aukland

بررسی اجمالی

کیفیت زندگی سالم Mercer 2015 رتبه سوم را در جهان برای کیفیت زندگی اوکلند به ارمغان آورد. با آتشفشان های زیبا و جریانهای گدازه، یک ترکیب پویا از تأثیرات اروپایی، آسیایی و اقیانوس آرام، ساکنان دوستانه و دیدگاه های ساحلی نفس گیر، شما را برای جذابیت منحصر به فرد اوکلند سقوط خواهد کرد.

برنامه تحصیل در خارج از کشور در اوکلند به شما امکان می دهد تا مستقیما در دانشگاه اوکلند، یک دانشگاه تحقیقاتی معتبر که دوره های بیش از 150 رشته دارد، ثبت نام کنید. این دانشگاه دارای گزینه های متنوعی در مطالعات مائوری است و دارای مرزه (زمین مقدس موری) در محوطه دانشگاه است که نشان دهنده تنوع اقلیمی اوکلند و میراث مورو نیوزیلند است. اوکلند کلاس شما خواهد بود دیدن موزه یادبود جنگ Auckland برای کشف مجموعه های آن در تاریخ طبیعی و بشر. در مورد جغرافیای گوناگون اوکلند از میدان آتشفشانی اوکلند به ناحیه ای که اوکلند در آن قرار دارد مطلع شوید. همه چیزهایی که می بینید و بخشی از آموزش های بین المللی شما است.

از اوکلند، شما فرصت های زیادی برای کشف کشور زیبا نیوزیلند خواهید داشت. در ابتدای برنامه، شما در جهت گیری در جزیره دیدنی Waiheke، جایی که شما در marae باقی می ماند و در مورد فرهنگ موری یاد می گیرید. طرفداران سریال "پروردگار حلقه ها" و "سری هابیت" می توانند در نزدیکی حبیبتون بازدید کنند، جایی که صحنه های فیلم ها فیلم برداری می شود. در جزیره جنوبی، فقط یک پرواز کوتاه، شما می توانید در کوه های بلند و قرون وسطی در کوه های جنوبی قدم بزنید. با اوکلند به عنوان خانه خود، شما در جای مناسب برای تجربه هر دو شگفتی های فرهنگی و طبیعی نیوزیلند هستید.

ما می خواهیم شما در خانه خود در شهر اوکلند احساس کنید، بنابراین ما هر کاری که می توانیم انجام دهیم، به شما کمک می کنیم که در شهر زندگی کنید. از مسکن تا رویدادهای فرهنگی، کار ما این است که اطمینان حاصل کنید که شما معتبر ترین مطالعه در خارج از کشور تجربه ممکن است. ما شما را تشویق می کنیم که از باشگاه ها و سازمان های متعدد دانشگاه استفاده کنید - بسیاری از آنها شامل فعالیت های ورزشی و فعالیت های در فضای باز می شوند که می توانید با دانش آموزان محلی که دارای منافع مشابه هستند، ملاقات کنید.

آمار سریع

 • مرکز: IES Abroad اوکلند
 • شهر: اوکلند
 • کشور: نیوزیلند
 • اعتبار برنامه: 14-16 در هر ترم (معمولا 4 دوره)
 • زبان آموزش: انگلیسی
 • پیش نیازهای زبان: هیچکدام

تاریخ برنامه

پس از پذیرش، قبل از رزرو سفر، به بخش تاریخ سفر اطلاعات Predeparture در حساب MyJSabroad مراجعه کنید.

بهار 2018

16 فوریه - 26 ژوئن

پاییز 2018

6 ژوئیه - 13 نوامبر

مهلت مقدماتی آینده:

بهار 2019 - نوامبر 01، 2018

پاییز 2019 - 01 نوامبر 2018

دانشگاهیان

مأموریت IES Abroad ساده است: برای ارائه بهترین برنامه تحصیل در خارج از کشور، که شامل بهترین تجربه های علمی و فرهنگی است. به همین دلیل است که ما با دانشگاه اوکلند همکاری کردیم.

