توضیحات رسمی را مطالعه کنید

این دوره از جهت یک دوره دو ساله است و همه صنایع و کسب و کار چهره های متصل به بخش کارگردانی. ساعت در مورد 1000، که بسته به تولیدات برنامه ریزی شده است پرداخت.

سال - تفسیر متن و عکس

تشکیل اولیه از سال اول حول محور از ساختار فیلم، از مفهوم، طراحی، پیاده سازی صحنه در درجه اول بصری و پس از آن گروه از صحنه. دو ستون از تشکیل در سال اول دوره کتاب ویژوال بودجه کم و کار با دوربین می باشد. به طور خاص، ما در ساخت و ساز (فیلمنامه) تکنیک های روایت تصویری، پس از آن تبدیل به نوشتن عکس (فهرست Inquadrature و داستانپردازی) به روی خود اجرا می شود. خواهد شد سواد و آموزش در مدیریت مجموعه فیلم (دستیار مدیر) و پس از تولید (مونتاژ) وجود دارد.

دوم سال - سبک و مدیریت اجرا

در سال دوم تجزیه و تحلیل و نوشتن جنسیت و سبک سینما کمک کند برای کشف شخصیت مؤلف خود و طعم و مزه. این تکنیک ها و فرمت های خاص برای فیلم کوتاه مطالعه، تجربه کار با ثبات ها روایت مختلف، از طریق تکنیک های پیشرفته عکاسی، صدا، همچنین معرفی ریخته گری، مدیریت اجرا، EDIZIONE وزیر امور خارجه، شرکت تولید ملی و بین المللی و نوشتن پیچ و افراد در ایتالیا و به زبان انگلیسی است. مدیران سرانجام نامیده خواهد شد به ایجاد برای هر تولید ماهانه، کتاب کامل از مدیرعامل، از جمله تفکیک فیلمنامه، فهرست عکس، فیلم داستانی، نگاه کنید و حالت کتاب با همکاری برنامه عکاسی.

پیش نیازها

 • اکثریت
 • دیپلم دبیرستان یا معادل آن
 • اجازه اقامت (برای دانشجویان خارجی)
 • دانش ایتالیایی - عالی
 • فرهنگ فیلم / تلویزیون - بالا
 • قابلیت کار در تیم - عالی
 • دانش زبان انگلیسی - عمومی

فرصت های شغلی

فرصت های شغلی ذاتی در این دوره عبارتند از:

 • مدیرعامل،
 • دستیار کارگردان،
 • دستیار کارگردان،
 • Videomaker مصاحبه ها و پشت صحنه،
 • وزیر نسخه.

محصول ماده

دانش آموزان از دوره تحصیلی جهت، مگر اینکه حذف برخی از دانش آموزان برای هر غیبت و دلایل انضباطی، در پایان دوره دیدار خواهد کرد به یک نمونه کارها 4/6 محصولات سمعی و بصری سالانه ایجاد شده در طول کارکنان دریل ماهانه.

این محصولات عبارتند از، در میان دیگران، دستیابی، سطح توالی، مبارزه با، موزیک ویدئو، کمدی و علمی تخیلی بر روی صفحه نمایش سبز.

سیج استودیو پایان سال، حداکثر 6 دقیقه، و فیلم دیپلم کوتاه در پایان سال دوم دقیقه تا 12، همواره بخشی از دوره نمونه کارها دانش آموز بسته به تولیدات که شرکت کرده اند باشد.

این است که به یک آزمون در پایان دوره، برای تصویب تولید دیپلم کوتاه ضروری پیش بینی.

زبان

البته به ایتالیایی است، اما برخی ماژول ها و / یا کلاس به زبان انگلیسی برگزار می شود.

فعالیت های عملی

این دوره شامل دروس آموزش شی درایو سواد ورزش از ماه؛ اعمال بر روی مجموعه ای و در تعطیلات آخر هفته؛ چشم انداز و درس مهم از تمرینات به پایان رسید.

پرسش و پاسخ

درس و فرکانس

چه زمانی شروع دوره و زمانی که آنها را به پایان؟

دوره های RFA در ماه اکتبر و در پایان ممکن است شروع؛ ماه های ژوئن و ژوئیه می تولیدات پایان سال که در آن همه دانش آموزان تقسیم توسط خدمه برگزار شد.

