در سال 1915، نویسنده AA Milne وینی پیف را بر اساس عشق پسرش به یک توله خرس کوچک به نام Winnepeg، از مانیتوبا نوشت که او اغلب در باغ وحش بازدید کرد. به عنوان یک دانشجوی YFU در کانادا، شما نیز ممکن است بهترین دوستان خود را در صد Acre Wood کانادا (بیشتر مانند 2.250 میلیارد یورو چوب) پیدا کنید!

نگاه کردن

بورس تحصیلی در دسترس است

 • 384 - صندوق کمک مالی یfu

سن مورد نیاز

خروج بهار: 2000 ژانویه - 1 ژانویه 2003. رها کردن افتتاح: 1 سپتامبر، 2،000 - 1 سپتامبر 2003. دانش آموزانی که از این سن نیازمند نیستند و یا قبل از آغاز برنامه خود دبیرستان را فارغ التحصیل خواهند کرد، برای پذیرش در نظر گرفته می شوند یک مورد بر اساس یک مورد. دانش آموزان نمی توانند در 19 برنامه در حال تغییر باشند.

 • زبان: فرانسوی و انگلیسی. دانش آموزانی که در برنامه غواصی فرانسوی ثبت نام کرده اند باید حداقل 2 سال از مطالعه قبلی زبان فرانسه داشته باشند.
 • قرار دادن خانواده میزبان: شما با یک خانواده میزبان داوطلب زندگی می کنید و دانش آموزان به خانواده های میزبان انگلیسی زبان می روند.
 • مدرسه: شما در یک دبیرستان محلی و انگلیسی صحبت خواهید کرد مگر اینکه در یک برنامه غرق شدن در فرانسه شرکت کنید.
 • گیم ها: هاکی، اسکی، اسنوبورد، کمپینگ، پیاده روی، قایقرانی، پیچش یا حلقه زنی.

برنامه های آموزشی

به عنوان یک دانشجوی YFU به کانادا، شما با خانواده میزبان داوطلب کانادا زندگی می کنید و در دبیرستان محلی شرکت می کنید. دانشجویان در خانواده و مدارس میزبان انگلیسی زبان قرار می گیرند، مگر اینکه آنها در یک برنامه غرق شدن در فرانسه شرکت کنند. بخشی از تجربه شما خواهد بود:

مدرسه: دانش آموزان مبادله معمولا در مدارس در 10 یا 11 نمره قرار می گیرند و معمولا در فرانسه، انگلیسی، علم و ریاضی و همچنین در رشته های دو و میدانی، هنر، کسب و کار و زبان ها تحصیل می کنند. سال تحصیلی شامل دو ترم از 4 کلاس است. به عنوان یک دانشجوی ارزشیابی، شما باید برخی از انعطاف پذیری را برای انتخاب دوره هایی که علاقه مند هستید یا نیاز دارید تا بتوانید از دبیرستان خود در آمریكا فارغ التحصیل كنید انتخاب كنید.

فعالیت های اضافی: دانشجویان YFU تشویق می شوند که با جوامع محلی خود، با حضور در باشگاه های محلی، بازی کردن در تیم های ورزشی یا حتی داوطلب شدن در جوامع محلی خود شرکت کنند! شما می توانید در هر فعالیت های فوق العاده ارائه شده در مدرسه خود شرکت کنید، اما (مانند در ایالات متحده) این فعالیت ها بر اساس مدرسه متفاوت است.

پیشنهاد ویژه برنامه: دانش آموزان فرصت دارند تا در 4 روز ماجراجویی کمپینگ بیابان در پارک سورتمه سگ شرکت کنند. این سفر گردشگری تقریبا هزینه خواهد داشت. $ 650 CAD، که شامل تمام فعالیت های کمپینگ زمستانی، وعده های غذایی، و مسکن است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فعالیت ها، به www.chocpaw.com مراجعه کنید که در آن شما می توانید سگ ها را دیدار کنید و به دوستان خود در کمپینگ بپردازید!