دانشگاه اوکلند

دانشگاه اوکلند، که در سال 1883 تأسیس شد، تنها عضو جدید نیوزلند دانشگاه Universitas 21 معتبر است، که یک کنسرسیوم جهانی دانشگاه های عمده ای است که در تحقیق، بورس تحصیلی و معیارهای کیفی فعالیت می کنند. این دانشگاه با حدود 40،000 دانشجو (از جمله 4،000 دانشجوی بین المللی از 93 کشور) دارای یک محیط دانشگاهی متنوع و چالش برانگیز است. در سال 2014، دانشگاه اوکلند تنها دانشگاه نیوزیلند بود که در 200 دانشگاه برتر جهان لیست شده توسط مکمل آموزش تایمز. انجمن تحقیقات صندوق اقیانوس آرام دانشگاه های اقیانوس آرام، اولین دانشگاه در نیوزیلند را با بیشترین تعداد محققان رتبه بندی شده در کشور رتبه بندی کرده است. دانشگاه مرکزی در قلب اوکلند واقع شده و 39 هکتار زمین را تحت پوشش قرار می دهد. پردیس شهر دسترسی آسان به امکانات و امکانات فرهنگی و تجاری بزرگترین شهر کشور را دارد، در حالی که نمایشگاه های بندر و پارک های نزدیک آن به جذابیت آن افزوده می شود. برنامه IES Abroad خارج از دفتر بین المللی اجرا می شود، به راحتی در محوطه دانشگاه در نزدیکی کتابخانه Hall Hall Choral قرار دارد.

دوره های آموزشی

شما مستقیما در دوره های دانشگاه ایالتی اوکلند ثبت نام می کنید، جایی که کلاس ها در سیستم نقطه ای ارائه می شوند. یک بار دوره 60 بار در هر ترم به صورت تمام وقت تعریف می شود. IES Abroad اعطای واحد اعتباری بر اساس تعداد امتیاز اختصاص یافته توسط دانشگاه اوکلند. یک دوره 15 نقطه ای دارای 4 اعتبار IES Abroad ، یک دوره 20 نقطه ای دارای 6 اعتبارات IES Abroad و یک دوره 30 نمره ای است که شامل 8 اعتبار IES Abroad باشد. شما می توانید حداکثر دو دوره 100 سطح در هر ترم داشته باشید. شما حداقل حداقل 14 و حداکثر 16 اعتبار ساعتی IES Abroad در هر ترم را حمل می کنید. رشته های موجود برای دانشجویان IES Abroad در زیر فهرست شده است.

هنرها

تاریخ باستان، انسان شناسی، تاریخ هنر، مطالعات آسیایی، چینی، مطالعات کلاسیک، ادبیات تطبیقی، جزایر کوک ماری، نوشتن خلاق (دسترسی محدود)، جرم شناسی، کرواسی، رقص، مطالعات توسعه، درام، اقتصاد، روابط اشتغال

کسب و کار

(AACSB- و EQUIS-معتبر) حسابداری

موسسه ملی هنرهای خلاق و صنایع

(اکثر این رشته ها نیاز به مواد کاربردی اضافی) معماری، رقص، هنرهای زیبا، موسیقی، برنامه ریزی، هنرهای تجسمی

تحصیلات

برنامه درسی آموزشی، آموزش (حرفه ای)

مهندسی

شیمیایی

قانون

قانون محیط زیست، رشته های مختلف دیگر (ورود محدود)

علوم پزشکی و سلامت

علوم بهداشتی، علوم پزشکی، پرستاری، بهداشت جمعیت

علوم پایه

علوم زیستی، شیمی، علوم کامپیوتر، علوم محیطی، جغرافیا، زمین شناسی، زیست شناسی دریایی، ریاضیات، فیزیک، روانشناسی، ورزش

الهیات

مطالعات کتاب مقدس، اندیشه مسیحی

دوره های مربوط به گشت و گذار

دانشگاه اوکلند فرصت های فراوانی برای پیگیری گشت و گذار در دوره های مختلف در بسیاری از مناطق دانشگاهی، به خصوص باستان شناسی، زیست شناسی، محیط زیست، مطالعات محیط زیست، زمین شناسی، و علوم دریایی ارائه می دهد. دوره های کاوش در فرهنگ میوری نیز شامل مطالعات میدانی می شود.

