Read the Official Description

مطالعه برای ورزشکاران حرفه ای و علاقه مندان به ورزش!

گواهی مدیریت ورزشی ما دانشجویان را برای رهبری در ورزش حرفه ای آماده می کند.

علاوه بر تجربه عملی خود، به عنوان مثال به عنوان یک ورزشکار حرفه ای یا رقابتی، در این روز و زمان لازم است که تخصص زیادی را به همراه داشته باشد. به همین علت، European Sportsmanagement Academy یک برنامه مطالعه آنلاین به طور خاص برای ورزشکاران حرفه ای یا فعال حرفه ای ایجاد کرده است.wr6i

بر اساس اصل "یادگیری ترکیبی" (محتوای محتوای یادگیری از طریق کانال های مختلف) محتوای مهم در زمینه مدیریت، بازاریابی، ارتباطات، حقوق و روانشناسی ورزشی آموزش داده می شود.

علاوه بر اسکریپت های با کیفیت بالا، دانشجویان این امکان را دارند که سخنرانی های روزانه و انعطاف پذیری آنلاین را در پردیس آنلاین دنبال کنند - و این زمانی است که آنها به زمان نیاز دارند. "نمک در سوپ" خاص، تاریخ حضور اضافی با سخنرانان برتر از ورزش و کسب و کار است. از طریق این کارگاه های آموزشی، پل بین تئوری و عمل برطرف شده است و اولین شبکه ارزشمند ایجاد شده است.

یک عنصر به خصوص ارزشمند مفهوم مطالعه ما، مربیگری است که با مطالعه همراه است. این فراهم می کند هر دانش آموز را با مربی مناسب. مربی برای پاسخ دادن به هر گونه سوال و کمک به دانش آموز در کلام و عمل، در دسترس است، از جمله آموزش و پرورش و تهیه امتحان.

برنامه مدیریت مدیریت ورزشی ما بیش از 2 ترم یا 12 ماه طول می کشد. امتحانات برای به دست آوردن عنوان "مدیر ورزشی خبره" عبارتند از آماده سازی یک مقاله دوره و همچنین امتحان کتبی سه ساعته که شامل همه موضوعات سخنرانی می شود. البته، گواهینامه با امتیازات ECTS نشان داده شده است و بنابراین پایه خوبی برای تحصیل در رشته کارشناسی، کارشناسی ارشد یا MBA است.

یادگیری ترکیبی، یادگیری، جدا کردن از زمان و مکان

لذت بردن از حداکثر انعطاف پذیری از طریق دانشگاه خود را آنلاین

به عنوان یک ورزشکار حرفه ای و یا یک ورزشکار رقابتی بلند پروازانه، شما یک برنامه دقیق دارد که توسط دوره های آموزشی، رقابت و بازسازی شکل می گیرد. بنابراین، یک دوره "طبیعی" مطالعه با یک برنامه سخنرانی ثابت و به طور منظم قرار ملاقات چهره به چهره می تواند با زندگی روزمره ورزشکاران برتر سازگار نیست.

تحصیل در ESM-Academy دقیقا به واقعیت زندگی ورزشکاران سازگاری دارد و آموزش بین المللی انعطاف پذیر، بدون عارضه و در عین حال صحیح را به عنوان یک مدیر ورزشی تایید می کند.st7lk

با زندگی روزمره یک ورزشکار رقابتی سازگار است

سخنرانی را تجربه کنید

سخنرانی را با تاخیر زمانی تماشا کنید

اسکریپت، سخنرانی در نوشتن

تاریخ حضور و کارگاه ها - نمک در سوپ

یادگیری ترکیبی - این به چه معنی است؟

در حال حاضر بیش از 10 سال پیش، Sauter و Bender تعریف منتشر شده است که امروزه عملا تغییر نکرده است.

"یادگیری ترکیبی یک مفهوم یادگیری یکپارچه است که به طور مطلوب از امکانات شبکه از طریق اینترنت یا اینترانت استفاده می کند که امروزه در ترکیب با روش های یادگیری کلاسیک و رسانه ها در یک روش یادگیری معنی دار استفاده می شود. این آموزش یادگیری، ارتباطات، مدیریت اطلاعات و مدیریت دانش را از زمان و مکان جدا می کند و با تبادل تجربیات، بازی نقش و روابط شخصی در کلاس درس در کلاس درس، امکان پذیر می باشد. "

Program taught in:
آلمانی
Last updated June 14, 2018
این دوره Online & Campus Combined
Start Date
اکتبر 2019
Duration
پاره وقت
By locations
By date
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline

اکتبر 2019