حضور الزامی است؟

بله، دوره های RFA دارند حضور اجباری هر روز. کیفیت فرکانس یک پارامتر مهم است که کمک می کند تا آکادمی به انتخاب و شناسایی دانش آموزان شایسته ترین است.

من درس های عملی در طول دوره انجام دهد؟

بله، Roma Film Academy با هدف آموزش دانش آموزان در دو مرحله است: سواد و فنی در سال اول، با توجه به ژانرها و زبان. روش آموزش در درجه اول بر روی تکنیک های عملی و مفاهیم نظری از طریق سخنرانی در مجموعه، تمرینات ماهانه، مقالات مطالعه و فیلم کوتاه دیپلم است.

وقتی درس و در چه زمانی است؟

کلاس ها از دوشنبه تا جمعه برگزار شد، با یک یا دو شیفت روزانه و یک آخر هفته در هر ماه تولید می باشد. درس را می توان calendarizzate 9.30-18.30؛ تولید ماهانه در برنامه مجموعه و ارائه زمان های مختلف، گزارش از زمان به زمان در تقویم آموزشی.

کجا درس می کنید؟

کلاس ها در کلاس های درس در استودیو چینهچیتا و تئاتر کشی برگزار Roma Film Academy . درس خاص به جای گیرد به طور مستقیم در محل شرکای انتخاب با مدرسه است. ماهانه تولیدات آموزشی و در پایان سال، در نهایت، در محل شناسایی از زمان به زمان توسط دانش آموزان با توجه به نوع پروژه برگزار شد.

به چه زبانی دوره است؟

دوره های علمی در ایتالیایی برگزار شد، بنابراین برای دانشجویان خارجی یک سطح از دانش پایه مورد نیاز است. همه دانش آموزان مورد نیاز دانش پایه از زبان های انگلیسی، آنجا که برخی از ماژول های درس به زبان انگلیسی می باشد.

آیا من می توانم دوره بیشتر شرکت به طور همزمان؟

شماره طرح دو ساله آموزشی Roma Film Academy تعداد قابل توجهی از ساعت اختصاص داده شده به سخنرانی های میان رشته ای و یا کلاس های مشترک، که در آن دو یا چند کلاس با هم می شوند. برخی از روزها، همچنین شیفت کلاس دو ارائه، پس از آن امکان پذیر نمی باشد برای حضور در دو دوره به طور همزمان.

می توانید دوره را تغییر دهم؟

بله، چهار هفته اول دوره مقدماتی تعریف شده است، سال اول باید درس از همه دوره های تحصیلی در مدرسه بروند. این دوره به آموزش و سواد در هر دو بخش به طور کلی در تجهیزات فنی و سلسله مراتب که توضیح این چیزها به کسانی که مردد که البته برای انتخاب هستند اختصاص داده است. در پایان از آماده سازی آن است بنابراین ممکن است برای انجام یک تغییر در طول، به عنوان یک نتیجه از آزمون ورودی به توسط مرجع معلم از دوره جدید انتخاب پشتیبانی می شود.

معاینات، آزمایش و یا چک در طول سال وجود دارد؟

بله. دوره ما تست و آزمون های آموزشی است. این، همراه با مته ماهانه، با مقالات تا پایان سال اول و پارامترهای انضباطی، جنبه های اصلی که قضاوت دانشگاهی را تشکیل می دهند، برای ورود به سال دوم مفید هستند. در پایان سال دوم، علاوه بر این، وجود خواهد داشت که امتحان نهایی تصویب دیپلم فیلم کوتاه تعیین می کند.

پذیرش

الزامات اساسی به ثبت نام برای یک دوره چیست؟

الزامات پایه ای برای تمام دوره های تحصیلی سن دارند، دیپلم دبیرستان، یک مهارت بالا و آگاهی از زبان ایتالیایی، فرهنگ فیلم خوب و یک دانش پایه از زبان انگلیسی.