برنامه غوطه وری فرانسوی

دانش آموزان در یک برنامه زبان فرانسوی همهجانبه زندگی می کنند با یک خانواده میزبان داوطلب کانادا و در دبیرستان در زبان فرانسه کانادا. در حالی که دانش آموزان در تمام کلاس های خود در فرانسه حضور خواهند داشت و در یک منطقه فرانسوی زندگی خواهند کرد، احتمال وجود دارد که دانش آموزان در یک خانواده میزبان انگلیسی زبان قرار گیرند. دانشجویانی که در برنامه غربالگری فرانسوی قرار دارند، جهت گیری، گشت و گذار و تحصیلات اضافی مانند برنامه های آموزشی سنتی ارائه می شوند.

هزینه تحصیل شامل

 • قرار دادن با خانواده میزبان با دقت انتخاب شده
 • ثبت نام در دبیرستان محلی کانادایی (یا فرانسوی)
 • نقل و انتقالات فرودگاه
 • مسافرت های داخلی و خارجی
 • همه پیشنهادهای پیش از عزیمت و بعد از ورود
 • پشتیبانی از پیش برنامه توسط کارکنان آموزش دیده YFU
 • پشتیبانی از نماینده YFU کانادا در حالی که در برنامه است
 • بیمه جامع

هزینه های اضافی: برنامه تحصیلی شامل حمل و نقل به مدرسه و مدرسه، لباس های مدرسه در صورت لزوم (تقریبا 100 دلار)، هزینه های اداری مدرسه (حدود 125 دلار)، کتاب های درسی (حدود 35 دلار) و هزینه های شخصی نیست. YFU کانادا توصیه می کند که دانش آموزان هر ماه حدود 250 دلار برنامه ریزی کنند.

اطلاعات اضافی

جهت گیری ها: تمام دانشجویانی که برای دوره ترم یا سال برنامه درخواست می کنند باید برای پیشبرد اهداف ملی پیش از انحلال 3 روزه، که معمولا در اواسط ماه جولای برگزار می شود، در دسترس باشد. این جهت گیری بخش مهمی از برنامه است که با هدف آماده سازی دانش آموزان برای تجربه آنها در خارج از کشور است. تمام دانش آموزان در یک ماه مه و یا ماه ژوئن در جهت پیشبرد اهداف محلی یک روزه شرکت خواهند کرد. پس از ورود به کانادا، دانش آموزان در کنار سایر دانشجویان مبادله YFU از سراسر جهان که انتخاب می کنند کانادا را به خانه خود هدایت می کنند. دانش آموزان سال یک جهت گیری در اواسط سال داشته اند و همه دانش آموزان قبل از رفتن به خانه برای درک تجربیاتشان یک جهت ورود مجدد خواهند داشت. تمام هزینه های جهت گیری در آموزش برنامه گنجانده شده است.

اطلاعات ویزا: اطلاعات مربوط به ویزا و سایر پروسه های مهاجرت پس از ثبت نام ارائه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر، میتوانید از وبسایت سفارت دیدن کنید: US / Canada.Embassy

مهلت درخواست

مهلت درخواست برای تمام برنامه های زایمان زمستانی و بهار (ژانویه و مارس) در 1 اکتبر است . مهلت اعطای بورس تحصیلی در 1 دسامبر است . آخرین مهلت برای تمام برنامه های خروج تابستان یا پاییز (ژوئن-سپتامبر) 15 مارس است . برنامه ها می توانند قبل از مهلت پر شود، بنابراین ما تشویق اولیه ارائه می شود!

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی
 • فرانسوی

مشاهده 22 برنامه دیگر ارائه شده توسط Youth for Understanding USA »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
1 - 2 
تمام وقت
Price
16,995 USD
برنامه نیمه کاره
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019