کارآموزی

کارآموزی در حالی که در اوکلند تحصیل می کنید، به شما یک تجربه شغلی با ثروت از مزایای حرفه ای طولانی مدت می دهد. شما:

 • به دست آوردن درک بهتر از فرهنگ روزمره زندگی واقعی کشور میزبان خود.
 • اضافه کردن تجربه کار جهانی و مهارت به رزومه خود و یا درخواست خود را برای مدرسه فارغ التحصیل.
 • اعتماد به نفس خود را افزایش دهید

قرار دادن ها عمدتا در حوزه های مربوط به علوم انسانی و علوم اجتماعی متمرکز می شوند و هر هفته 20 ساعت کار در محل قرارگیری می باشد. دانش آموزانی که درخواست های خود را ارائه می دهند، باید در دوره های مدرسه یا بزرگسال خود باشند، زیرا این دوره 300 ساله است. همه دانش آموزان باید با درخواست خود یک نامه مرجع از یک دانشگاهی در موسسه خانه خود را همراه داشته باشند. لطفا توجه داشته باشید که چون کارآموزی گزینه جدیدتر از طریق دانشگاه اوکلند است، گزینه های قرار دادن در حال افزایش است اما هنوز تا حدودی محدود هستند. به همین ترتیب قرار دادن یک فرایند رقابتی است و قرار دادن آنها تضمین نمی شود. اگر در طول تحصیل در خارج از کشور در اوکلند علاقه مند به شرکت در دوره کارآموزی هستید، لطفا در اسرع وقت به مشاور خود در IES Abroad علاقه مند شوید.

مسکن

به عنوان بخشی از خدمات ثبت نام مستقیم IES Abroad ، ما مسکن مناسب و مناسب برای همه دانش آموزان ارائه می دهیم، زیرا مسکن به طور مستقل می تواند به چالش کشیدن مسکن کمک کند. گزینه های مسکن IES Abroad نشان دهنده فرهنگ دانشجویی محلی است و استانداردهای ایمنی و امنیتی ما را برآورده می کند.

Homestays - این بهترین راه برای شناختن "واقعی" نیوزیلند و تجربه کامل یکپارچگی فرهنگی است. شما یک اتاق خصوصی دارید و تا 16 وعده غذا در هفته دریافت می کنید. قرار دادن در سراسر شهر و حومه اطراف آن در دسترس است. پایگاه داده ای از گزینه های خانه برای دسترسی به طیف گسترده ای از درخواست های دانشجویی به اندازه کافی گسترده است. شما می توانید به یک مهاجرت 45 دقیقه ای به محوطه دانشگاه بروید، اما فرصتی برای زندگی با کیوی ها ارزش دارد.

آپارتمان - آپارتمانهای دانشجویی مانند کارلو پارک، روستای دانشجویی روستای Parnell و Unilodge آپارتمانهای کاملا مبله هستند که در اندازه و تعداد ساکنان متفاوت هستند. هزینه های برق، گاز و آب در هزینه های اقامت گنجانده شده است. تمام آپارتمانها خودخواه هستند، به این معنی که شما آماده میشوید. شما از طریق سیستم دانشگاه ResNet دسترسی رایگان به اینترنت پهن باند دارید. زمان رفت و آمد از آپارتمان ها به محوطه دانشگاه از 10 تا 30 دقیقه پیاده روی به محوطه دانشگاه یا یک اتوبوس 20 دقیقه ای می گذرد و همه در شهر واقع شده اند. عضویت در مرکز تفریحی برای دانشجویانی که در خوابگاه دانشگاهی زندگی می کنند شامل می شود. زندگی در یک آپارتمان سطح بالایی از استقلال را ارائه می دهد و اگر بخواهید بتوانید برای خودتان آشپزی کنید، یک گزینه خوب است. آپارتمان ها در درجه اول دانشجویان بین المللی از ایالات متحده و سایر کشورها هستند.

