Read the Official Description

کشف چین و دیدگاه عمیق از تاریخ، فرهنگ و جامعه شگفت انگیز این تمدن باستانی!

نگاه کردن

بورس تحصیلی در دسترس است

 • 7 - بورس تحصیلی بین المللی Epson America، Inc.
 • 385 - Holcomb
 • 378 - بورس تحصیلی Grand Forks Scheels
 • 368 - انجمن یاران یفو
 • 384 - صندوق کمک مالی یfu

سن مورد نیاز

31 ژوئیه 2000 - 31 ژوئیه 2003. سال تحصیلی: 1 اوت 1994 - 1 اوت 2000. برنامه تابستان: 1 ژوئیه 2000 - 1 ژوئیه 2003.

دانش آموزانی که این سن را برآورده نمی کنند یا قبل از آغاز برنامه خود دبیرستان را فارغ التحصیل می کنند، برای پذیرش در مورد هر مورد مورد توجه قرار می گیرند.

 • زبان: Mandarin Chinese. متقاضیان دوره های سال و ترم مورد نیاز حداقل 160 ساعت مطالعه زبان چینی را پس از ورود داشته باشند. یک دوره اجباری دوره دو ساله زبان و فرهنگ چینی برای دانش آموزان سال و نیمه نیز وجود خواهد داشت. این دوره در برنامه تحصیلی گنجانده شده است. دانش آموزان تابستان فقط نیاز به دانستن اصول اولیه چینی دارند.
 • قرار دادن خانواده میزبان: معمولا دانشجویان در مناطق شهری و حومه ای پکن، شانگهای، تیانجین، جیانگ سو، شنژن و شنیانگ قرار دارند. با این حال، دانش آموزان باید آماده باشند که در هر منطقه ای از کشور زندگی کنند.
 • مدرسه: مدرسه در اوایل ماه سپتامبر تا اواخر ماه ژوئن برگزار می شود.
 • گشت و گذار: هنرهای رزمی، تنیس روی میز، شنا، بسکتبال، فوتبال، بدمینتون، موسیقی و بازدید از گالری ها، موزه ها و تئاتر ها.

تابستان برنامه

کشف چین: پکن

ماجراجویی 4 هفته ای خود را در چین آغاز می کند، با یک هدف رسمی نزدیک، که در آن شما مقدمه ای برای کشور، آداب و رسوم و شیوه زندگی خواهید یافت. شما با زندگی یک خانواده میزبان زندگی روزمره زندگی واقعی چینی را تجربه خواهید کرد و مهارت های زبان خود را تقویت خواهید کرد در حالی که شما با اعضای خانواده میزبان خود ارتباط برقرار می کنید!

در حالی که باقی می ماند در پکن، صبح بخاطر لذت بردن از کلاس های فرهنگی چینی از جمله آموزش زبان، هنر، هنرهای رزمی و ورزش ها صرف خواهد کرد. بعدازظهر شما وقت آزاد خواهید داشت و یا در فعالیت های سازمان YFU چین شرکت خواهید کرد. دانش آموزان فرصتی برای دیدن مکان های مورد علاقه در پکن مانند دیوار بزرگ، میدان تیانمانم، شهر ممنوعه و کاخ تابستانی در یک هفته یک روزه را دارند.

پس از گذشت سه هفته و نیم در پکن، شما می توانید به یک تور 3 روزه در شانگهای سفر کنید. سایت های مشهور که دانشجویان YFU بازدید می کنند ممکن است شامل میدان مردم، منطقه شانگهای پودونگ جدید، پارک بنججان، برج مروارید شرقی و موزه شانگهای باشد. شما می توانید شب در حوالی رودخانه هوانگپو را پیاده روی کنید و از نظر بوند دیدن کنید. پس از تور فرهنگی هیجان انگیز، دانش آموزان از شانگهای به ایالات متحده بازگشت.

لطفا درک کنید که تابستان به برنامه های چینی در صورت لغو حداقل 10 دانشجوی YFU، لغو خواهد شد. دانش آموزان YFU شامل متقاضیان آمریکایی و سایر متقاضیان بین المللی YFU می باشند.

برنامه های آموزشی

در طول زمان خود در چین، شما با یک خانواده میزبان زندگی می کنید و در دبیرستان محلی چینی شرکت می کنید. بخشی از تجربه شما خواهد بود:

دبیرستان: دانش آموزان YFU USA به چین در کلاس 10 یا 11 در دبیرستان معمولی یا دبیرستان فنی و حرفه ای قرار می گیرند بسته به توانایی های چینی خود. مدارس چینی به طور معمول قوانین سختگیرانه ای برای دانش آموزان خود دارند و نیازمند ظاهر فیزیکی دانشجویان هستند (بدون سوراخ کردن، موهای طولانی برای پسران و بدون داشتن هرکدام از دختران). آموزش جسمانی بسیار تشویق شده است. در بسیاری از موضوعات، مسابقات سالانه در همه سطوح سازماندهی می شوند تا مطالعات دانشجویان را تشویق کنند. امتحانات به طور جداگانه برای دانش آموزان علوم و هنر طراحی شده اند.