به عنوان الزامات مورد نیاز برای هر دوره ارزیابی می شود؟

شرایط لازم در طول آزمون ورودی، که تعیین سطح شروع هر نامزد ارزیابی شده است. با این حال، مدرسه حق را به انجام در طول مدت دو سال، در صلاحدید خود، چک بیشتر به منظور نظارت بر پیشرفت هر دانش آموز محفوظ است.

آزمون ورودی و چه مدت است؟

آزمون ورودی خواهد شد در حدود 30 دقیقه طول و ابزار که با آن سر منابع انسانی و معلم تعیین سطح شروع هر نامزد است. مصاحبه نیز مفید است برای درک آنچه که نگرش و انگیزه نامزد است. نامزدها که انجام نداده است، در اختیار مدرسه، الزامات نامناسب تلقی می شود. آزمون ورودی رایگان است و به ثبت نام متصل نیست. شما می توانید شواهد ورودی یک یا بیشتر از طریق فرم های مناسب کتاب.

من تجربه در صنعت فیلم / تلویزیون برای دسترسی به دوره RFA دارند؟

شماره برای دسترسی به دوره های RFA لازم است به یک آموزش فنی / هنری در آغاز دو سال گذشته به عنوان ارائه آموزش شامل سواد آموزی برای هر بخش.

من باید برای آماده سازی مواد را تست ورودی؟

لازم نیست به مواد تولید شده است، اما شما می تواند و باید به هنگام تست ورودی بالقوه مواد حال حاضر ساخته شده خود را (به عنوان مثال. کلیپ ویدئو، کوتاه، داستان کوتاه، شعر، نمونه کارها عکاسی، طرح، کتاب، عصاره اسکریپت و مانند آن ). مواد باید در یک رسانه USB یا هارد دیسک فرمت برای مک به ارمغان آورد؛ او خواهد بود که معلم برای انتخاب آنچه به تماشای میان مطالب ارائه شده در این مرحله از آزمون ورودی.

اگر من می خواهم به ثبت نام در کلاس بازیگری، من باید به صورت یک محاکمه؟

حتی برای این دوره از بازیگری این است که آزمون ورودی منحصر به فرد انتظار می رود. معلم ممکن است، در اختیار آن، نیاز به خواندن یک متن خاص و یا سوالات بیشتر مفید را در نظر بگیرید سطح شروع. وجود دارد، با این حال، نیاز به آماده سازی مواد خاص.

آیا من می توانم به طور مستقیم در سال دوم ثبت نام کنم؟

برای برخی از دوره های شما می توانید به طور مستقیم در سال دوم پس از گذراندن آزمون ورودی ثبت نام.

نامه انگیزه که من قبل از آزمون ورودی من فرستاده است؟

نامه پوشش است ارائه مختصری از یک نامزد می نویسد تا توضیح دهد چرا تصمیم گرفته است به پیشنهاد یک دوره تحصیلی خاص، که اهداف اظهار داشت، مانند هر تجربه، که مطالعات انجام شده اند. ارائه مختصری از خود و انگیزه از این رو تمایل به انجام یک / کار هنری فنی در بخش سمعی و بصری، که کارکنان کمک RFA به دست آوردن یک ایده بهتر از نامزد. این نامه باید از یک صفحه واحد احتمالا در "پوشه" یعنی 1800 کاراکتر از جمله فضاهای و ذخیره در فرمت PDF شامل،. آنها همیشه شامل: محل، تاریخ، اطلاعات شخصی متقاضی، از جمله نام، نام خانوادگی، شماره تلفن و آدرس ایمیل. پانوشت عوض باید رضایت به پردازش اطلاعات شخصی به روز با اشاره به قانون گذاری فرمان هیچ. 196/2003 داده شود.

هنگامی که من به ارسال نامه ای به وزیر امور خارجه انگیزه؟

این نامه باید تنها ارسال می شود پس از تایید آزمون ورود خود را دریافت کرده اند. این خواهد بود که دبیرخانه به شما این فرم درخواست، segnalandoti آخرین مهلت برای ارسال و آدرس ایمیل برای ارسال آن.

