تولید دیجیتال برای مد

نوآوری برای سیستم مد، یکی از بخش های کلیدی اقتصاد ایتالیا، تنها به نوآوری های محصول بستگی ندارد، اما نقش فناوری های دیجیتال جدید برای فرآیند طراحی و تولید، به طور فزاینده ای مهم است. صنعت 4.0 یا تولید هوشمند، انقلاب چهارم صنعتی است، زیرا می تواند به طور قابل ملاحظه ای به نحوی که طراحان و شرکت ها در آن کار می کنند و به نیازهای در حال تغییر بازار و مصرف کنندگان پاسخ دهند، بازگو شود.

با تشکر از مشارکت اساتید و متخصصان این زمینه، دوره مد 4.0 به موضوعاتی اختصاص یافته است که به تکنولوژی های دیجیتالی جدید اعمال شده در فرآیند صنعت مد می پردازند که هدف آن حمایت از تمام مراحل فرایند خلاق و تولید، از طراحی تا 3D است چاپ

صنعت 4.0، روند که بیشتر در آینده از اقتصاد مد تاثیر می گذارد، به عنوان ابزار برای تجدید فرآیندهای تولید سنتی، تجدید آنها و کمک به افزایش رقابت شرکت های مد ایتالیایی پیکربندی شده است.

به طور خاص، این دوره به موضوعات زیر اختصاص دارد:

 • سیستم مد امروز، بین نوآوری و سنت
 • مد و فن آوری های دیجیتال
 • استفاده از برنامه های اصلی نرم افزار در زمینه مد: نمونه سازی مجازی، اسکن سه بعدی، CAD، مدل سازی سه بعدی، فن آوری های چاپ اضافی

این دوره از طریق درس های نظری، یک کارگاه آموزشی برای طراحی دیجیتالی یک مد لوازم جانبی و یک کارگاه آموزشی برای چاپ سه بعدی انجام خواهد شد.

حقایق کلیدی

 • کارگردان: آلبا Cappellieri
 • پایان ثبت نام: 23 دسامبر 2019
 • شروع سخنرانی ها: 3 فوریه 2020
 • پایان سخنرانی: 28 فوریه 2020
 • مدت زمان: 4 هفته، 120 ساعت
 • فرکانس: 80٪ از کلاس های کلی حداقل لازم برای دریافت گواهی
 • محل سکونت: میلان، Campus Bovisa Politecnico
 • ارزش دوره: 2.400 یورو (شامل مالیات بر ارزش افزوده 22٪)

کاهش هزینه اقتصادی برابر با 20 درصد برای دانش آموزان و فارغ التحصیلان MFI ارائه می شود، در حالیکه کرسی ها در گذشته است.

دوره ایتالیایی است.

در طول دوره، یک دستیار تدریس دو زبانه ایتالیایی - انگلیسی برای دانشجویان خارجی در طول پروژه و کارگاه های چاپی در دسترس است.

شرح دوره

دانش آموزان روش های طراحی را که شامل استفاده از آخرین نسل فن آوری های دیجیتال نوآورانه می شود، یاد خواهند گرفت. این دوره شامل درس های نظری، تمرینات، آزمایش های عملی و کارگاه های طراحی با هدف عمیق شدن مراحل مختلف طراحی محصولات مد، از مرحله مفهوم به مرحله چاپ 3D می باشد.

دانش آموزان روش های اسکن 3D را کشف خواهند کرد، محدودیت ها و مزایای دستگاه های مختلف را یاد خواهند گرفت. بخشی از دوره پس از آن به آزمایش با نرم افزار برای مدل سازی دیجیتال، طراحی CAD و مدل سازی 3D اختصاص داده خواهد شد. دانش آموزان قادر خواهند بود از محصولات فیزیکی نمونه اولیه با استفاده از چاپ های افزودنی و تکنولوژی های برش لیزری استفاده کنند.

هنگامی که مبانی نظری و فنی برای استفاده از فناوری های دیجیتالی آموخته می شود، دانش آموزان تشویق می شوند که پروژه های اصلی را در زمینه محصول مد تولید کنند و دانش خود را از طریق کارگاه های طراحی و چاپ سه بعدی به دست آورد.

