توضیحات رسمی را مطالعه کنید

این برنامه پس از فارغ التحصیل شده است برای فارغ التحصیلان کالج و دانشگاه در هر رشته ای که مایل به افزایش استخدام خود را با کار به سمت صدور گواهینامه در سطح جهان به رسمیت شناخته شده در مناسب مدیریت پروژه. دانش آموزان در کلاس های کوچک که با استفاده از پیشرو ابزارهای مدیریت پروژه، فن آوری و شیوه های دست در رشد. اختیاری تمام وقت، 12 هفته فرصت یادگیری تجربی (قرار دادن درست) با سازمان های شرکت کننده شما اجازه می دهد برای به دست آوردن تجربه کاری در کانادا با ارزش در این زمینه خود را.

رادیو و تلویزیون

مروری بر برنامه

برنامه مدیریت پروژه کالج گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس خواهد شما را با دانش اساسی جامد ارائه برای مدیریت پروژه های در به موقع و مقرون به صرفه.

به طور کامل توسط موسسه مدیریت پروژه به عنوان یک ارائه دهنده آموزش و پرورش مجوز ثبت، این مدرسه از برنامه کسب و کار برای متقاضیانی که قبلا آموزش بعد از متوسطه در هر رشته به اتمام در نظر گرفته شده.

برنامه مدیریت پروژه زیر راهنمای پروژه بدنه مدیریت دانش، (راهنمای PMBOK®) - چاپ پنجم، 2013 موسسه مدیریت پروژه، شرکت استفاده از این راهنمای خواهد شد یک برنامه آموزشی است که شامل دست در ادغام ابزار تکنولوژی مانند مایکروسافت پروژه و پیشرو مطالعات موردی صنعت با تمرکز بر رهبری سازمان افزایش یافته است.

اختیاری تمام وقت، 12 هفته فرصت یادگیری تجربی (قرار دادن درست) با سازمان های شرکت کننده شما اجازه می دهد برای به دست آوردن ارزش تجربه مدیریت پروژه. شما باید برای شرکت در یک دوره آنلاین و آماده سازی تکالیفشان مربوط به فرصت یادگیری تجربی. تجربه می تواند نسبت به الزامات کار برای تعیین PMI® استفاده می شود.

این برنامه مناسب برای فارغ التحصیلان کالج و دانشگاه در هر رشته ای که مایل به افزایش استخدام خود را با کار به سمت صدور گواهینامه جهانی به رسمیت شناخته در مدیریت پروژه است. این نیز ایده آل برای مدیران پروژه تجربه به دنبال آوردن یک بعد جدیدی از رهبری را به محیط کار خود و برای رهبران که می خواهند به مدیریت نوآوری در معاملات صوری.

صنایع اغلب از طریق پروژه هایی که در زمان و بودجه تحویل توسعه فرصت های جدید و خلاقانه. به عنوان یک مدیر پروژه، شما پروژه های یک شرکت از آغاز تا پایان نظارت، تضمین هر وجه با مهارت و بهره وری اجرا می شود.

PMP® یک علامت ثبت شده از موسسه مدیریت پروژه، شرکت

سطح: تحصیلات تکمیلی (1 سال، 3 ترم)

این برنامه پس از فارغ التحصیل شده است برای فارغ التحصیلان کالج و دانشگاه در هر رشته ای که مایل به افزایش استخدام خود را با کار به سمت صدور گواهینامه جهانی به رسمیت شناخته در مدیریت پروژه مناسب است. دانش آموزان در کلاس های کوچک که با استفاده از پیشرو ابزارهای مدیریت پروژه، فن آوری و شیوه های دست در رشد. اختیاری تمام وقت، 12 هفته فرصت یادگیری تجربی (قرار دادن درست) با سازمان های شرکت کننده شما اجازه می دهد برای به دست آوردن تجربه کاری در کانادا با ارزش در این زمینه خود را.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 18 برنامه دیگر ارائه شده توسط Centennial College »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
6,084 USD
داخلی در هر سال | 15757 USD بین المللی در هر سال
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date