زندگی دانشجویی

گرایش

برنامه IES Abroad به طور خاص طراحی شده برای دانشجویان مستقل ثبت نام، به شما امکان می دهد تا به دانش آموزان همکلاسی و کارمندان IES Abroad ، تفاوت های تحصیلی بین ایالات متحده و نیوزیلند، و شما را به برنامه، دانشگاه و به اوکلند این برنامه با گرایش ویژه جزیره شمالی و سفر دو روزه آغاز می شود. نکات برجسته گذشته شامل مسافرت به جزیره وایکه و اقامت در یک شبانه روزی است که دانش آموزان آنها را ماریو هاکا، صنایع دستی و سنت های فرهنگی می دانند. علاوه بر این، CORE ™، IES Abroad

دانشگاه اوکلند جهت

جهت گیری IES Abroad به دنبال گرایش دانشجویی بین المللی دانشگاه اوکلند و جهت گیری کلی برای همه دانش آموزان جدید است. این برنامه به صورت بخشی توسط دانش آموزان اجرا می شود، این برنامه بینش دانشجویان محلی (محلی) و کمک به شما در زندگی دانشگاه ها کمک می کند. این برنامه همچنین یک دانشگاه رسمی دانشگاهی را فراهم می کند که بیشتر شما را به امکانات و خدمات در دانشگاه اوکلند، از قبیل پشتیبانی دانشگاهی، گروه های ورزشی و فرصت های اجتماعی معرفی می کند.

فعالیت های فوق برنامه

در حالی که شما در اوکلند هستید، پیوستن به یک باشگاه اجتماعی یا ورزشی، راهی عالی برای دیدار با دانش آموزان کیوی است. شما به امکانات دانشگاه از جمله کتابخانه ها، کافی نت ها، خدمات بهداشتی، گالری های هنری، تئاتر و مرکز تفریحی دسترسی خواهید داشت. انجمن دانشجویان دانشگاه اوکلند دارای بسیاری از فرهنگ ها، علاقه ها، و باشگاه های ورزشی و جوامع است. دانشگاه اوکلند همچنین به هزینه های معقول سفر به سایر نقاط نیوزلند مانند ولینگتون و آلپ جنوبی ارائه می دهد و به طور مرتب رویدادهای فرهنگی و سخنرانی های مهمان را برای دانشجویان عمومی و دوره های فردی برگزار می کند. علاوه بر این، اوکلند بیش از 300 رویداد در ماه را شامل رویدادهای ورزشی بین المللی و رویدادهای فرهنگی مانند Pasifika و جشنواره فانوس چینی می کند. شما همیشه می توانید یک رویداد را با توجه به منافع خود پیدا کنید.

الزامات واجد شرایط بودن

 • 18 ساله
 • در موقعیت خوب در مدرسه خانه خود
 • 3.0 GPA یا بهتر است در مقیاس 4.0 (GPA های زیر 3.0 ممکن است در مورد مورد خاص با تصمیم نهایی از دانشگاه اکلند در نظر گرفته شود، مواد مورد نیاز زیر لازم است)
 • دانشجوی سال دوم، مدرک یا مدرک تحصیلی مورد نیاز است
 • تصمیم نهایی پذیرش دانشگاه اوکلند است

گذرنامه

یک پاسپورت معتبر برای حداقل شش ماه پس از تاریخ پایان برنامه با حداقل دو صفحه خالی مورد نیاز است. یک ویزای دانشجویی برای ورود به نیوزلند لازم است. پس از پذیرش، شما اطلاعات بیشتری در مورد پرونده درخواست و هزینه های مربوطه دریافت خواهید کرد. روند درخواست ویزا برای شهروندان غیر آمریکایی می تواند بسیار طول بکشد، لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

هزینه

پاییز 2017

 • هزینه تحصیل: 15،360 دلار
 • مسکن: 4،450 دلار
 • بیمه: 490 دلار
 • مجموع: $ 20،300

سال تحصیلی

 • هزینه تحصیل: 27،635 دلار
 • مسکن: 8،900 دلار
 • بیمه: 980 دلار
 • مجموع: $ 37،515

این قیمت ها را به عنوان نقطه شروع در نظر بگیرید. ما شما را تشویق می کنیم که با پرداخت هزینه کمک های مالی، کمک هزینه تحصیلی، سیاست های مدرسه در خانه و دیگر عوامل خود، هزینه واقعی را برای شما تعیین کنید.

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی
IES Abroad

مشاهده 128 برنامه دیگر ارائه شده توسط IES Abroad »

این دوره واقع در پردیس
Duration
1 - 2 
تمام وقت
Price
20,300 USD
هزینه برنامه پاییز 2018
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
End Date
نوامبر 30, 2019
آخرین مهلت تقاضا
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
آخرین مهلت تقاضا
End Date
نوامبر 30, 2019