ثبت

چگونه می توانم شما ثبت نام دارید؟

برای ثبت نام در دوره های تحصیلی شما نیاز به گرفتن یک آزمون ورودی در آن زمان، رایگان و غیر الزام آور ثبت نام. شما می توانید آزمون ورودی با استفاده از فرم در یکی از جلسات نشان داده شده با کتاب Roma Film Academy . شما می توانید آزمون ورودی در زمان های دیگر سال را پشتیبانی نمی کند و هر جلسه یک هزینه ورود متفاوت است. پس از دریافت نتیجه آزمایش خود را، اگر risultassi مناسب، دبیرخانه را به شما اطلاع چه کاری انجام دهید به ثبت نام.

ثبت نام چیست؟

ثبت نام به مقدار لازم به اعلام جایگاه خود را در کلاس درس و باید تنها به سال اول پس از ارتباط موفق آزمون ورودی پرداخت می شود. هزینه ثبت نام بسته به جلسه که شما مشترک و اعطای حتی اگر قصد ندارید به ادامه با حضور البته. شما می توانید پس از دریافت نتایج مثبت از آزمون ورود ثبت نام، هر دو در دفتر مرکزی و بر روی خط، به دنبال دستورالعمل های ارائه شده توسط دبیرخانه.

تاریخ و مهلت است که توسط آن به ثبت نام چیست؟

ثبت نام با توجه به جلسه که در آن شما ثبت نام از مارس تا سپتامبر 2018. مقدار پرداخت می شود متفاوت است. به یاد داشته باشید که اگر شما را آزمون ورودی خود را در ماه مه و شما واجد شرایط، شما حتی می توانید بعد ثبت نام؛ با این حال، شما باید هزینه های آموزشی ارائه شده در آن ماه پرداخت. برای درخواست ثبت نام که از اوت به بعد می رسند، ذخایر مدرسه را به مجموعه آزمون های ورودی فقط برای دوره ای که هنوز هم مکان در دسترس است.

در پایان سال اول آنها به طور خودکار در دوم ثبت نام؟

در پایان سال اول دبیرخانه ارسال می کند دانش آموزان اشکال مورد نیاز برای ورود به سال دوم اعمال می شود. پذیرش درخواست بستگی به مسیر گرفته شده در سال اول، ارزیابی نهایی معلمان و هر گونه اقدامات انضباطی و یا اداری. دانش آموز، بنابراین، تصمیم به پایان مطالعات آنها در سال اول گرفتن تنها یک گواهی حضور و در نتیجه نمی ملزم به پرداخت خط از سال دوم.

چه اتفاقی می افتد هنگامی که شما عضو هستید؟

داشتن موفقیت در آزمون ورودی، دبیرخانه اشکال به اشتراک می فرستد. هنگامی که به عقب فرستاده فرم تکمیل شده، رسما یک دانش آموز RFA هستند. برای کامل عمل، شما خواسته می شود برای ارسال برخی از اسناد، زمان و نحوه مشخص شده توسط وزیر امور خارجه:

 • کپی از گواهی از دیپلم دبیرستان؛
 • 2 عکس گذرنامه، یک چاپ و دیجیتال به ارسال از طریق پست الکترونیکی؛
 • مهر به ارزش € 2.00؛
 • کپی از کد مالیاتی؛
 • گواهی سلامت خوب (فقط برای دوره در بازیگری).

برای دانشجویان خارجی آن نیز مورد نیاز است:

 • صدور گواهینامه گواهی موضوع ویزا تحصیل در ایتالیا سفارت و یا کنسولگری به دست آمده در کشور محل اقامت خود.

چقدر یک دوره RFA می کند؟

قیمت دوره های به طور مستقیم در کارت دوره خاص نشان داد.

این مدرسه دارای حداکثر تعداد دانش آموزان در هر کلاس؟

بله. هر سال در آکادمی حداکثر تعداد دانش آموزان در هر کلاس با توجه به نامزدها در نظر گرفته مدیریت زنجیره مناسب و عرضه تعریف می کند. به این ترتیب، همه دانش آموزان آموزش و پرورش با مشخصات بالا به لحاظ تدریس توزیع، فضا و تجهیزات تضمین شده است. تعداد کرسی های موجود برای ثبت نام در سال اول و برای یکی از مستقیم در سال دوم به طور مستقیم در کارت کلاس مشخص شده است.