شراکت

دوره "مد 4.0" توسط دانشکده Milano Fashion Institute تشکیل شده است که متشکل از دانشگاهیان و متخصصان با زمینه های مختلف: طراحی مد، مهندسی مکانیک و مدیریت کسب و کار سیستم مد است و با همکاری متخصصان پیشرو و شرکت های بخش. یک تیم چند رشته ای، کامل ترین درک موضوعات مربوط به پوشش را تضمین می کند

اهداف آموزشی

هدف این دوره، آماده سازی دانش آموزان برای دنیای کار از طریق توسعه پروژه هایی است که خلاصه آن ها مطابق با آنهایی که در خط مقدم صنعت قرار می گیرند، تنظیم و فرموله شده اند.

هدف این دوره آموزش دادن متخصصان قادر به مدیریت مراحل مختلف فرآیند طراحی در محصولات مد به شیوه ای نوین است.

هدف اولیه این دوره ارائه دانش آموزان به دانش مفید برای استفاده از ابزارهای اسکن مجازی، نرم افزار طراحی 3D و تکنولوژی های تولید از طریق افزودن چاپ مورد استفاده در بخش است. هدف نهایی این است که بتوانیم به صورت دیجیتالی طراحی محصولات مد و مدیریت فرآیندهای مدل سازی و تولید را مدیریت کنیم.

چرا این دوره را بگیر

امروزه تکنولوژی های دیجیتال به طور فزاینده ای در بسیاری از بخش های تولیدی مورد استفاده قرار می گیرند و عموما کل زنجیره عرضه را تغییر می دهند. کاربرد آنها در حوزه مد یک واقعیت است. طراحان جدید باید با تغییرات سازگار شوند: امروزه طراحی به معنی نه تنها داشتن خلاقیت بلکه شناخت نحوه استفاده از ابزارهای مناسب است. این دوره به شما امکان می دهد مهارت های مفید برای کار در صنعت مد 4.0 را توسعه دهید.

مدل تدریس

مدل آموزشی به شرح زیر است:

 • درسهای تئوری در کلاس درس
 • تمرینات
 • کارگاه های آموزشی پروژه و نمونه سازی

سخنرانی های سنتی در کلاس ها با بحث های موردی، جلسات با متخصصان بخش، فعالیت های تمرینی کلاس درس و کارگاه های طراحی متناوب می شوند.

در پایان دوره، یک گواهی MFI برای هر دانش آموز ارائه می شود.

دوره های آموزشی

این دوره در 4 ماژول ساخته شده است:

 • ماژول 1: مد سیستم در عصر دیجیتال
 • ماژول 2: ابزارهای دیجیتال برای مد
 • ماژول 3: کارگاه پروژه
 • ماژول 4: کارگاه آموزشی نمونه سازی دیجیتال

فرایند انتخاب

فرایند انتخاب براساس ارزیابی CV و فرم درخواست خواهد بود.

کاربرد

برای درخواست پذیرش، کاندید باید:

 1. فرم درخواست آنلاین ، موجود در https://www.milanofashioninstitute.com/short-courses/apply؟lang=en
 2. CV را با فرمت اروپایی در فرم درخواست آنلاین ، پیوست کنید در https://europass.cedefop.europa.eu/document/curriculum-vitae

پس از دریافت اسناد، Milano Fashion Institute متقاضی را در انتخاب نهایی انتخاب (پذیرش یا عدم پذیرش) مطلع خواهد کرد.

شرایط پذیرش

برای درخواست پذیرش در دوره ، داوطلب باید دانش خوبی از نرم افزار Illustrator ، Photoshop و بسته Adobe و نرم افزار مدل سازی دیجیتال داشته باشد.

تعهد مالی

شرکت کنندگان ملزم به داشتن تعهد قابل توجهی هم به صورت شخصی و هم مالی هستند.

کل هزینه 2.400 یورو است که به شرح زیر قابل پرداخت است:

 • قسط اول
 • اقساط 2

هزینه ها شامل بخشی از مواد مطالعه و استفاده از امکانات موسسه می باشد.

کمک مالی برای دانشجویان کارشناسی ارشد Milano Fashion Institute و Milano Fashion Institute فارغ التحصیل Milano Fashion Institute .

برنامه آموزش در:
 • ایتالیایی

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط Milano Fashion Institute »

آخرین به روز رسانی آگوست 6, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
فوریه 3, 2020
Duration
تمام وقت
Price
2,400 EUR
Deadline
دسامبر 23, 2019
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
فوریه 3, 2020
End Date
فوریه 28, 2020
آخرین مهلت تقاضا
دسامبر 23, 2019

فوریه 3, 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
دسامبر 23, 2019
End Date
فوریه 28, 2020