درباره دوره

Myerscough ارتباط خوبی با باشگاه های فوتبال در سراسر شمال غرب دارد تا از ارائه دوره ها و افزایش فرصت های شغلی دانش آموزان حمایت کند. دانش آموزان هر روز به عنوان بخشی از مرکز توسعه فوتبال Myerscough مربیگری فوتبال را دریافت می کنند. این درست مثل یک آکادمی فوتبال عمل می کند؛ این جلسات شامل درس های آکادمیک، جلسات مربیگری، درمانگاه های فیزیولوژیکی / توانبخشی و وسایل رقابتی می باشد. این توسط مربیان واجد شرایط و مربیان واجد شرایط FA / UEFA پشتیبانی می شود. در حال حاضر شش دانشجوی سابق Myerscough وجود دارند که حرفه ای در لیگ فوتبال انگلیسی هستند، در باشگاه هایی از جمله کاردیف، بارسلی، روچدیل و مورکامب، با بازی های بیشتر در انتهای نهایی بازی غیر لیگ. علاوه بر این، یک دانش آموز دیگر از کالج به یک باشگاه پرطرفدار در پرتغال پیشرفت کرد. در این حوزه، تیم های Myerscough در سال های مختلف در مسابقات مختلف از موفقیت ها لذت می برند و تنها در چند سال گذشته ECFA U19 قهرمان برتر شمال غربی، برندگان جام برتر ملی و قهرمان ملی قهرمانان رقابت، و همچنین به خوبی در لیگ Lancashire Floodlit لیگ و مسابقات قهرمانی فوتسال ملی FA.

این دوره دوره پایه طراحی شده است تا دانش آموزان را با مهارت های عملی مناسب، دانش آکادمیک و مهارت مربیگری برای کسب اشتغال به عنوان بازیکنان فوتبال، مربیان یا کار در صنعت فوتبال گسترده تر طراحی کند. این یک انتخاب ایده آل برای هر کسی است که می خواهد دانش خود را از صنعت فوتبال از دیدگاه عملی توسعه دهد. این رشته توسط "اخلاق تیم"، این دوره به شدت با باشگاه های فوتبال از "مردمی" تا نخست وزیری ارتباط دارد. دانش آموزان تجربه کاری حیاتی در زمینه و خارج از حوزه، از اصول آموزش به سیستم های تجزیه و تحلیل ویدئو، با قرار دادن در محل هایی مانند آکادمی Preston North End و برنامه های مربوط به جامعه، به دست می آورند. این دوره بر اساس کار مربی مدرن فوتبال است و دانشجویان را تشویق می کند تا ایده های نوآورانه مدرن را که بر اساس ارزش ها و شیوه های سنتی پشتیبانی می شوند، تشویق کنند. عناصر اصلی این دوره شامل تعدادی از ماژول های مربیگری فوتبال است که فلسفه، سبک ها و شیوه های مربیگری و عناصر کسب مهارت، عملکرد ورزشی و تکنیک های تحویل را پوشش می دهد. یکی دیگر از ماژول ها بر سه حوزه کلیدی علوم ورزشی که در مربیگری فوتبال استفاده می شود، تمرکز دارد. فیزیولوژی، روانشناسی و بیومکانیک. این دوره همچنین شامل عناصر سازماندهی فوتبال، تحویل ورزش، آموزش و تربیت، شناسایی استعدادها، توسعه ورزش و مدیریت رویدادهای فوتبال می شود - در این صورت دانشجویان برنامه ریزی، سازماندهی و تامین مالی مسابقات فوتبال خود را نظارت می کنند. لازم به ذکر است که برای موفقیت در این دوره لازم نیست که فوتبالیست باهوش و با استعداد باشد. با این حال، مهم است که شور و شوق برای بازی و علاقه شدید به مربیگری داشته باشید.

شرایط ورود

حداقل 48 امتیاز تعرفه UCAS.

منابع

  • 2 میلیون پوند مرکز ورزشی پیشرفته
  • حالت State-of-the-art تمام آب و هوا 3G زمین و تغییر امکانات
  • مربیان ورزشی واجد شرایط برای مشاوره و توسعه شخصی در دسترس هستند
  • 20 هکتار زمین های ورزشی
  • سالن ورزش مدیترانه و مجموعه ای از نیرو و تهویه اضافی
  • همکاری منحصر به فرد با باشگاه پرتغالی لیگ Associação Académica de Coimbra - OAF با دیدارهای منظم بین دو کشور.
  • آزمایشگاه ورزشی
  • سالن ورزشی چند منظوره
  • بازدید منظم صنعت

شغل

فوتبال حرفه ای، مرکز فوتبال مربی عالی، فوتبال در مربیان فوتبال، افسر توسعه فوتبال یا اشتغال در صنعت ورزشی گسترده - مانند روانشناسی ورزشی، بازاریابی ورزشی، روزنامه نگاری و یا تجزیه و تحلیل ورزشی.

ماژولهای دوره

اصول و تمرین مربیگری

این ماژول دانش آموزان را با نظریه های ضروری فرایند مربیگری ارائه می دهد. این فلسفه ها، سبک ها و شیوه های مربیگری فوتبال را مشخص می کند. این ماژول به درک برنامه ریزی جلسه، تحویل و ارزیابی کمک می کند. محتوا شامل کسب مهارت ها، تکنیک های تحویل، حفاظت از کودکان، حقوق صاحبان سهام و مربیگری و قانون است.

عملکرد ورزشی (ماژول دوگانه)

این ماژول دانش آموزان را برای ارزیابی و توسعه عملکرد فوتبال معرفی می کند. از طریق تجزیه و تحلیل عملکرد موثر، دانش آموزان قادر خواهند بود مشخصات جامع بازیکن و ارزیابی تسهیل توسعه بازیکن را فراهم کنند. این مشخصات بازیکن شامل عناصر فنی، تاکتیکی، جسمی و روانی می شود. تقویت مفاهیم اصلی ایجاد شده در اصول و تمرین مربیگری فوتبال، دانش آموزان یاد می گیرند چگونه تمرکز مربیگری بر نیازهای بازیکن فردی، مهارت های فنی و تاکتیکی خود را توسعه دهند. علاوه بر توسعه مهارت های فنی و تاکتیکی، این تمرکز بر توسعه فردی به دانش آموزان کمک می کند ظرفیت فیزیکی بازیکنان را توسعه دهد. دانش آموزان درک اصول علمی، مفاهیم و نظریه های تهویه، و نیز تحویل عملی خود را درک می کنند. این ماژول با استفاده از انواع تجربیات عملی، اقدامات تهیه کننده خاصی را برای افزایش عملکرد انجام می دهد.

معرفی علوم ورزشی

این ماژول تمرکز بر سه حوزه اصلی علوم ورزشی است که در مربیگری فوتبال استفاده می شود؛ فیزیولوژی، روانشناسی و بیومکانیک. دانش آموزان باید این مفاهیم را برای موقعیت های خاص فوتبال مشخص کنند تا ماهیت میان رشته ای روند مربیگری را نشان دهند. یک درک ضروری از علوم ورزشی، یادگیری را در سایر مؤلفه ها تسهیل می کند، درک روشنی را به وجود می آورد.

مربیگری و آموزش و پرورش

این ماژول دانشجویان را برای اشتغال آینده آماده می کند که درک مفاهیم و مفاهیم آموزشی ضروری است. روند مربیگری نیاز به درک قوی از فرآیند یادگیری و ابزارهای آموزشی برای بهینه سازی یادگیری دارد. این ماژول دانشجویان را برای بهبود رفتارهای رهبری آماده می کند، مهارت های فارغ التحصیل را در تدریس ترغیب می کند که می تواند در آینده به معلم و مربی حرفه ای تبدیل شود.

مهارت های علمی و حرفه ای

این مدرسه دانش آموزان را با تجربه دست اول تجربه می کند که دانش آموزان از محیط صنعتی خود برای توسعه مهارت های عملی و فنی استفاده می کنند. دانش آموزان فرصتی برای کار با آکادمی پرستون شمالی END با کارکنان نخبه و مربیان در یک آکادمی حرفه ای برجسته و موفق کسب خواهند کرد. دانش آموزان در طی ماژول ثبت و تکامل خود را انعکاس می دهند.