مسیر دانشگاهی

در طول دو سال آکادمی اجازه می دهد تا به من برای انجام کارآموزی.

نشانه ای از مدرسه است تا خود را وقف ظرفیت کامل در فرکانس دوره ها و فعالیت های تولید در طول دوره از دوره دوساله. در موارد استثنایی و یا برای فعالیت های مهم است، آکادمی دوره های کارآموزی / کارورزی تصویب در طول دوره، اگر چه نه در خط با آموزش ارائه شده است.

آیا من می توانم ترکیب کار من با فرکانس در آکادمی؟

آکادمی تعهد همه جانبه است: سخنرانی ها، جلسات مستقل و گروه کار، تهیه پروژه های رویداد ماهانه و ویژه، پر کردن معمول دانشجوی RFA. E 'می تواند در برنامه های فوق برنامه کار می کنند، با این حال، هر غیبت به دلایل مربوط به کار باشد قابل توجیه نیست.

به عنوان پشتیبانی از آکادمی در ورود به دنیای کار می کند؟

RFA زیر دانش آموزان خود تا زمان فارغ التحصیلی و همچنان به نظارت بر آنها بعد از. بسته به ویژگی های خاص که دانش آموز به بیش از دو سال توسعه یافته، حرفه ای به دست آورد و شایستگی هر دانش آموز، به کارنامه مدرسه مشخصات دانش آموز و یا فارغ التحصیل به معرفی محصولات و مشاغل حرفه ای است. ورود مستقیم در مدار حرفه ای تضمین شده نیست حتی بیشتر از آن اگر یکی از استانداردهای فنی و یا اخلاقی است در نظر مدرسه راضی نمی کند.

آیا من می توانم برای آکادمی کار می کند؟

بله. اغلب اتفاق میافتد که یک دانش آموز سابق دیپلم و یا دستیار برای بخش های آموزشی و یا فنی RFA شود. حرفه ای، برتری، قابلیت اطمینان و برنامه درسی به طور کلی دانش آموز سابق پارامترهای مهم در انتخاب همکاری.

چه اثبات کار را به پایان دوره را دریافت کنم؟

دانش آموزانی که با موفقیت کامل دوره مطالعه نشان داده شده با مدرسه، به دست آمده از انتشار از دیپلم کارشناسی ارشد. در مورد ترک این دوره و یا تعلیق دانش آموز از درس، آنها تنها صادر خواهد شد گواهی نشان داد در مقررات مدرسه.

چگونه می تواند تبدیل به یک "RFA سفیر"؟

به "سفیر" (یا سفیران) فارغ التحصیلان که در مدرسه کار می پیشنهاد رویداد ها یا فعالیت در خارج از آموزش و انجام کار تدریس خصوصی نسبت به دانش آموزان مدرسه است. در پایان تحصیلات خود را شما می توانید به دفتر وزیر برای یک کار انتقال به تبدیل شدن به یک "سفیر". اگر مدیریت معتقد است که شما باید تمام نیازها از آکادمی، شما می توانید "سفیر" تبدیل و لذت بردن از مزایای مربوط به این شکل.

آیا من می توانم در فعالیت های RFA شرکت حتی زمانی که من البته من به پایان رسید؟

بله، آکادمی تماس خود را در پایگاه داده برای طرح های evidenziarti، حوادث، موارد و یا فرصت های تجاری بسته به مدرک تحصیلی خود را حفظ خواهد کرد. نگه دارید تا تاریخ به طوری که تماس در برقراری ارتباط به دبیرخانه ایمیل و تلفن.

ما می توانیم دوره های ایتالیایی با ماژول های انگلیسی. ما دوره های کامل به زبان انگلیسی ارائه نمی دهد.

ما می توانیم دوره های ایتالیایی با ماژول های انگلیسی. ما دوره های کامل به زبان انگلیسی ارائه نمی دهد.

برنامه آموزش در:
ایتالیایی
Roma Film Academy

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط Roma Film Academy »

این دوره Campus based
Start Date
اکتبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
6,500 EUR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date