"Estoy contento de haber venido a اسپانیا" ممکن است شعار شما در حالی که شما در اسپانیا هستید. به این معنی است که "من خوشحالم که در اسپانیا هستم". به عنوان یک دانشجوی YFU، شما بخشی از یک خانواده خواهید شد، به مدرسه می روید، و به اندازه کافی در آنجا زندگی می کنید تا بدانید که به معنی اسپانیایی است!

نگاه کردن

بورس تحصیلی موجود است

 • 385 - Holcomb
 • 378 - بورس تحصیلی Grand Forks Scheels
 • 368 - انجمن یاران یفو
 • 384 - صندوق کمک مالی یfu

سن مورد نیاز

دسامبر 31، 2000 - 30 سپتامبر 2003.

دانش آموزانی که از این سن نیازمند نیستند یا قبل از شروع برنامه از دبیرستان فارغ التحصیل خواهند شد، برای پذیرش در مورد مورد خاص در نظر گرفته می شوند.

 • زبان: اسپانیایی. هیچ مطالعه زبان قبلی لازم نیست.
 • قرار دادن خانواده میزبان: قرار دادن خانواده میزبان در سراسر کشور در هر دو شهرها و مناطق روستایی است. تمام خانواده های میزبان در سنتندر برای برنامه تابستان زبان و فرهنگ واقع شده اند. اکثر اعضای خانواده مسئولیت کارهای خانگی مانند تمیز کردن خانه و شام را تهیه می کنند. خانواده جدید شما از شما می خواهند که از شما چه طریقی کمک می کند، و آنها به دنبال شام با شما می آیند تا بدانند که روز شما چگونه بود و می دانستید که آداب و رسوم و فرهنگ شما چیست.
 • مدرسه: از اواسط سپتامبر تا ژوئن. یک روز مدرسه معمولی ممکن است در ساعت 8:00 - 8:30 بعد از ظهر شروع شود و حدود ساعت 2 بعد از ظهر به پایان می رسد.
 • سفرها: سفرهای آموزشی اختیاری برای هزینه های اضافی در دسترس هستند. برنامه تحصیلی سانتاندر شامل همه گشت و گذار و فعالیت است.

برنامه زبان و فرهنگ اسپانیایی

اگر بخواهید زبان اسپانیایی را یاد بگیرید، هیچ جایگاهی بهتر از اسپانیا وجود ندارد، به ویژه از طریق این برنامه YFU! این برنامه چهار هفته ای شدید، کلاس های اسپانیایی (Castilian) را چهار روز در هفته در صبح ارائه می دهد، بعد از ظهر آزاد می شود برای بررسی و شرکت در تور های گروهی. شما با یک خانواده میزبان در سانتاندر، یک شهر باستانی و ساحل رفت و آمد در شمال زندگی می کنند.

دانش آموزان علاوه بر زندگی با خانواده میزبان، در تابستان های گذشته، این فرصت را برای کشف ثروت های تاریخ و فرهنگی که اسپانیا در سفرهای خود به مکان هایی مانند شبه جزیره کاخ مگدالنا، روستای قرن نهم قرن شادی سانتیلانا دل مار ، و گاو نر. اختیاری ممکن است روزهای خود را به موزه ها، آکواریوم، پلاتاریوم، باغ گیاه شناسی و سواحل اختصاص دهد. علاوه بر این، بسیاری از فعالیت های هیجان انگیز در طول اقامت خود در سانتاندر، از جمله درس های رقص سالسا و merengue، کلاس هنر، شام سنتی، خرید در بسیاری از بازارهای شهر و پیاده روی روم روت. برای سفرنامه Santander تابستان گذشته اینجا را کلیک کنید.

برنامه های آموزشی

در طول زمان خود در اسپانیا، شما با یک خانواده میزبان زندگی می کنید و در دبیرستان محلی شرکت می کنید. بخشی از تجربه شما خواهد بود:

مدرسه: مدارس اسپانیایی از نظر علمی چالش برانگیز هستند. شما خودتان را با دانشجویانی که خود را برای تحصیلات دانشگاه آماده می کنند، می گیرید. دانش آموزان معمولا در "Instituto" قرار می گیرند و هشت مورد اجباری دارند، چهار مورد برای همه دانش آموزان مشترک است، در حالی که بقیه به روش یادگیری شما مشخص است. شما می توانید از پنج آهنگ انتخاب کنید: هنر، علوم طبیعی و سلامت، علوم انسانی، مطالعات اجتماعی یا تکنولوژی. اکثر مدارس علوم، علوم انسانی و علوم اجتماعی را ارائه می دهند، در حالی که تعداد کمی از آنها هنر و تکنولوژی هستند (معمولا مدارس ویژه ای برای هنر یا تکنولوژی وجود دارد). بیشتر دانشجویان ارزشیابی مسیر علوم اجتماعی را انتخاب می کنند، زیرا برای آنها جالب است و بیشترین موضوعات را دارد. شما در مورد تاریخ و ادبیات اسپانیا یاد خواهید گرفت، شانس کار در زبان عربی را دارید و حتی ممکن است یکی از زبان های منطقه ای را مطالعه کنید (اگر خانواده میزبان شما در منطقه ای زندگی می کنند که در آن یک زبان رسمی وجود داشته باشد) - زبان باسک، کاتالان ، گالیسیایی یا والنسیا.

