالعات کسب و کار (4)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

دوره آکادمیک برنامه ها که در مطالعات کسب و کار فروش مدیریت حفظ و نگهداری

مدیریت نگهداری چیست؟
مدیریت حفظ و نگهداری فرایندی است که توسط کسب و کارها استفاده می شود تا اطمینان حاصل شود که کارکنان برای مدت طولانی با شرکت باقی می مانند. هدف از مدیریت حفظ و نگهداری ایجاد محیطی است که در ان کارکنان از شغل خود راضی و راضی باشند و نسبت به شرکت احساس وفاداری کنند. با خوشحال نگه داشتن کارکنان و مشارکت، کسب و کارها می توانند نرخ گردش مالی را کاهش دهند و بهره وری کلی را بهبود بخشند.

با مدرک مدیریت نگهداری چه کاری می توانم انجام دهم؟
بسیاری از مسیرهای شغلی مختلف است که شما می توانید با درجه در مدیریت حفظ و نگهداری را وجود دارد. برخی از رایج ترین انها شامل کار در منابع انسانی، توسعه سازمانی یا مدیریت کسب و کار است. شما همچنین می توانید در یک زمینه خاص تر مانند روابط کارکنان، مدیریت منافع یا روابط کار کار کنید.

چرا مطالعه مدیریت نگهداری مهم است؟
دلایل زیادی وجود دارد که چرا مطالعه مدیریت حفظ و نگهداری مهم است. شاید مهمترین دلیل این است که می تواند به شما کمک کند یاد بگیرید که چگونه کارکنان را خوشحال و درگیر کار خود کنید. این برای هر کسب و کاری بسیار مهم است زیرا می تواند منجر به افزایش بهره وری و کاهش نرخ گردش مالی شود. علاوه بر این، درک مدیریت حفظ و نگهداری نیز می تواند به شما در درک چگونگی ایجاد یک محیط کاری مثبت کمک کند.

چه درجه هایی در مدیریت نگهداری در دسترس هستند؟چند نوع درجه مختلف وجود دارد که می توانید در مدیریت حفظ و نگهداری دریافت کنید.شایع ترین مدرک لیسانس در مدیریت منابع انسانی است که می تواند از بسیاری از کالج ها و دانشگاه های مختلف به دست اورد. مدیریت حفظ و نگهداری اغلب در چنین برنامه درجه ای، یا به عنوان یک دوره خاص و یا به عنوان یک گزینه اصلی گنجانده شده است. همچنین مدارک تحصیلات تکمیلی در مدیریت حفظ و نگهداری وجود دارد که معمولا توسط کسانی که می خواهند در موقعیت های پیشرفته تر کار کنند، دنبال می شود. این ممکن است به عنوان مدرک کارشناسی ارشد سنتی، برنامه های MBA یا حتی درجه دکترا در دسترس باشد.در طول مدرک مدیریت حفظ و نگهداری چه چیزی را مطالعه خواهم کرد؟برنامه درسی برای مدرک مدیریت حفظ و نگهداری بسته به برنامه ای که انتخاب می کنید متفاوت خواهد بود. با این حال، برخی از رایج ترین موضوعات شامل مدیریت منابع انسانی، رفتار سازمانی و مدیریت کسب و کار است. شما همچنین به احتمال زیاد دوره های روابط کارکنان، مدیریت مزایای و ازمایشگاهیا روابط را خواهید گرفت.