مطالعات کسب و کار دیپلم ICM

عمومی

شرح برنامه

ICM دیپلم مطالعات کسب و کار

موسسه (ICM) دیپلم مدیریت بازرگانی در مطالعات کسب و کار ارائه شده توسط NCBA دانش آموزان به رشته های دانشگاهی که زمینه مدیریت کسب و کار موثر معرفی می کند. هدف از این دوره این است که برای کسب و کار و مدیریت دانش آموزان آینده نگر با بدن از دانش خواهد شد که:


الف) افزایش فرصت های اشتغال آنها

ب) آنها را برای نهایی نظارت و مدیریت حرفه در صنعت و تجارت آماده

ج) آنها را با یک مدرک که آنها را قادر خواهد به پیشرفت به مدیریت عمومی در سطح بالاتر و یا برنامه های کسب و کار تخصصی در مرحله بعد در کسب و کار خود و یا مشاغل دانشگاهی فراهم می کند.

این یک برنامه هدایت 1600 ساعت آموزش است. آموزش می گیرد در تعداد سطوح از طریق سخنرانی، بحث در کلاس از جمله بررسی و تجزیه و تحلیل مشکل.سخنرانی رسمی زیربنای اطلاعات که در آن دانش آموز از طریق یادگیری کارگردانی و خود مدیریت در خارج از کلاس یادگیری ایجاد ارائه می کنند. دانش آموزان به طور فعال را تشویق به تشکیل گروه های مطالعه به بحث در مورد مواد البته که پرورش یک تجربه یادگیری بیشتر عمق. این یک برنامه دو ساله است. هر دانش آموزان سال های مورد نیاز برای شرکت در 15 ساعت ساعت سخنرانی در هفته به مدت 25 هفته برای حمایت از مطالعات خود را، و راهنمایی به منظور تکمیل ساعت یادگیری است.شرایط ورود

NCBA عمل ​​سیاست 'گسترش ورودی در توجه به این دوره اما دانش آموزان آینده نگر باید حداقل انگلیسی IELTS 5.5 داشته باشد. دیپلم ICM در مطالعات کسب و کار است بعد از اتمام تمام قسمت 1 & 2 نفر تعلق می گیرد.آزمون و عضویت هزینه

امتحانات از خارج مجموعه و مشخص شده توسط ICM.امتحانات در ماه مارس، ژوئن، سپتامبر و دسامبر هر سال برگزار می شود. نامزدها باید ثبت نام و پرداخت شده کاربران دانشجویی موسسه در آن زمان آنها امتحانات انجام دهند. عضویت در ICM هزینه £ 50 استرلینگ در سال است. امتحانات هزینه £ 25 استرلینگ در هر آزمون. همه چهار ماژول باید به نشستن و سرانجام به منظور دستیابی به گواهی.

این هزینه ها در شهریه گنجانده نشده است.


برنامه درسی بررسی اجمالی


قسمت اول: چهار واحد اجباری:


ارتباطات کسب و کار بین المللی

هدف از این واحد آماده سازی دانشجویان برای رسیدگی به شرایط ارتباطات کسب و کار در حرفه خود از طریق نوشتن یادداشت ها، نامه ها، گزارش، از سر گرفته، پیام های الکترونیکی مواجه می شوند. دفترچه راهنمای withterms، مکانیسم ها و دستورالعمل. تجزیه و تحلیل روند. پیشنهادات. اوراق بهادار وب. ارائه سخنرانی های دهان و دندان، به منظور توسعه مهارت های فردی و به پرورش تفکر و problemsolving مهارت های مهم از طریق نوشتن ارتباط موثر برای اختصاص سناریوهای کسب و کار / شرایط.


مدیریت و اداره کسب و کار

واحد دانش آموز به طیف وسیعی از مطالعات که در درک مردم در محل کار مفید هستند را معرفی کرد. این بررسی مفهوم مدیریت در محیط کسب و کار جهانی و از طریق ارزیابی از موارد کسب و کار، انواع روش های در نظر گرفته شده.

واحد دانش آموزان برای آینده به احتمال زیاد نقش خود را به عنوان مدیران در سازمان آماده می شود. آنها را تشویق می کند که در تولید دانش و تجربه به دست آورد در واحدهای دیگر با در نظر گرفتن دیدگاه های رقیب در طبیعت از مدیریت. آنها را تشویق می کند تا پس از منعکس کننده سهم که آنها ممکن است به عنوان افراد به فرایند مدیریت برای کشف مهارت های خود را به عنوان مدیران بالقوه، در چارچوب گروه همسالان خود را، و.واحد لمس ابعاد عملی، اخلاقی و معنوی از نقش مدیریت و بررسی مشکلات و معضلات کلیدی که ممکن است برای سهامداران در سازمان معاصر پدیدار شود.


تفسیر و تجزیه و تحلیل اطلاعات (حساب و آمار)

هدف از این واحد می باشد به تجهیز دانش آموزان مهارت های لازم برای تفسیر اطلاعات، انجام محاسبات و تفسیر نتایج آن اطلاعات و بعد از آن، به تجهیز دانش آموزان با برخی از مهارت های تحلیلی که مربوط به مطالعه مطالعات کسب و کار به عنوان یک کل است .