برنامه دانشگاه: برنامه دانشگاه مناسب دانشجویانی است که مایل به ادامه تحصیل در چین هستند. این برنامه ارائه می دهد لیسانس، استادان و Ph.D. برنامه ها به دانشجویان واجد شرایط

برنامه افزودنیها: دانش آموزان در طی زمان خود در چین، می توانند در یک یا دو سفر خود پرداخت کنند. این سفرها معمولا در اکتبر و ژوئن برگزار می شود و معمولا 5 روز طول می کشد. این سفرها ممکن است شامل تورهای موزه، بازدید از یک سایت معروف در پکن و بازدید از پایتخت استان کونمینگ برای یادگیری در مورد گروه اقلیت های محلی است. قیمت این سفرها بین RMB 2000-4000 (حدود 300-600 دلار) است. با توجه به شرایط غیر منتظره، ممکن است تغییرات برای سفر اختیاری وجود داشته باشد.

گشت های اختیاری: دو سفر فرهنگی اختیاری به دانش آموزان در طول سال ارائه می شود. در ابتدای ماه اکتوبر، دانش آموزان فرصت سفر به پکن را تجربه خواهند کرد و تمام آنچه را که بزرگترین شهر جهان ارائه می دهند تجربه می کنند. در اواخر ماه ژوئن، دانشجویان یک سفر اختیاری به یوننان ارائه می دهند. دانش آموزان نیمسال می توانند از هر کدام از سفر های ارائه شده در طول برنامه خود بهره مند شوند. این سفرهای فرهنگی هزینه ای بالغ بر 350 تا 650 دلار خواهد داشت. سفرهای اختیاری ممکن است تغییر کند.

هزینه تحصیل شامل

 • قرار دادن با خانواده میزبان با دقت انتخاب شده
 • ثبت نام در دبیرستان محلی چینی (به غیر از دانش آموزان تابستان)
 • نقل و انتقالات فرودگاه
 • مسافرت های داخلی و خارجی
 • همه پیشگفتارها و اردوهای زبان پس از آمدن و رسیدن به مقصد
 • پشتیبانی از پیش برنامه توسط کارکنان آموزش دیده YFU
 • پشتیبانی از یک نماینده منطقه YFU چین در حالی که در برنامه است
 • بیمه جامع

برای برنامه تابستان کوتاه مدت، دانش آموز باید حمل و نقل خود را به شیکاگو O'Hare برای پرواز بین المللی است.

هزینه های اضافی: دانشجویان در صورت لزوم هزینه های پول شخصی، لباس مدرسه، کتاب های درسی، ناهار، هزینه های حمل و نقل و هزینه های اضافی آموزش چینی را مسئول خواهند دانست. دانش آموزان نیز مسئولیت هزینه های پزشکی خود، ادعاهای بیمه بازپرداخت و تمام هزینه های مربوط به اخذ ویزا را دارند. آموزش برنامه شامل هزینه های شخصی نیست. YFU چین توصیه می کند که دانش آموزان برای حدود 1200 ¥ در هر ماه از برنامه خود برنامه ریزی کنند.

اطلاعات اضافی

جهت گیری: تمام دانشجویانی که برای دوره ترم یا سال برنامه درخواست می کنند باید برای یک مهلت ملی قبل از خروج ملی 3 روزه که در اواسط ماه جولای برگزار می شود، در دسترس باشد. این جهت گیری بخش مهمی از برنامه است که با هدف آماده سازی دانش آموزان برای تجربه آنها در خارج از کشور است. تمام دانش آموزان در یک ماه مه و یا ماه ژوئن در جهت پیشبرد اهداف محلی یک روزه شرکت خواهند کرد. پس از ورود به چین، دانش آموزان در گرایش رسمی 3 روزه و تور فرهنگی در پکن شرکت خواهند کرد. بعد از جهت گیری، شما برای اقامت با خانواده میزبان دائمی خود و دوره 2 هفته ای زبان و فرهنگ چینی فشرده خواهید رفت. در طی سالیان متمادی، شما در یک هتل محلی یا با خانواده میزبان باقی می ماند و از یک تور فرهنگی و تاریخی منطقه لذت خواهید برد. سال قبل از بازگشت به ایالات متحده، با یک جهت گیری مجدد وارد می شوید. تمام هزینه های جهت گیری در آموزش برنامه گنجانده شده است.

مهلت درخواست

مهلت درخواست برای تمام برنامه های زایمان زمستانی و بهار (ژانویه و مارس) در 1 اکتبر است . مهلت اعطای بورس تحصیلی در 1 دسامبر است . آخرین مهلت برای تمام برنامه های خروج تابستان یا پاییز (ژوئن-سپتامبر) 15 مارس است . برنامه ها می توانند قبل از مهلت پر شود، بنابراین ما تشویق اولیه ارائه می شود!

Program taught in:
چینی ها

See 22 more programs offered by Youth for Understanding USA »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
1 - 2 
تمام وقت
Price
13,995 USD
برنامه نیمه کاره
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline