برنامه سال: 6 سپتامبر 2019 - 23 مه 2020

سمینار اول - اسناد

در دوره تولید مستندات دوره ی اول، دانش آموزان تکالیف متعدد تیراندازی طراحی شده برای توسعه مهارت های انتقادی در زبان فیلم مستند، تکنیک های دوربین و ویرایش. سخنرانی ها، تظاهرات، نمایش ها و تمرین های تحلیلی پایه ای برای کارهای زمینه فراهم می کند.

مباحث تحت پوشش عبارتند از:

- دوربین مستند

- ویرایش مستندات

- نوشتن مستندات

- طراحی صدا و صدا

- روشنایی

- حرکت دوربین

- روش های مصاحبه

- تم ها و ژانرهای مستند

- پژوهش

- اخلاق مستند

با تکیه بر تکالیف یکدیگر، دانش آموزان مهارت های فراوان در زمینه کارگردانی، تولید، تیراندازی و ضبط صدا می کنند. انتقادات سختگیرانه جزء حیاتی این دوره است. علاوه بر این تمرینها، هر دانشآموز یک موضوع کوتاه مدت فیلم کوتاه 5 دقیقه ای را بر روی موضوع انتخاب و هدایت می کند. دانش آموزان نیز بر روی پروژه های یکدیگر خدمت می کنند.

دوره های تخصصی در زمینه ویرایش و سینما، سایر مولفه های اصلی برنامه است. دانش آموزان یاد می گیرند که در آخرین نسخه Avid Media Composer ویرایش و تیراندازی با سونی 4K XDCam (و فرمت های دیگر، اگر علاقه مند) و تئوری نورپردازی. با مطالعه و تمرین روایت و همچنین تکنیک های تیراندازی مستند، دانش آموزان زبان روایی فزاینده ای را به دست می آورند.

دانش آموزان در حال تکمیل بخش های عملی درس هستند تا فیلم های مستند را به عنوان یک رسانه در حال رشد درک کنند، که در حال حاضر توسط فیلمسازانی که از سینما، صدا، موسیقی، ویرایش، گرافیک، انیمیشن و پلتفرم های توزیع در روش های جدید و نوآورانه استفاده می کنند، این نمایشها بر مجموعه ای غنی از مستند های بین المللی، گذشته و حال، که متضمن تم ها و ژانرها هستند، پیروی می کنند. این نمونهها به نوبه خود به دانشآموزان به عنوان فیلمساز مستند کمک خواهند کرد.

نیمه دوم - اسناد

در تولید مستند پیشرفته، دانش آموزان بر توسعه عمیق و پیش تولید فیلم های دیپلم خود تمرکز می کنند. این شامل تکمیل تکالیف هفتگی برای مربیان و بررسی همکار و یادگیری برای تحقیق و ارسال پیشنهاد و درمان قانع کننده است. در پایان ترم، هر دانش آموز هر دو فیلم دیپلم خود را - یک فیلم مستند 15 دقیقه ای - تولید خواهد کرد و به کار پروژه های همکلاسی خود کمک خواهد کرد. دانشجویان نیز از طریق جلسات گسترده ی فکری و فکری، دانشجویان را با مجموعه ای از ایده های پروژه انتقاد می کنند که پس از اتمام برنامه، بیشتر به پیشرفت و ایجاد واقعیت می پردازند.

برنامه دوم ترم شامل کارگاه مستند، یک دوره عملی است که در آن دانش آموزان مهارت های فنی خود را از طریق تیراندازی و ویرایش های هفتگی توسعه می دهند. مباحث تحت پوشش ممکن است عبارتند از: تکنیک های مصاحبه پیشرفته، مجوز های مستند، تحقیقات بایگانی، پرتره یک شخص یا محل، موسیقی برای مستند، و انواع مختلف سناریوهای سینمایی Vérité.

مهمترین جزء ترم دوم و البته دوره مستند تمام سال، فیلم دیپلم است که باید از کیفیت پخش باشد.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط Prague Film School »

آخرین به روز رسانی فوریه 23, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
تمام وقت
Price
15,900 EUR
شهریه
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است