Read the Official Description

این دوره در زبان انگلیس برگزار می شود.

طراحی معاصر ایتالیایی و روند ترم های پاییز به تمرکز بر جنبه های فرهنگی طراحی پرداخته و شرکت کنندگان را به مطالعه عملی سیستم طراحی ایتالیایی از منظر مدیریت و روش شناسی طراحی می پردازد. این دوره از طریق سخنرانی ها و بازدید از نمایشگاه ها و نمایشگاه ها، روندهای طراحی معاصر و زبان های طراحی را مورد بررسی قرار می دهد. روند جدید در مبلمان، انواع خانه ها، شیوه زندگی متفاوت و نیازها و خواسته های مردم از دیدگاه عملی و عاطفی تحلیل می شود.

این دوره در اطراف نمایشگاه های بزرگ بین المللی تجاری، از جمله نمایش مبلمان Salone del Mobile در میلان و هفته طراحی که از سالن ماهواره، Euroluce، نمایشگاه بین المللی حمام و نمایشگاه بین المللی مبلمان خانگی است، تشکیل شده است.

در طول ترم، دانش آموزان در توسعه مهارت های فنی و انتقادی در کلاس و در داخل نمایشگاه های اصلی شرکت خواهند کرد که تجربه طراحی ایتالیایی را برجسته می کند.

برنامه: درس ها از دوشنبه تا جمعه، تمام وقت اجرا می شود

هدف: این دوره برای دانش آموزان انگیزه و متخصصان علاقه مند به درک سیستم طراحی ایتالیایی و روش های تحقیق روند است.

دانش پایه ای از دستورات فتوشاپ و Illustrator درخواست شده است.

ساختار و روش شناسی: بخش اول این دوره به شرکت کنندگان اجازه می دهد تا سیستم طراحی ایتالیایی را درک کنند، و تمرکز اصلی بر طراحی مبلمان است. در همان زمان دانش آموزان ابزار و روش های مورد نیاز برای تجزیه و تحلیل یک مجموعه خاص از یک نام تجاری خاص را به دست می آورند؛ این تجزیه و تحلیل با زبان رسمی، استفاده از رنگ ها، مواد و پایان نامه ها مرتبط خواهد بود.

با تشکر از دانش پایه ای که در ابتدای دوره بدست می آید، دانش آموزان قادر خواهند بود یک تجربه تحلیلی در زمینه در طول هفته طراحی میلان را انجام دهند و روند اصلی طراحی مبلمان را مشخص نمایند. این نقطه شروع برای کار بر روی پیشنهاد یک مجموعه جدید برای نام تجاری "Made in Italy" خواهد بود.

در طول دوره شرکت کنندگان مهارت های فنی را توسعه خواهند داد که به آنها امکان می دهد تا ایده های خود را در یک ارائه حرفه ای برای یک مشتری ترجمه کنند.

Program taught in:
انگلیسی

See 5 more programs offered by IED – Istituto Europeo di Design Milan »

Last updated September 11, 2018
این دوره Campus based
Start Date
فوریه 2019
اکتبر 2019
Duration
15 
تمام وقت
Price
7,000 EUR
By locations
By date
Start Date
فوریه 2019
Application deadline
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline

فوریه 2019

اکتبر 2019