سال 2

مربیگری برای عملکرد ورزشی

دانش در حال پیشرفت در اصول و تمرین مربیگری در طول سال 1. این درس به دانشجویان فرصتی برای توسعه روش های مربیگری برای توسعه مهارت ها، تکنیک ها و استراتژی های بازیکنان فوتبال می دهد. ماژول مربیان را برای توسعه مهارت هایی که در جوایز Level 3 NGB به دست می آید، منعکس کننده روند فرایند مربیگری خواهد کرد و نظریه های آموزشی در سال 1 توسعه خواهد یافت. توسعه سبک و فلسفه خود، باعث می شود که دانش آموزان برای آموزش در یک سطح پیشرفته تر، با استفاده از یک طیف وسیعی از مهارت های مربیگری برای افزایش عملکرد بازیکن.

تحقیق و توسعه

هدف از این ماژول، توسعه توانایی دانش آموزان برای انجام تحقیقات تحقیقاتی و حمایت از پایان نامه و کار پروژه دوگانه در سطح 6 می باشد. این ماژول بر مهارت های تحقیقاتی و تحقیقاتی مرتبط با اطلاعات، روش تحقیق، روش های جمع آوری داده ها، تحلیل داده ها و نوشتن مهارت.

تجزیه و تحلیل عملکرد ورزشی

این ماژول یک چارچوب را فراهم می کند که مربیان فوتبال می توانند روند مربیگری را اعمال کنند و تکنیک هایی را برای ارزیابی عملکرد فوتبال ارائه دهند. این شامل بازبینی عناصر علمی مرتبط با آموزش / عملکرد با دانش آموزان درگیر در تمرینات مناسب مربیگری است تا مفاهیم نظری را بیاموزند.

شناسایی استعدادها و توسعه ورزش

هدف از این ماژول است که به ارائه دانش آموز با درک درستی از استعداد شناسایی و عملکرد Pathways توسعه یافته توسط سازمان به پرورش بازیکنان به پتانسیل کامل خود. مهارت های تحصیلات تکمیلی توسعه خواهد یافت که به طور جدی در مربیگری فوتبال و شناسایی / پخش بازی می شود.

پروژه صنعت

این ماژول مهارت های عملی، فنی و شخصی را که در مهارت های علمی و حرفه ای توسعه یافته است، اعمال می کند. این یک محیط کار ساخت یافته ای است که توسط دانشجو برای شناسایی یک پروژه مناسب استفاده می شود. کار با سرپرست خود، دانش آموزان پروژه را توسعه و مدیریت می کنند، گزارش در مورد نتایج پروژه. دانش آموزان تشویق خواهند شد تا از این پروژه صنعتی برای ایجاد روابط کاری حرفه ای و انتخاب گزینه های شغلی خود استفاده کنند.

شیوه زندگی، بازیابی و توانبخشی

پیشرفت دانش پایه در سال تحصیلی علوم ورزشی در سال 1، این ماژول این تئوری ها را در توسعه سبک زندگی ورزشکار و بازیابی از تمرین، بازی و آسیب پذیری اعمال می کند. اهمیت حفظ سلامتی و خوردن به خوبی به طور فزاینده ای در فوتبال مدرن به رسمیت شناخته شده است، ایجاد فرصت های حرفه ای هیجان انگیز است. دانش آموزان درک مفاهیم ورزش، تغذیه، سلامت، استراتژی های بازسازی و آسیب های ورزشی را درک می کنند.

درباره دوره

این دوره در مرکز دانشگاه Myerscough تحویل داده شده و توسط دانشگاه مرکزی لانکاشایر اعطا شده است. این دوره طراحی شده است تا دانش آموزان را با مهارت های عملی، دانش آکادمیک و مهارت های مربیگری، که در نهایت آنها را قادر می سازد تا در زمینه صنعت فوتبال شرکت کنند، طراحی کرده است. این دوره یک انتخاب ایده آل برای هر کسی است که می خواهد دانش خود را از صنعت فوتبال از نظر چشم انداز علمی و عملی گسترش دهد. با ارائه فرصت های منحصر به فرد برای دانش آموزان، ما قصد داریم با استفاده از برنامه توسعه استعداد برجسته ما، توسعه فوتبال را بهبود بخشیم، در حالیکه توانایی های علمی دانش آموزان را نیز توسعه می دهیم.

