مد شکار سرد - دوره های کوتاه

IFA Paris

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مد شکار سرد - دوره های کوتاه

IFA Paris

راه اندازی نام تجاری مورد علاقه خود را در پاریس!

این دست در البته در مورد کسب و کار و طراحی جنبه های مد به شدت بر تعامل با سفرهای مکرر زمینه در اطراف پاریس (مغازه پارچه، فروشگاه های خرده فروشی، شرکت پیش بینی، موزه ها، و بیشتر).

دانش آموزان یک نام تجاری خارجی در پاریس راه اندازی. آنها را شناسایی و تحقیق رقابت، انتخاب یک مکان فروشگاه، استراتژی طرح بازاریابی، تجارت مستقیم بصری، یک وبلاگ نویس و یک سفیر نام تجاری را انتخاب کنید، سازماندهی مراسم راه اندازی و برنامه ریزی پوشش رسانه ای و تبلیغات.

پس از آنها در تمام جنبه های کسب و کار نام تجاری خود کار می کرد، دانش آموزان یک روند مد جاری برای فصل آینده به روز رسانی و طراحی یک مجموعه کپسول از 10 مورد برای باز کردن فروشگاه. ارائه مد شامل خلق و خوی هیئت مدیره، پارچه و سایه ها.

این دوره توسط اگوستینا Cattaneo تدریس می شود. آگوس یک مشاور مد مستقل و متخصص در روند شناسایی است.

با درجه قدرتمند دو به عنوان یک حسابدار و یک طراح مد و بیش از شش سال تجربه در نیویورک، او در حال حاضر کار می کند به طور مستقل مشاوره برای مارک ها و شرکت ها و توسعه محتوا برای شبکه های اجتماعی به عنوان یک تاثیر گذار و coolhunter. او همچنین می دهد سخنرانی ها، سمینارها، دوره ها و کارگاه های آموزشی در سراسر جهان.

او در Buenos Aires در سال 1981 به دنیا آمد. او مدرک خود را در حسابداری از UCA (دانشگاه کاتولیک آرژانتینی) دریافت کرد و به عنوان حسابرس در Deloitte & Touche مشغول به کار شد. پس از یک تغییر رادیکال از جهت قطب نما در او، او توسعه یافته و یک نام تجاری با نام خود او پیچید. او سپس طراحی مد در پارسونز جدید مدرسه برای طراحی مورد مطالعه و سپس رفت و فارغ التحصیل مدرسه و در FIT ثبت نام (مؤسسه مد تکنولوژی) در برنامه مدیریت مد جهانی. هنگامی که در نیویورک بود، او برای مارک ها و شرکت هایی مانند Lanvin و Li & Fung مشغول به کار بود، که برای عکاسان مد و مجله مانند Elle طراحی شده بود و مدیر فروشگاه Group Seize sur Vingt در آمریکای لاتین بود. او کار به عنوان مد و طراحی هماهنگ آغاز شده و پس از آن رفت و تبدیل به هماهنگ کننده روند، هر دو موقعیت که به طور ضمنی که به طور مداوم از به روز رسانی در آخرین لحظه در مد محلی و بین المللی آگاه است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی October 31, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
جولای 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
1,500
Locations
فرانسه - Paris, Île-de-France
تاریخ شروع : جولای 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
جولای 2019
فرانسه - Paris, Île-de-France
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات