مسکن انبوه قرن بیستم RE3 | مدرسه تابستانی

عمومی

شرح برنامه

اعتبارسنجی مجدد / تجدید حیات / تجدید مجدد

اعتبارپذیری مجدد - کشف مجدد مفاهیم مختلف مسکن انبوه با یک بنیاد اجتماعی قوی و یک مطالعه عمیق ، یافتن ارزشها و دستاوردهای ناشناخته معماری و رویکردهای برنامه ریزی متفاوت.

تجدید حیات مجدد - استفاده مجدد و تفکر مجدد از تجربه مسکن انبوه در قرن بیستم و ارتباط آن با استانداردهای زندگی مدرن و امکان پیکربندی مجدد عملکردهای جدید.

بازسازی مجدد - نگرانی های مربوط به بازسازی و ترمیم از جمله مشخصات معماری مدرن یعنی بتن مسلح و مواد آزمایشگاهی ، قطعات پیش ساخته و سایر موارد.

132799_132696_Moosephotouncompressed.jpg

معرفی دوره

در این دوره نمای کلی از راه حل معماری توسعه مسکونی در مسکو از قرن 20 و 21 ارائه شده است. پس از آشنایی با تاریخ معماری و توسعه شهری در مسکو در طول قرن آزمایشات ، با مراجعه ویژه به آثار آوانگارد روسی مورد بررسی قرار خواهد گرفت. دانش آموزان این فرصت را می یابند که بافت شهری مسکو را کاوش کرده و مشکلات و فرصت های کلیدی خاص برای کلان شهر مدرن را مورد مطالعه قرار دهند. این دوره شامل مطالعات نظری است که از طریق سخنرانی ها و کار میدانی در محیط شهری در مسکو انجام می شود و پروژه های طراحی تیم کوچک یا کوچک خود را تولید می کند. دانش آموزان مهارت های نمایش تصویری ، مهارت های تحلیل مکانی و همچنین شایستگی ارائه عمومی را بهبود می بخشند.

رهبر دوره: نیکولای واسیلیف ، دکتری ، استاد صندلی "معماری" MGSU ، استاد مرتبط ، DOCOMOMO دبیر کل روسیه

مربیان دوره: نیکولای وسیلیف (طراحی ، تاریخ شهری و زمینه). Asmik Klochko ، دکتری ، MGSU "معماری" صندلی استاد (طراحی ، بازسازی و تبدیل) ، ایوان سالتکوف ، MGSU "معماری" صندلی معلم ارشد (سیستم های ساختمانی). ناتالیا پوشکینا (DGNB ثبت شده حرفه ای - ساختمانهای سبز و پایدار) ، معلم ارشد MGSU "معماری"؛ Asmik Klochko MGSU صندلی "معماری" Assoc. پروفسور

هدف از این دوره ارائه درک عمیق تر از نوع شناسی ، عمل ساخت و ساز و سیاست های اجتماعی توسعه مسکونی طی قرن بیستم است.

گروه هدف

این دوره به دانشجویان رشته های مختلف ، بویژه معماری و مطالعات شهری و موضوعات مرتبط مانند مهندسی حمل و نقل ، جامعه شناسی شهری ، تاریخ ، طراحی و هنرهای زیبا می پردازد. طراحی اولیه و مهارت های ابزار گرافیکی مورد نیاز است. دانش ابتدایی در مورد معماری و تاریخ معماری استقبال می شود اما لازم نیست.

شرح

این دوره به شما امکان می دهد مسکو را با طراحی مدرن و شهری گشت و گذار کنید. این دوره شامل مطالعات نظری است که از طریق سخنرانی ، کار میدانی و کارگاه های طراحی مفهوم در محیط شهری در مسکو انجام می شود. تورهای ارایه شده در این دوره شما را با درخشانترین نمونه های حل مشکل مسکن در مسکو در طول قرن بیستم ، از طریق تمام چالش ها از جمله مفاهیم اجتماعی معماری مدرن و پیشرفت در ساخت و سازهای صنعتی آشنا می کند. شروع از آوانگارد روسی با آزمایشات خود در مورد نوع شناسی ساختمانهای مسکونی به سمت مدرنیسم اتحاد جماهیر شوروی ساخته شده از پیش ساخته "صنعت معماری". شما می توانید با تاریخ ، سیاست اجتماعی و اقتصاد این قرن پرتنش از سال 1917 تا به امروز آشنا شوید و برنامه نوسازی مسکن را که از سال 2017 آغاز شده است بدانید و ببینید ، شما هم به صورت جداگانه و هم به عنوان بخشی از یک گروه فعالیت خواهید کرد. فرصت ملاقات ، یادگیری و تبادل ایده های جدید در مورد معماری ، توسعه مسکونی و اقتصاد.

