خانه به دفتر مرکزی اتحادیه اروپا و ناتو، بلژیک به شما فرصتی میدهد تا خود را در تاریخ، فرهنگ و حوزهی جامعه جهانی امروز غوطه ور کنید.

YFU بلژیک توسط دو دفاتر نمایندگی ارائه می شود، یکی برای بخش فرانسوی زبان کشور و دیگری برای هلندی ها. YFU بلژیک والونیا برنامه فرانسوی است و فرصتی ویژه برای کمک به توسعه فرانسویان در طول زندگی و فرهنگ بلژیک ارائه می دهد. این برنامه نیاز به دو سال قبل از آموزش در زبان فرانسه دارد. دانش آموزانی که این الزام را برآورده نمی کنند می توانند بر اساس شرطی برای اثبات درک زبان خود به روش های دیگر پذیرفته شوند.

نگاه کردن

بورس تحصیلی در دسترس است

 • 385 - Holcomb
 • 384 - صندوق کمک مالی یfu

سن مورد نیاز

15 فوریه 2001 - 15 اوت 2003. دانش آموزان خارج از نیاز سن برای پذیرش در مورد مورد خاص در نظر گرفته می شوند.

 • زبان: فرانسوی دانش آموزان ملزم به داشتن دو سال از فرانسوی در دبیرستان یا گذراندن آزمون زبان آنلاین هستند.
 • قرار دادن خانواده میزبان: دانش آموزان معمولا در مناطق حومه یا در روستاها قرار می گیرند.
 • مدرسه: آموزش و پرورش بسیار مهم است و سطح تحصیلات در بلژیک امروز یکی از بالاترین در اروپا است. در مدارس بلژیکی، شما می توانید زبان، ریاضیات، علوم، تاریخ، اقتصاد، جغرافیا، و علوم اجتماعی را مطالعه کنید.

برنامه های آموزشی

مدرسه: با نرخ سوادآموزی 99 درصد، بلژیک در هنگام تحصیل به هیچ وجه نیازی ندارد. بلژیک در رابطه با آموزش و پرورش، سازمان همکاری اقتصادی و توسعه اقتصادی (سازمان همکاری اقتصادی و توسعه) در رتبه شانزدهم قرار دارد و ثابت می کند که معلمان و مدارس با کیفیت بالا دارند. سیستم آموزشی بین یک نظام دولتی و سیستم خصوصی، اغلب کاتولیک است که هر دو آنها آزاد هستند. در حالی که بلژیک های بومی می توانند از دانشکده فنی، حرفه ای یا دبیرستان انتخاب کنند، اکثر دانشجویان YFU در رشته عمومی عمومی ثبت نام خواهند شد.

فوق لیسانس: اکثر دبیرستان های بلژیک فعالیت های اضافی را ارائه نمی دهند. با این حال، دانش آموزان YFU تشویق می شوند برای پیوستن به ورزش، باشگاه ها یا تیم ها در جوامع محلی خود به منظور درگیر شدن و دیدار با مردم محلی!

پیشنهادات ویژه برنامه: دانش آموزان در برنامه سالانه دعوت شده اند برای شرکت در یک سفر فرهنگی به پاریس در ماه فوریه / مارس. برای چند روز در طول تعطیلات کارناوال، دانش آموزان این فرصت را برای دیدار با دانشجویان خارجی بین المللی فراهم می کنند و با یکدیگر همکاری می کنند. همچنین فرصتی برای پیوستن به سفر روزانه به کلن، آلمان است که در آن دانش آموزان از بازار کریسمس معروف آلمانی بازدید می کنند.

اطلاعات اضافی

جهت گیری ها: تمام دانشجویانی که برای دوره ترم یا سال برنامه درخواست می کنند باید برای یک دوره ملی پیش از عزیمت ملی که معمولا در اواسط ماه جولای برگزار می شود، در دسترس باشد. این جهت گیری بخش مهمی از برنامه شما با هدف آماده سازی شما برای تجربه شما در خارج از کشور است. تمام دانش آموزان در یک ماه مه و یا ماه ژوئن در جهت پیشبرد اهداف محلی یک روزه شرکت خواهند کرد. والونیا بلژیک سه جهت در کشور ارائه می دهد؛ "جهت گیری پس از ورود"، "پیگیری" و "ورود مجدد" برای حمایت از دانش آموزان و خانواده های میزبان در طول برنامه.

اطلاعات ویزا: اطلاعات مربوط به ویزا و سایر پروسه های مهاجرت پس از ثبت نام ارائه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر، می توانید به وب سایت سفارت مراجعه کنید: http: //www.diplobel.us/

هزینه های اضافی: لباس مدرسه، کتاب های درسی و سایر مواد مدرسه در آموزش برنامه گنجانده نشده است. آموزش برنامه شامل هزینه های شخصی نیست. YFU بلژیک توصیه می کند که دانش آموزان هر ماه برنامه ریزی برای حدود 150-200 یورو داشته باشند.

هزینه تحصیل شامل

 • قرار دادن با یک خانواده میزبان
 • ثبت نام در دبیرستان محلی بلژیک
 • نقل و انتقالات فرودگاه
 • مسافرت های داخلی و خارجی
 • همه پیشنهادهای پیش از عزیمت و بعد از ورود
 • پشتیبانی از پیش برنامه توسط کارکنان آموزش دیده YFU
 • پشتیبانی از یک نماینده منطقه بلژیک YFU در حالی که در برنامه است
 • بیمه جامع
برنامه آموزش در:
 • فرانسوی

مشاهده 22 برنامه دیگر ارائه شده توسط Youth for Understanding USA »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
1 - 2 
تمام وقت
Price
15,995 USD
سال فرانسه
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019