Read the Official Description

بررسی اجمالی

این دوره به نیازهای طیفی از حرفه ایانی که به دنبال کار یا در حال کار در محیط آموزشی با دانشجویان بین المللی در هسته عملیات خود هستند، مورد نیاز است.

به طور عمده این دوره شما را قادر می سازد دانش تئوری و عملی خود را گسترش دهید، عمیق تر و دقیق تر کنید، این که آیا شما با دانشجویان بین المللی در خدمات پشتیبانی یا دفاتر بین المللی کار می کنید؟ در بخش مستقل در مدارس زبان انگلیسی یا مدارس دولتی یا در آموزش عالی / تحصیلات عالی.

در محیطی فراگیر تغییرات محلی، ملی و بینالمللی، مهم است که در زمینه تفسیر تغییرات ساختاری سیاسی، اجتماعی و قانونی، همراه با جنبههای فرهنگی و روانشناختی کمک و مشاوره با دانشجویان مختلف بین المللی، توسعه یابد. این دوره، مسائل اصلی را با مشاوران دانشجویی بین المللی در زندگی کاری روزمره خود در ارتباط خواهد داشت.

شورای UK برای امور دانشجویان بین المللی (UKCISA) مدرسه آموزش و پرورش را با تخصص خود در مشاوره و آموزش بین المللی به عنوان موسسه مورد علاقه خود برای ارائه این مهارت نوآورانه برای متخصصان در بخش انتخاب کرده است.

"ما بسیار خوشحال هستیم که در این فرصت هیجان انگیز برای ایجاد پیشرفت حرفه ای مشاوران دانشجویی بین المللی و کارکنان مرتبط با دانشگاه ناتینگهام مشغول به کار هستیم. نقش ISA هرگز برای رفاه دانشجویان و فعالیت بین المللی موسسه مهم تر نبوده است.

بیتریس مرویک، مدیر خدمات و تحقیقات، UKCISA

معلمان

کارکنان لیست شده در بالا از کارکنان UKCISA پشتیبانی می کنند.

پروفایل فارغ التحصیلان

در مورد تجربه دانشجویان ما در مورد دوره و نحوه کمک به آنها در توسعه حرفه ای خود:

"احساس می کنم مجبورم از قدردانی خود برای ارائه چنین انتزاعی فکری و مفید از مواد ابراز کنم. من واقعا از این دوره لذت بردم و خیلی زیاد آموختم

اشلی هوه

"امروز صبح از یک مدل ژستالت بر روی یک دانش آموز استفاده کردم و نمی توانم باور کنم که چقدر خوب بود. ... این واقعا چشم باز بود. بنابراین با دیدگاه های معمول من متفاوت است.

الیزابت ویتور

حقایق کلیدی

جزئیات دوره

این دوره از چهار ماژول 15 اعتبار تشکیل شده است. هر یک از ماژول ها در یک بلوک فشرده تحویل داده می شود و 15 ساعت بیش از دو روز و نیم است. این معمولا شامل یک رویداد القایی در روز پنج شنبه است، به دنبال آن چهار ساعت در روز جمعه، هفت ساعت در روز شنبه و چهار ساعت در روز یکشنبه است.

ارزیابی

هر یک از ماژول 15 اعتبار با ارزیابی 3،000 کلمه ای نوشته شده است. برای تکمیل PGCert، شما باید هر یک از پاسپورت 50 پاس را دریافت کنید.

ماژول ها

هسته

  • جنبه های فرهنگی مشاوره و پشتیبانی (ارائه شده در ماه نوامبر)
  • مشاوره دادن و مراقبت از مشتری (تحویل در ماه فوریه)
  • چارچوب اخلاقی و حقوقی و نقش مشاور بین المللی دانشجویان (ارائه شده در ماه آوریل)
  • مدیریت پیچیدگی: افزایش نفوذ و تاثیر مشاورین دانشجویی (تحویل در ماه ژوئن)

جدول زمانی

شما می توانید جدول زمانی مثال را ببینید ، با این حال این موضوع تغییر سال در سال است و جدول زمانی زندگی خود را از طریق سیستم های مختلف جدول زمانی آنلاین در دسترس است.

ماژول هایی که ارائه می دهیم از منافع تحقیق کارکنان ما الهام گرفته شده و در نتیجه می تواند به دلایل، به عنوان مثال، تحولات تحقیقاتی یا تغییرات قانون، تغییر کند. این لیست نمونه ای از ماژول های معمولی است که ما ارائه می دهیم، نه یک لیست قطعی.

شغل

اهداف شغلی برای فارغ التحصیلان ما عبارتند از مشاوران، مشاوران آموزش، معلمان زبان، معلمان ابتدایی / متوسطه و مربیان حرفه ای / صنعتی و مربیان. تعدادی از فارغ التحصیلان ما در حال حاضر در استخدام در حالی که در حال انجام مطالعه نیمه وقت برای توسعه حرفه ای در حرفه انتخاب شده خود را.

اشتغال و متوسط ​​شروع حقوق و دستمزد

99.5 درصد از کارشناسان تحصیلات تکمیلی از دانشکده آموزش و پرورش که برای کار اشتغال مشغول به کار بودند و یا در طی شش ماه پس از فارغ التحصیلی به تحصیل ادامه می دادند. متوسط ​​حقوق بازنشستگی 22،500 پوند بود که بالاترین آن 38،000 پوند بود. *

* اهداف شناخته شده دوره های کارشناسی ارشد تمام وقت در سال 2016/17. حقوق براساس ميانه آن افرادي است که در انگلستان مشغول به تحصيل هستند.

حرفه و توسعه حرفه ای

این که آیا شما به دنبال افزایش چشم انداز حرفه خود و یا توسعه دانش خود هستید، یک مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه ناتینگهام می تواند به شما در جایی که می خواهید کمک کند.

خدمات حرفه ای و استخدامی ما برنده جایزه در حین تحصیل و برای زندگی بعد از فارغ التحصیلی، پشتیبانی و هدایت ویژه ای را ارائه می دهد. آنها به شما در کشف و برنامه ریزی حرکت شغلی بعدی خود، از طریق رویدادهای منظم ، جلسات مهارت های رهبری کارفرمایان، فرصت های شغلی و بحث های یک به یک کمک خواهند کرد.

شرایط ورود

2: 2 (یا معادل بین المللی) یا یک معیار حرفه ای مربوطه؛ به علاوه تجربه کار با دانشجویان بین المللی در محیط آموزشی.

الزامات زبان انگلیسی

آیلتس: 6.5 (کمتر از 6.0 در هر عنصر)

Program taught in:
انگلیسی

See 8 more programs offered by University of Nottingham - Faculty of Social Sciences »

Last updated October 2, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
نوامبر 2019
Duration
پاره وقت
Price
- £ 2،595 (UK / EU) - £ 5،970 (بین المللی)
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline
Start Date
نوامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019

نوامبر 2019