لطفا توجه داشته باشید: دانش آموزان ممکن است قادر به دریافت یک رونوشت یا رکورد نمرات باشند. بعضی از مدارس قادر به صدور گواهی حضور هستند قرار دادن در یک درجه خاص نمیتواند تضمین شود

جهت گیری ها: تمام دانشجویانی که برای دوره ترم یا سال برنامه درخواست می کنند باید برای پیشبرد اهداف ملی پیش از انحلال 3 روزه، که معمولا در اواسط ماه جولای برگزار می شود، در دسترس باشد. این جهت گیری بخش مهمی از برنامه است که با هدف آماده سازی دانش آموزان برای تجربه آنها در خارج از کشور است. تمام دانش آموزان در یک ماه مه و یا ماه ژوئن در جهت پیشبرد اهداف محلی یک روزه شرکت خواهند کرد. پس از ورود به اسپانیا، قبل از مسافرت به خانواده میزبان شما در یک سفر رسمی 1-2 روزه در مادرید در مادرید حضور خواهید داشت. دانشجویان سال نیز برای حضور در یک جهت گیری در اواسط سال دعوت می شوند و همه دانش آموزان قبل از خروج به یک جهت ورود مجدد می روند تا تجربیات خود را بازتاب دهند.

هزینه های اضافی: بسته به موقعیت و شرایط خانواده میزبان، ممکن است از بعضی از دانش آموزان خواسته شود در هزینه های اضافی در مدارس خصوصی شرکت کنند. همه دانش آموزان باید برای کتاب های درسی (حدود 250 یورو) و هزینه های حمل و نقل مدرسه آماده شوند. دانش آموزانی که با زبان اسپانیایی مبارزه می کنند، ممکن است خواسته شوند که در تدریس زبان مکمل ثبت نام کنند.

اطلاعات ویزا: روند ویزا برای دانش آموزان سال و نیمه می تواند بسیار پیچیده باشد. احتمالا دانشجویان تقاضای درخواست ویزای خود را به صورت شخصی ارائه می دهند، بنابراین باید هزینه های سفر به کنسولگری اسپانیا را در اختیار آنها قرار دهند. یک کپی از گذرنامه و کپی رونوشت های رسمی خود را که توسط Apostille of the Hague مشخص شده است، چند ماه قبل از خروج مورد نیاز است، زیرا شرکای ما در اسپانیا باید از دریافت مدارک ویزا برای شما شروع کنند. دانش آموزانی که برای تحصیل در اسپانیا پس از فارغ التحصیلی در مقطع دبیرستان درخواست می کنند، باید مجلات رسمی خود را در سال تحصیلی ثبت کنند.

دانش آموزانی که در اسپانیا برای بیش از 180 روز اقامت دارند، نیاز به بررسی پیش زمینه FBI دارند، که باید به محض شرکت در برنامه تأیید شود. عدم انجام چنین کاری ممکن است موجب تاخیر در شروع پروسه درخواست ویزا شود یا حتی ممکن است به این معنی باشد که شما ویزای خود را در زمان رها نمیبینید. شما احتمالا درخواست خود را برای ارائه درخواست ویزای شخصی خود دارید، و اگر در نزدیکی آن قرار نگرفته باشد، هزینه های سفر به کنسولگری خود و از طریق آن هزینه می شود. مشاور پذیرش شما می تواند اطلاعات اضافی در مورد روند ویزا ارائه دهد.

هزینه تحصیل شامل

 • قرار دادن با یک خانواده میزبان
 • ثبت نام در یک دبیرستان اسپانیایی محلی (یا کلاس های زبان برای دانش آموزان در برنامه سانتاندر)
 • نقل و انتقالات فرودگاه
 • مسافرت های داخلی و خارجی
 • همه پیشنهادهای پیش از عزیمت و بعد از ورود
 • پشتیبانی از پیش برنامه توسط کارکنان آموزش دیده YFU
 • پشتیبانی از نماینده YFU اسپانیا در حالی که در برنامه است
 • بیمه جامع

آموزش برنامه شامل هزینه های شخصی نیست. YFU اسپانیا توصیه می کند که دانش آموزان برای هر ماه برنامه ای برای 120 یورو برنامه ریزی کنند.

مهلت درخواست

مهلت درخواست برای تمام برنامه های زایمان زمستانی و بهار (ژانویه و مارس) در 1 اکتبر است . مهلت اعطای بورس تحصیلی در 1 دسامبر است . آخرین مهلت برای تمام برنامه های خروج تابستان یا پاییز (ژوئن-سپتامبر) 15 مارس است . برنامه ها می توانند قبل از مهلت پر شود، بنابراین ما تشویق اولیه ارائه می شود!

برنامه آموزش در:
 • اسپانیایی

مشاهده 22 برنامه دیگر ارائه شده توسط Youth for Understanding USA »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
15,995 USD
برنامه سال
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019