اصول بازاریابی

به دانش آموزان با یک پایه برای تجزیه و تحلیل بازاریابی در سازمان از جمله فرایندهای تصمیم گیری، قطعه قطعه، نقش اطلاعات و سیستم اطلاعات بازاریابی، بازاریابی، تأثیرات داخلی و خارجی موثر بر استراتژی، تجزیه و تحلیل رقبا و موقعیت.قسمت دوم: چهار واحد اجباری:


تکنیک های حسابداری.

این واحد اصول تئوری حسابداری و عمل معرفی و توسعه تکنیک های حسابداری و مهارت های لازم برای یک بنیاد برای مطالعه بیشتر و تجربه عملی است.

اقتصاد برای کسب و کار

مقدمه ای بر قانون کسب و کار

این واحد با هدف معرفی دانش آموزان به مطالعه قانون در محیط کسب و کار. این منابع قانون و روش های قانونی، سازمان های کسب و کار و روابط حقوقی، قراردادها از جمله عرضه کالا و خدمات، موافقت نامه آژانس و اشتباهات مدنی در محیط کسب و کار از جمله سهل انگاری و مزاحمت معرفی می کند.

تجزیه و تحلیل و بهبود رفتار سازمانی

این واحد به سمت تجزیه و تحلیل دانش آموزان از، و اثربخشی در درون، طیف وسیعی از سازمان کار کمک خواهد کرد.واحد بررسی روش برای افزایش اثربخشی فردی و سازمانی از طریق تمرکز بر ماهیت درونی سازمان، شناسایی ساختارهای جایگزین و الگوهای رایج رفتار. دخالت سازمانهای میزبان در کار واحد فراهم می کند اطلاعات مهم تجاری به برنامه به طور کلی، و عنصر تحقیقات گسترده یک فرصت برای دانش آموزان به منظور توسعه پژوهش، برنامه ریزی و مهارت های سازمانی خود را فراهم می کند.


آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

کالج ملی مدیریت بازرگانی ( NCBA ) در سال 2007 با هدف افزایش تقاضا برای آموزش تخصصی، در درجه اول در زمینه مطالعات تجاری، مدیریت بازرگانی، عکاسی، مدیریت هتل و مسافرت از آن زمان موسسه توسط موسسات اعتبارب ... اطلاعات بیشتر

کالج ملی مدیریت بازرگانی ( NCBA ) در سال 2007 با هدف افزایش تقاضا برای آموزش تخصصی، در درجه اول در زمینه مطالعات تجاری، مدیریت بازرگانی، عکاسی، مدیریت هتل و مسافرت از آن زمان موسسه توسط موسسات اعتباربخشی مشهور مورد تایید قرار گرفته است تا طیف گسترده ای از برنامه ها را که منجر به صدور گواهینامه های بین المللی، دیپلم، دیپلم کارشناسی ارشد و دکتری می شود، تأیید کند. NCBA یک مرکز نوآورانه و پیشرو در زمینه آموزش و پرورش است که شهرت خوبی برای ارائه خدمات حرفه ای و تجاری کسب و کار دارد. این کالج ایده آل است تا به برنامه های مدرن ارائه دهد که با نیازهای و چالش های اقتصاد دانش ما مطابقت داشته باشد.نگرش NCBA به دانش آموزان ما: برای ارتقاء اعتماد به نفس از طریق تشویق و حمایت مداوم برای گوش دادن به توجه و پاسخ مناسب با تمام درخواستها قابل انعطاف و منطقی باشد برای پاسخگویی به اعمال ما برای ارائه اطلاعات کافی و اطلاعات به موقع NCBA اهداف استراتژیک اختصاص داده شده عبارتند از: برای ارائه آموزش با کیفیت بالا که نیازهای دانش آموزان را برآورده می کند به طور دائم متعهد به حفظ استانداردهای بالا برای خلاقیت و تمرکز بر بازار در روش های آموزشی و فعالیت های ما تمرکز کنید برای افزایش دامنه بین المللی برنامه های کالج برای نفوذ در سیاست و عمل در حوزه های تخصصی انتخابی ما برای افزایش تمرکز بر نقش سیستم های اطلاعاتی در یادگیری NCBA دوره های زیر را برای سال 2012-13 ارائه می دهد. a گواهی در مدیریت کسب و کار. LEVEL 5 (FETAC) ب گواهینامه مدیریت کسب و کار (ICM) ج گواهی در مدیریت منابع انسانی (ICM) د گواهی در عکاسی (NCFE-UK) e دیپلم مدیریت هتل (جوایز CTH) f دیپلم فارغ التحصیل در بازاریابی و مدیریت (LCM- مرکز بازاریابی لندن) دوره های عمومی انگلیسی (تمام وقت 16 ساعت در هفته - 26 هفته) EDI / LCCI کسب و کار انگلیسی (تمام وقت 16 ساعت در هفته - 26 هفته) EDI / LCCI دوره ها به زودی. a گواهی در مورد مراقبت از کودک Fetac Level-5 ب گواهی در مورد مراقبت از کودک و توسعه CACHE-UK کالج مسکن خود را برای دانشجویان خارج از کشور در مسابقات بسیار مناسب ارائه می دهد و مقرون به صرفه. فیلم کالج در یوتیوب: a http://www.youtube.com/watch؟v=6FaXNCkKuQQ ب http://www.youtube.com/watch؟v=IO2QFv5ZCj4 ج http://www.youtube.com/watch؟v=n4Hy1vlF34E اطلاعات محدود