مشاوره pgcert و مربیگری شروع معلمان

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مشاوره pgcert و مربیگری شروع معلمان

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

PGCert نظارت و مربیگری معلمان تازه

در سراسر تنوع مسیرهای به آموزش، این برنامه را به نیازهای توسعه خاص کارکنان که با شروع معلمان در مدارس ابتدایی یا متوسطه کار.

دوره شرکت کنندگان را قادر می سازد برای به دست آوردن دانش و درک از مشاوره شروع معلمان از طریق یک معاینه بازتابی از خود و عمل نظارت دیگران است. از طریق اکتشاف از طیف وسیعی از مدل نظارت و مربیگری، شرکت کنندگان خود مهارت های مربی گری حرفه ای و یک نظریه شخصی اقدام برای نظارت خود را توسعه.

تاثیر دوره بسیار فراتر از معلم های شرکت کننده؛ توسعه اثرات عمل خود را در توسعه حرفه ای معلمان تازه خود و، در نهایت، عمل کلاس درس خود را.

در کنار این عنصر از برنامه است که در عمل ریشه دارد، وجود خواهد داشت یک برنامه ساخت یافته از جلسات تدریس و فعالیت های طراحی شده برای ارائه یک دیدگاه نظری و بازتاب انتقادی در مورد چگونه شیوه بهترین مشاوره می توانید توسعه از هر دو معلم آغاز و مربی را بالا ببرد. این برنامه به مربیان جدید و با تجربه و هماهنگ در مدارس تجدید نظر شود.

البته هدف:

  • ترویج یادگیری خود را از طریق توسعه دانش، مهارت و درک خود را از عمل مشاوره با معلمان تازه
  • ارائه فرصت برای توسعه عمل انعکاسی مهم
  • ترویج درک انتقادی از پژوهش، شواهد و عمل در این زمینه گسترده ای از مشاوره شروع معلمان
  • حمایت از ظرفیت خود را به طراحی و انجام سوالات را به خود و عمل حرفه ای دیگران

"این جلسات الهام بخش بوده است! این یک فرصت گرامی برای دیدار با همفکر حرفه ای که ارزش فضا و سازه برای یادگیری راههای جدید برای بهتر عمل خود را است. جلسات همواره توسط کارشناسان مشتاق که شور و شوق برای حمایت از معلمان آغاز (و در واقع مربیان تلاش برای حمایت از معلمان شروع خود) است عفونی شده تحویل داده شود. من احترام و درک بیشتری برای نقش مهم من، هدایت و شکل دادن به توسعه mentee من است. آن را به من بدون سوال یک پزشک بازتابنده بیشتر، و از آنچه که به عنوان خوانده شده، که تنها می تواند یک چیز مثبت باشد! "


ناتالی Willsher، PGCert نظارت و مربیگری شروع معلمان

جزئیات دوره

این دوره در ماه سپتامبر شروع می شود و می تواند تکمیل شود بیش از 12-24 ماه پاره وقت.

پیشرفت به MA

اگر شما با موفقیت کامل این دوره، شما این فرصت را به مطالعات بیشتر خود را از طریق راهیابی به MA آموزش و پرورش و یا MA آموزش و پرورش (انعطاف پذیر)، با استفاده از اعتبارات گواهی PG خود را به سمت MA دارند.

ماژول

گواهی کارشناسی ارشد در نظارت و مربیگری شامل دو ماژول هسته 30-اعتباری. مدت زمان هر ماژول شش ماه است.

  • نظارت معلمان تازه (در دسترس چهره به چهره تنها)
  • تمرین مبتنی بر تحقیق (موجود به صورت چهره به چهره و آنلاین)

نظارت معلمان تازه 30 اعتباری چهره به چهره ماژول حال اجرا در سراسر پاییز و بهار ترم است. وجود خواهد داشت شش، سه جلسه آموزش گرگ و میش بین اکتبر و ژوئن در شب پنجشنبه. علاوه بر این، چهار واحد آنلاین خواهد شد در سال مورد مطالعه قرار.

