Read the Official Description

این دوره در زبان انگلیس برگزار می شود.

دوره مدرن مد جدید دوره نیمه متمرکز بر جنبه های استراتژیک سیستم مد است. فرآیند آموزش و پرورش به دنبال ایجاد و مدیریت استراتژی های تصویری و ارتباطی یکپارچه، ایجاد ارتباط با دیگر شخصیت های حرفه ای، ایجاد طرح های ارتباطات استراتژیک از طریق رسانه های جدید است. امروزه کسب و کار مد در حال تغییراتی در دیجیتال و جهت رسانه های جدید است، مانند زمینه های نوظهور تجارت الکترونیکی و وبلاگ نویسی مد.

مدرک این فلسفه آموزشی شامل حرفه ای ها و صنعت، IED Florence Fashion برنامه ترمیمی رسانه های جدید با LUISAVIAROMA.com همکاری می کند. LUISAVIAROMA (فلورانس) یکی از بزرگترین خرده فروش لباس های لوکس تجارت الکترونیکی است که از مهمترین طراحان جهان است.

مشخصات حرفه ای - دوره ترم در Fashion New Media دانشجویان را برای به دست آوردن مهارت های جدید برای توسعه حرفه ای در شرکت های مد، ادارات مطبوعات و یا در سازمان های رسانه های ایتالیایی یا خارجی آماده می کند.

برنامه - درس از دوشنبه تا جمعه، تمام وقت اجرا می شود.

هدف - رسانه Fahion New Media در حرفه های جوان است که مایل به بهبود دید و مهارت های خلاقانه خود از طریق رسانه های جدید و فرآیندهای ارتباطی پیشرفته هستند. دانش آموزانی که مایلند اصول اولیه راهبردهای رسانه ای جدید را در زمینه مد برای تحصیلات مداوم یا برای ورود به دنیای کار به دست آورند؛ دانشجویانی که از زمینه های مد، طراحی، ارتباطات یا بازاریابی می آیند و مایل به کشف ویژگی های دنیای مد هستند

روش و ساختار - برنامه ترم در رسانه های جدید از طریق دوره هایی طراحی شده است که هدف آن آماده سازی شرکت کنندگان به استفاده از رسانه های جدید به عنوان یک ابزار استراتژیک جدید برای زمینه ارتباط مد است. این در طول کلاس ها و پروژه های ویژه ای که در آن شرکت کنندگان در کنار خلاصه های واقعی ارائه شده توسط شرکت ها و چهره های حرفه ای که علاقمند به نوآوری ارتباطات مدیونی خود از راه استراتژی رسانه های جدید هستند، کار خواهند کرد.

جنبه های رسانه های اجتماعی و استراتژی رسانه های جدید با مشارکت با Luisaviaroma و راه حل های آوانگارد که تولید کنندگان بالقوه Florentine در تلاش برای حفظ رقابت در بازار جهانی هستند، افزایش یافته است.

بخش اول این برنامه ارتباطات مد را معرفی می کند و موضوعات خاص سیستم مد را از طریق رسانه های جدید از نظر استراتژی های تصویری و خلاقانه مورد بررسی قرار می دهد.

هدف این دوره، برجسته کردن و درک فرآیندهای رسانه های جدید برای صنعت مد، از جمله زبان بصری، برنامه های ارتباطی و برنامه ریزی استراتژیک، از طریق ابزارهای سنتی و رسانه های جدید است.

IED سنت طولانی و برجسته ای در آموزش پروفیل ها برای طراحی مد و مدیریت دارد و طی سال ها چندین مخاطب و پروژه ها را با شرکت های اصلی در زمینه مد توسعه داده است. این به شرکت کنندگان مزیت اضافه کار در کنار حرفه ای ها و شرکت ها در طول ترم و ایجاد پروژه های نوآورانه و رقابتی کمک می کند که به شرکت کنندگان در درک مسائل واقعی جهان مد و بهبود کار تیم خود و مهارت های حل مسئله خلاق.

Program taught in:
انگلیسی

See 14 more programs offered by IED – Istituto Europeo di Design Florence »

Last updated September 12, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
15 
تمام وقت
Price
7,000 EUR
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019