توضیحات رسمی را مطالعه کنید

dublin

بررسی اجمالی

شما نیازی به شانس ایرلندی نخواهید داشت تا یک تجربه فراموش نشدنی در خارج از کشور در دوبلین تجربه کنید. با مستقیما در دانشگاه دیوید سیتی (DCU) ثبت نام کنید، شما باید از دوستی ایرلندی که برای مهمان نوازی خود شناخته شده است، لذت ببرید. شما در خانه بیشتر احساس می کنید که دانمارک جمعیت جوان دارد (بیش از نیمی از شهر زیر 25 سال سن دارد). دوبلین روح مستقل را با یک فرهنگ متنوع و طیف وسیعی از فرصت های آموزشی پاداش می دهد.

دانشگاه دوبلین (DCU) ارائه می دهد طیف گسترده ای از دوره های چالش برانگیز است. این برنامه عمدتا برای کسانی که برای چالش سازگاری با یک فرهنگ دانشگاهی کاملا جدیدی که نیاز به کار مستقل مستقل دارد آماده است. دوبلین نیز کلاس شما خواهد بود. در یک بازی ایرلندی در تئاتر ایبی، تئاتر ملی کشور شرکت کنید. در مورد تاریخ دوبلین با کاوش قلعه دوبلین که در سال 1204 ساخته شده است اطلاعات بیشتری کسب کنید. برای دیدن کتاب قرن هفتم کولز، یک نمونه کارشناسی شده از یک نسخه خطی نورانی که در آرشیو تحت کنترل خود تحت کنترل خود در کتابخانه قدیمی دانشگاه قرار دارد، دیدن کنید. .

خوش آمدید به خارج از کشور تحصیل کنید ما می خواهیم شما در خانه در دوبلین احساس کنید، بنابراین ما همه چیز را می توانیم برای کمک به شما در زندگی در دوبلین ادغام کنیم. ثبت نام مستقیما در موسسه ایرلند از طریق IES Abroad فرصتی برای نمونه برداری از فرهنگ دانشگاهی محلی در حالی که هنوز هم از حمایت از کارمندان IES Abroad و مسکن استفاده می کند، فراهم می کند.

آمار سریع

 • مرکز: IES Abroad دوبلین
 • شهر: دوبلین
 • کشور: ایرلند
 • اعتبار برنامه: 15-19 در هر ترم (بهار
 • زبان آموزش: انگلیسی
 • پیش نیازهای زبان: هیچکدام

تاریخ برنامه

پس از پذیرش، قبل از رزرو سفر، به بخش تاریخ سفر اطلاعات Predeparture در حساب MyJSabroad مراجعه کنید.

پاییز 2018

 • سپتامبر 14 - مه 21 (تنها سال تحصیلی)

مهلت مقدماتی آینده:

 • پاییز 2018 - مه 15، 2018
 • بهار 2019 - نوامبر 01، 2018

دانشگاهیان

مأموریت ES خارج از کشور ساده است: برای ارائه بهترین برنامه ممکن برای تحصیل در خارج از کشور، که شامل بهترین تجربه های علمی و فرهنگی است. به همین دلیل است که ما با دانشگاه شهر دوبلین همکاری کردیم.

دانشگاه دوبلین (DCU)

دانشگاه دالیس (DCU)، که در سال 1980 تاسیس شد، علامت تجاری خود را به عنوان یک رهبر در سیستم آموزشی ایرلند معرفی کرده است. یکشنبه سیزدهم ایرلند به نام دانشگاه دیویس دانشگاه سال 2010 نامگذاری شده است. این دانشگاه حدود 10،000 دانش آموز دارد و دارای تعدادی از مراکز تحقیقاتی است که با دانشگاه های داخلی و بین المللی همکاری می کنند. Helix، بزرگترین مرکز هنر ایرلند، بر اساس محوطه دانشگاه است. هدف اصلی DCU این است که محیط آموزشی و اجتماعی پر جنب و جوش را فراهم آوریم در حالیکه تشویق رویکرد جامع به توسعه دانش آموزان هستیم.

دوره های آموزشی

دوره های DCU به ارزش 5 ECTS اعتبار هر (2.5 اعتبار IES Abroad )؛ تبدیل 1 اعتبار IES Abroad برای هر 2 اعتبار ECTS است. شما برای اعتبار 15-19 IES Abroad ثبت نام کنید. اکثر ماژول ها به طور کامل اطلاعات دوره آنلاین پیوند دارند. دوره های آزمایشگاهی برای بازدید از دانشجویان، از جمله دانشجویان IES Abroad ، در دسترس نیستند. کد درس به شرح زیر است:

 • علوم انسانی (HMSAO)
 • کسب و کار (BSSAO)
 • مهندسی و محاسبات (ECSAO)
 • علوم و سلامت (SHSAO)

دوره های آموزشی در بخش های زیر موجود است:

 • مدرسه کسب و کار DCU
 • دانشکده مهندسی و محاسبات
 • دانشکده علوم انسانی و علوم انسانی
 • دانشکده علوم و سلامت

مشاوره

در یک برنامه ثبت نام مستقیم، به عنوان یک دانش آموز تمام وقت در یکی از موسسات شریک بین المللی شرکت می کنید. حتی اگر موسسه میزبان محلی شما جایی است که کلاس های خود را می گیرید، ما هنوز در اینجا هستیم تا از شما حمایت کامل داشته باشیم.