ماژول های ما ارائه می دهیم با منافع تحقیقات از کارکنان ما الهام گرفته و به عنوان یک نتیجه ممکن است به دلایل تغییر دهید، به عنوان مثال، پیشرفت های تحقیقاتی و یا تغییرات قانون. این لیست نمونه ای از ماژول های معمولی ما ارائه می دهیم، نه یک لیست قطعی است.

فرصت های شغلی

مقصدهای شغلی برای فارغ التحصیلان ما شامل مشاوران، مشاوران آموزش و پرورش، معلمان زبان، معلمان مدارس ابتدایی و متوسطه و مربیان فنی و حرفه ای و صنعتی و مدرسان. تعدادی از فارغ التحصیلان ما در حال حاضر در اشتغال در حالی که انجام مطالعه پاره وقت و مطالعه برای توسعه حرفه ای در حرفه انتخاب خود.

مقصدهای شغلی برای فارغ التحصیلان ما شامل مشاوران، مشاوران آموزش و پرورش، معلمان زبان، معلمان مدارس ابتدایی و متوسطه و مربیان فنی و حرفه ای و صنعتی و مدرسان. تعدادی از فارغ التحصیلان ما در حال حاضر در اشتغال در حالی که انجام مطالعه پاره وقت و مطالعه برای توسعه حرفه ای در حرفه انتخاب خود.

میانگین حقوق اولیه و پیشرفت حرفه ای

در سال 2015، 91٪ از فوق لیسانس در دانشکده آموزش و پرورش که برای اشتغال در دسترس بود کار ایمن و یا مطالعه بیشتر ظرف شش ماه از فارغ التحصیلی بود. مقصدهای شناخته شده تمام وقت خانه فوق لیسانس درجه بالاتر 2014/15.

چشم انداز شغلی و استخدام

کسب مدرک کارشناسی ارشد نشان می دهد که سطح بالایی از دانش در یک رشته خاص است. این که آیا شما با استفاده از آن به منظور افزایش اشتغال خود را، و آماده سازی برای تحقیقات علمی بیشتر و یا به عنوان وسیله ای آموزش حرفه ای، شما ممکن است از مشاوره شغلی که چگونه شما می توانید مهارت های جدید خود را یافت به پتانسیل کامل خود استفاده بهره مند شوند.

فرصتهای شغلی ما و خدمات استخدام شما کمک خواهد کرد انجام این کار، همکاری با شما برای بررسی گزینه های خود را و به دعوت از شما برای حضور در حوادث استخدام که در آن شما می توانید کارفرمایان بالقوه، و همچنین نشان می دهد فرصت های توسعه بیشتر، مانند مربوطه دادن تجربه کاری و کارگاه های آموزشی مهارت های دیدار خواهد کرد.

دانشگاه ناتینگهام بهترین دانشگاه در انگلستان برای اشتغال فارغ التحصیل با توجه به زمان و دانشگاه ساندی تایمز راهنمای 2017 است.

شرایط ورود

  • 2: 2 (یا معادل آن بین المللی)
  • متقاضیان همچنین باید به عنوان یک مربی کار به شروع معلمان و یا دسترسی به یک آرایش مربی / mentee در یک مدرسه یا کالج مذاکره کرده اند
  • IELTS: 6.5 (کمتر از 6.0 در هر عنصر)؛ اگر این نمرات را برآورده نمی کند، دوره های مقدماتی انگلیسی در دسترس هستند
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2018
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Price
قیمت
2,280 GBP
هزینه های بین المللی: 5295 (با پرداخت هزینه HEU: 2175 GBP) GBP
Locations
بریتانیا - Nottingham, England
تاریخ شروع : سپتامبر 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2018
بریتانیا - Nottingham, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات