آیا می خواهید به نوک زمین بروید؟ شما ممکن است قطب جنوب را با یخچال های طبیعی خود، منطقه سرزمین های گیاهی جزایر خوان فرناندز، و یا جزیره ای عید پاک با مجسمه های غول پیکر معروف خود، Moai کشف کنید.

نگاه کردن

بورس تحصیلی در دسترس است

 • 385 - Holcomb
 • 368 - انجمن یاران یفو
 • 384 - صندوق کمک مالی یfu

سن مورد نیاز

خروج بهار: 1 ژانویه 2000 - 1 ژانویه، 2003. خروج پاییز: 1 اوت 2000 - 1 اوت 2003. دانشگاه: 1 اوت 1994 - 1 اوت 2000.

دانش آموزانی که این سن را برآورده نمی کنند و یا از قبل از آغاز برنامه خود از دبیرستان فارغ التحصیل خواهند شد، برای پذیرش در مورد مورد خاص در نظر گرفته می شوند.

 • زبان: اسپانیایی. مطالعه زبان قبلی لازم نیست اما توصیه می شود.
 • قرار دادن خانواده میزبان: در سراسر کشور. دانش آموزان به ندرت در مراکز بزرگ شهری قرار می گیرند.
 • مدرسه: مارس تا ژوئیه و ژوئیه تا دسامبر، با تعطیلات تابستانی از ژانویه تا ماه مارس.
 • سفرها: دانش آموزان می توانند در یک تور 10 روزه در جنوب شیلی که از 10 شهر و روستای مختلف بازدید می کنند و با اقامت 3 روزه در سانتیاگو به پایان می رسد، برگزار می شود.

برنامه های آموزشی

در طول زمان خود در شیلی، شما با یک خانواده میزبان زندگی می کنید و در یک مدرسه محلی شرکت می کنید. بخشی از تجربه تبادل نظر شما خواهد بود:

مدرسه: اکثر دانش آموزان در مدارس خصوصی شرکت می کنند و در سال سوم تحصیلات دبیرستان قرار می گیرند. دوره های تحصیلی در هر نوع مدرسه به طور کلی اجباری هستند، بنابراین در مورد انتخاب کلاس ها، انعطاف پذیری زیادی نخواهید داشت. دانش آموزان اسپانیایی، ریاضی، تاریخ، علم، موسیقی، هنر و تربیت بدنی را مطالعه خواهند کرد.

فعالیت های فوق العاده: اکثر دبیرستان های شیلی فعالیت های اضافی را ارائه نمی دهند. با این حال، دانش آموزان YFU تشویق می شوند برای پیوستن به ورزش، باشگاه ها یا تیم ها در جوامع محلی خود به منظور درگیر شدن و دیدار با مردم محلی.

پیشنهادات ویژه برنامه: YFU شیلی ارائه می دهد سفر 10 روزه به جنوب شیلی در ماه آوریل. در این سفر دانشجویان با اتوبوس به 10 شهر یا روستای مختلف سفر می کنند و این فرصت را دارند تا سایت های فرهنگی و تاریخی را کشف کنند و از فرهنگ، غذا و سنت های شیلی قدردانی کنند. این سفر با اقامت 3 روزه در سانتیاگو، پایتخت شیلی و بزرگترین شهر به پایان می رسد. این سفر به هزینه های اضافی برای دانشجویان ارائه می شود و این هزینه شامل حمل و نقل، غذا، اقامت، و هزینه ورود به هر گونه بازدید از سایت های گروه می باشد. دانش آموزان بعد از ورود به شیلی در مورد این سفر بیشتر بدانند.

برنامه موسیقی

دانش آموزانی که در برنامه موسیقی در شیلی شرکت می کنند، از مزایای استفاده از درس های علمی اصلی در صبح و دوره های موسیقی تخصصی در بعد از ظهر بهره می برند. این ممکن است شامل ترکیب یا دوره هایی خاص برای یک ابزار باشد. دانش آموزان باید پس از ورود به مدرسه شیلی خود اطلاعات خود را در مورد پس زمینه های موسیقی خود با درخواست خود ارسال کنند.

برنامه دانشگاه

فارغ التحصیلان دبیرستانی دعوت شده اند تا همه آنچه را که یک دانشگاه شیلی ارائه می دهند تجربه کنند. دانش آموزان در برنامه دانشگاه در دانشگاه کاتولیکا دل نورت (UCN) حضور دارند. دانشجویان YFU در UCN قادر به انتخاب دوره هایی هستند که از کلاس های مختلف و حرفه ای که در دو سال اول تحصیل در مقطع کارشناسی در شیلی ارائه می شود انتخاب شده است. این برنامه همچنین شامل یک دوره زبان اسپانیایی است که از طریق دانشگاه ارائه می شود، اما دانش آموزان باید حداقل یک دانش ابتدایی اسپانیایی را در شیلی وارد کنند. هزینه تحصیل برای این دانشگاه در برنامه تحصیلی YFU است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این فرصت، با info@yfu.org تماس بگیرید

هزینه تحصیل شامل

 • قرار دادن با خانواده میزبان با دقت انتخاب شده
 • ثبت نام در دبیرستان یا دانشگاه محلی شیلی
 • نقل و انتقالات فرودگاه
 • مسافرت های داخلی و خارجی
 • همه پیشنهادهای پیش از عزیمت و بعد از ورود
 • پشتیبانی از پیش برنامه توسط کارکنان آموزش دیده YFU
 • پشتیبانی از نماینده YFU Chile Area در حالی که در برنامه است
 • بیمه جامع

هزینه های اضافی: YFU برای ثبت نام و هزینه تحصیل برای ثبت نام در مدرسه هزینه پرداخت می کند، اما دانشجویان باید هزینه های کتاب های درسی، لباس، هزینه های فعالیت و حمل و نقل را پوشش دهند. آموزش برنامه شامل هزینه های شخصی نیست. YFU شیلی توصیه می کند که دانش آموزان برای هر ماه حدود 250 دلار برنامه ریزی کنند.

اطلاعات اضافی

جهت گیری ها: تمام دانشجویانی که برای دوره ترم یا سال برنامه درخواست می کنند باید برای پیشبرد اهداف ملی پیش از انحلال 3 روزه، که معمولا در اواسط ماه جولای برگزار می شود، در دسترس باشد. این جهت گیری بخش مهمی از برنامه است که با هدف آماده سازی دانش آموزان برای تجربه آنها در خارج از کشور است. تمام دانش آموزان در یک ماه مه و یا ماه ژوئن در جهت پیشبرد اهداف محلی یک روزه شرکت خواهند کرد. پس از ورود به شیلی، دانش آموزان خواهد شد رسیدن، در اواسط سال، و یک جهت ورود مجدد برای دیدار با دیگر دانش آموزان مبادله از سراسر جهان خواهد بود و تجربیات خود را بازتاب می کند.

اطلاعات ویزا: اطلاعات مربوط به ویزا و سایر پروسه های مهاجرت پس از ثبت نام ارائه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر، میتوانید از وبسایت سفارت دیدن کنید: http://www.chile-usa.org/

"من اسم میشل هستم. من از آلبوکرک، نیومکزیکو هستم. در پاییز سال 2014 در سانتیاگو شیلی تحصیلاتم را در سانتیاگو و شیلی تحصیل کردم. با والدین میزبان و دو خواهر میزبان نوجوان زندگی کردم و من در یک مدرسه کاتولیک خصوصی حضور یافتم. گذار به یک محیط خانواده و محیط تحصیلی چالش برانگیز بود، اما من این موانع را برطرف کردم. به طور کلی، زمان شگفت انگیزی برای کشف کشور، ایجاد دوستان جدید و کشف یک خانواده دوم بودم. قطعا می توانم بگویم که تجربه تبادل من فراموش نشدنی و با ارزش است و من نمی توانم صبر کنم تا به شیلی بازگردم "- میشل، شیلی 2014

مهلت درخواست

مهلت درخواست برای تمام برنامه های زایمان زمستانی و بهار (ژانویه و مارس) در 1 اکتبر است . مهلت اعطای بورس تحصیلی در 1 دسامبر است . آخرین مهلت برای تمام برنامه های خروج تابستان یا پاییز (ژوئن-سپتامبر) 15 مارس است . برنامه ها می توانند قبل از مهلت پر شود، بنابراین ما تشویق اولیه ارائه می شود!

برنامه آموزش در:
 • اسپانیایی

مشاهده 22 برنامه دیگر ارائه شده توسط Youth for Understanding USA »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
1 - 2 
تمام وقت
Price
12,995 USD
برنامه نیمه کاره
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019