این دوره از نزدیک با باشگاه های حرفه ای فوتبال ارتباط دارد که فرصت های دانشجویی برای مشاهده و کار در صنعت را فراهم می کند. دانش آموزان تجربه کاری حیاتی را در زمینه و خارج از زمین کسب خواهند کرد، تجهیز دانش آموزان برای مشاغل آینده در صنعت فوتبال در بسیاری از نقش های که در حال حاضر در بازی مدرن وجود دارد. این دوره براساس نیازهای مدرن صنعت فوتبال است و دانشجویان را تشویق می کند تا ایده های نوآورانه مدرن را که بر اساس ارزش ها و شیوه های سنتی مطرح است، تشویق کنند.

فارغ التحصیلان Myerscough College در نقش های مختلف در صنعت فوتبال مشغول به کار هستند، با مثال های حرفه ای از قبیل: اورتون، لیورپول، چلسی، پرستون نورت اند، بورلی، فلتود، بولتون وندررز، بلکپول، نورویچ، کاردیف شهر، و Morecambe. بسیاری از فارغ التحصیلان ما نیز در کوتاهمدت و دراز مدت به کار در خارج از کشور ادامه دادند و بسیاری از این فرصت ها را با دانش آموزان و فارغ التحصیلان ما به اشتراک گذاشتند. فرصت های گذشته شامل کار در کشورهای زیر است: ایالات متحده آمریکا، چین، سوئیس، پرتغال و کلمبیا.

ما یک رویکرد جامع را حمایت می کنیم، در حال توسعه ترکیبی از مهارت های ضروری برای اشتغال آینده خود را در بازی حرفه ای. این دوره شامل تعدادی از ماژول های مربیگری فوتبال است که توسط مربیان حرفه ای فوتبال حرفه ای ارائه می شود، دانش خود را در زمینه تکنیک ها، تاکتیک ها، استراتژی ها، مهارت ها و مهارت های خود بهبود می بخشد. دانش خود را از علوم ورزشی پیشرفت خواهد داد، به شما پایه و اساس دانش برای قدرت و تهویه، شناسایی استعداد و ماژول های توانبخشی است. تجهیزات و امکانات فوق العاده ما به شما فرصتی برای کار با تجهیزات تجزیه و تحلیل، نرم افزار، دوربین ها، دروازه های زمان بندی، همه تحت هدایت مربیان حرفه ای فوتبال حرفه ای است.

با مربیان مجاز UEFA حرفه ای و آموزگاران FA که این دوره را ارائه می دهند، ما می توانیم یک انتخاب منحصر به فرد و ایده آل برای بازیکنان جوان فوتبال، مربیان و هر کسی که امیدوار است در صنعت فوتبال گسترده تر کار کند، ارائه دهد. تحویل دوره همراه با سخنرانان مهمان برجسته ماژول های غنی سازی شده است. این قبیل قبایل شامل مربیان بین المللی، بازیکنان سابق حرفه ای، مربیان فوتسال بین المللی، مدیران آکادمی و کارکنان بازی حرفه ای هستند. تجربه معلمان در تکمیل جوایز مربیگری FA کمک می کند که برای اشتغال در صنعت فوتبال ضروری است. آموزگاران ترکیبی از دانش آکادمیک را فراهم می کنند، بلکه یک مقدار زیادی از تجربه در صنعت فوتبال به عنوان بازیکنان و مربیان. این ترکیب از تحویل علمی و عملی، این دوره را با دیگر دوره های مربیگری که در اختیار دانشجویان قرار می گیرد، بی نظیر می کند. دانش آموزان به عنوان بخشی از دوره، فرصتی برای نمایندگی Myerscough در دانشگاه لیگ فوتبال و لیگ های فوتسال ارائه می دهند.

لازم به ذکر است که برای موفقیت در این دوره لازم نیست که یک بازیکن فوتبال با استعداد و با استعداد باشد. با این حال، مهم است که شور و شوق برای فوتبال و تمایل به کشف تمام جنبه های صنعت حرفه ای است.

در هنگام شروع دوره، دانش آموزان ممکن است نیاز به تکمیل چک CRB را به هزینه دانش آموز.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
Myerscough College

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط Myerscough College »

آخرین به روز رسانی ژانویه 14, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019