در طول دوره ، شما می توانید از مکانهایی مانند:

 1. سوکول یکی از اولین شهرکهای مسکونی مشترک در مسکو است که در سال 1923 به عنوان باغ-شهر تأسیس شد.
 2. ساختمان Narkomfin - یکی از مشهورترین نمونه های معماری سازنده "نوع انتقالی" (بین فرد و کمون). لو کوربوزیه در سال 1930 از ساختمان Narkomfin بازدید کرد و بعداً در Unité d'Habitation معروف خود از آن استفاده کرد.
 3. ولسوالی های آزمایشی New Cheryomushki (9 ، 10 و 11) - اولین فرزند متولد ساخت و ساز خانه ها در بلوک پیش ساخته و پانل از اواخر دهه 50.
 4. و بسیاری دیگر مانند شهرک های کارگری سازنده و گروههای پس از جنگ.

محل اقامت

این دوره شما را قادر می سازد تا از منابع غنی مادی در مسکو قدردانی کنید ، و درک انتقادی راجع به شرایط تاریخی ، اجتماعی و سیاسی ایجاد کنید که در طول قرن بیستم کامل و آغاز قرن بیست و یکم ، معماری ، هنر و شهرسازی را شکل داده اند.

پردیس NRU MGSU دارای 10 خوابگاه راحت برای بیش از 5000 دانشجو است. آنها به عنوان سه گروه ساختمان در مسکو و منطقه مسکو ترتیب داده شده اند. همه خوابگاه ها در مجاورت سالن های سخنرانی قرار دارند. هر اتاق خوابگاه برای دو دانشجو تعیین شده است. هر طبقه خوابگاه دارای آشپزخانه های کاملاً مجهز است. اتاقهای مهمان آماده پذیرایی از میهمانان NRU MGSU هستند. هر اتاق مهمان دارای یخچال ، تلویزیون ، و کتری برقی است. خوابگاه ها به اینترنت دسترسی دارند. خوابگاه ها دارای ماشین لباسشویی ، قفل ، فروشگاه ، اتاق های طراوت و کافی نت ها هستند. خوابگاه ها توسط سرویس امنیتی گشت زنی می شوند. این پردیس دارای امکانات تفریحی و ورزشی متعدد است. مسابقات فوتبال ، فوتبال پنج طرفه ، مسابقات شطرنج توسط مربی بدنسازی و ورزش دانشگاه از بین تیم های نماینده خوابگاه های مختلف برگزار می شود. یک اسکیت در زمستان باز است. دانش آموزان می توانند در جنگل Lossiny Ostrov در نزدیکی ، پیاده روی ، دویدن ، دویدن ، اسکی و دوچرخه سواری را تمرین کنند. NRU MGSU دارای یک باشگاه دانشجویی ، یک مرکز جوانان برای بهبود رهبری ، یک مرکز خلاقیت و یک باشگاه ارتباطات بین المللی است.

برنامه فرهنگی

این برنامه فرهنگی شامل یک تور گشت و گذار با اتوبوس در مسکو و همچنین گشت و گذار در موزه ها در مورد جالب ترین موزه های مسکو است.

moscow, st basile, red square

روش پذیرش

برنامه باید قبل از اول ژوئن سال 2020 به نامه الکترونیکی مدرسه هماهنگ کننده مدرسه ارسال شود.

برنامه باید شامل اسناد زیر باشد:

 • فرم درخواست
 • رزومه
 • نامه تشویق
 • کپی گذرنامه (برای صدور دعوت ویزا)

هزینه ها

هزینه دوره 600 یورو است.

هزینه دوره اصلی شامل موارد زیر است:

 • شهریه (دوره زبان روسی شامل) ،
 • مواد آموزشی ،
 • اسکان در خوابگاه های MGSU ،
 • دو سفر میدانی ،
 • دسترسی به اینترنت در محوطه دانشگاه و خوابگاه ها ،
 • برنامه فرهنگی

DAAD برو به شرق!

دانشجویان بورس تحصیلی از آلمان مجاز به درخواست کمک مالی هستند.

بورسیه های DAAD بورس های تحصیلی جزئی هستند. از دارندگان بورس تحصیلی انتظار می رود سهم منطقی در هزینه ها داشته باشند. بورس های تحصیلی جزئی شامل موارد زیر است:

 • هزینه سفر (بسته به کشور) ،
 • نرخ بورس تحصیلی (نرخ تخت برای تأمین هزینه های معیشت) ،
 • حداکثر مبلغ برای پرداخت هزینه مشارکت حداکثر 650 یورو.

دانش آموزان علاقه مند باید برای پذیرش در مدرسه تابستانی اقدام کنند و به موازات آن ، از بودجه DAAD درخواست کمک مالی کنند.

پس از اتمام موفقیت آمیز دوره تابستانی ، به دانشجویان 3 امتیاز اعتباری (ECTS) و 1 امتیاز اعتبار (ECTS) برای گذراندن دوره زبان روسی اهدا می شود.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Moscow State University of Civil Engineering (MGSU) is the leading Russian University in the area of civil engineering with a century of teaching and research tradition.

Moscow State University of Civil Engineering (MGSU) is the leading Russian University in the area of civil engineering with a century of teaching and research tradition. اطلاعات محدود