مشاوره

انتخاب و مستمر ثبت در دوره های خارج از کشور می تواند گیج کننده و غریب باشد. به همین دلیل است که ما پیشاپیش مشاوره ای که به نیازهای شما نیاز داریم پیشنهاد می کنیم. هدف ما ارائه پشتیبانی و راهنمایی در طول درخواست و روند ثبت نام شما است. اما خدمات مشاوره ما در آنجا متوقف نمی شود. در حالی که شما در دوبلین هستید، کارمندان محلی ما برای کمک به انتقال به خانه جدید شما در دسترس هستند.

حمایت کردن

خدمات پشتیبانی ما IES Abroad مستقیم دانشجویان به طور خاص طراحی شده برای کمک به شما در رسیدن به اهداف تحصیل خود را در خارج از کشور به عنوان به طور موثر و هموار که ممکن است. ما می دانیم که تحصیل در خارج از کشور یک ماجراجویی است، و گاهی اوقات ممکن است به کمک نیاز داشته باشید یا فقط کسی صحبت کند، به همین دلیل کارکنان ما برای شما در آنجا خواهند بود.

کارکنان سایت

به عنوان یک دانشجوی IES Abroad به طور مستقیم در یک دانشگاه محلی در دوبلین ثبت نام کرده اید، شما می توانید به کارمندان IES Abroad دسترسی داشته باشید که به طور خاص به نیازهای شما اختصاص یافته است. کارکنان سایت ما با شما و موسسه محلی خود برای پاسخگویی به سوالاتی در مورد نیازهای تحصیلی، مسکن، و سلامتی و ایمنی کار می کنند.

مسکن

ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که بزرگترین چالش شما این است که تصمیم بگیرید که کدام یک از اشیاء برای اولین بار دیدن یا کشف بهترین کافی نت پیدا کنید - پیدا کردن یک مکان برای زندگی که در آن احساس راحتی می کنید. ما بهترین ها را برای یافتن مسکن می دهیم که بازتابی از نحوه زندگی دانشجویان محلی است. هدف ما این است که هنگامی که دوبلین را ترک می کنید، آن را مانند خانه احساس خواهید کرد.

آپارتمانهای دانشجویی - شما در آپارتمانهای دانشگاه دوبلین با دانش آموزان محلی زندگی خواهید کرد. آپارتمان آپارتمان کاملا مجهز و دارای آشپزخانه کاملا مجهز است. هر واحد ارائه می دهد اتصال به اینترنت سیمی در تمام اتاق خواب و مناطق مشترک است. شما اتاق خواب خصوصی خود را داشته باشید و واحد را با سه هم اتاقی که ممکن است جنس مخلوط باشد به اشتراک بگذارید. با این حال، اگر شما هر گونه شرایط مسکن در مورد این را داشته باشید، می توانید در فرم IES Abroad فرم خود را نشان دهید. برنامه های غذا گنجانده نشده است.

زندگی دانشجویی

جهت گیری هنگامی که شما در دوبلین می روید، در جهت گیری هایی قرار می گیرید که شما را به کارکنان IES Abroad دوبلین، دانش آموزان هموطن خود و شهر دوبلین معرفی می کند. موضوعاتی مانند دانشگاهیان، مسکن، حمل و نقل و بهداشت و ایمنی در این زمان پوشش داده شده است. علاوه بر این، CORE ™، IES Abroad

فعالیت های فوق برنامه

در حالی که شما در دوبلین هستید، پیوستن به باشگاه اجتماعی یا ورزش، راهی عالی برای دیدار با دانش آموزان محلی است. DCU از بسیاری از باشگاه ها و جوامع برای کمک به شما در اداره فرهنگ محله محلی، از جمله همه چیز از باشگاه نجوم به Ultimate Frisbee کمک می گیرد.

الزامات واجد شرایط بودن

 • 18 ساله
 • در موقعیت خوب در مدرسه خانه خود
 • 3.0 GPA یا بهتر از 4.0 در مقیاس (GPAs زیر 3.0 در مورد مورد هر مورد در نظر گرفته شود)

گذرنامه

یک پاسپورت معتبر برای حداقل شش ماه پس از تاریخ پایان برنامه با حداقل دو صفحه خالی مورد نیاز است. شهروندان ایالات متحده که دارای یک گذرنامه معتبر هستند نیازی به گرفتن ویزا برای ورود یا تحصیل در ایرلند ندارند. شهروندان غیر شهروندی ممکن است مجاز به دریافت روادید دانشجویی قبل از ورود باشند. لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

هزینه

پاییز سال تحصیلی 2018

 • هزینه تحصیل: 21،380 دلار
 • مسکن: 7،965 دلار
 • بیمه: 455 دلار
 • مجموع: 29،800 دلار

این قیمت ها را به عنوان نقطه شروع در نظر بگیرید. ما شما را تشویق می کنیم که با پرداخت هزینه کمک های مالی، کمک هزینه تحصیلی، سیاست های مدرسه در خانه و دیگر عوامل خود، هزینه واقعی را برای شما تعیین کنید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
IES Abroad

مشاهده 132 برنامه دیگر ارائه شده توسط IES Abroad »

این دوره واقع در پردیس
Duration
1 - 2 
تمام وقت
Price
29,800 USD
مدت: پاییز 2018
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
End Date
می 31, 2019
آخرین مهلت تقاضا
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
می 31, 2019