close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ بهترین برنامه های مقطع کاردانی را آموزش خلبانی

یک برنامه مقطع کاردانی ارائه می دهد تعدادی از مزایای، از جمله آموزش در عمق که تنها نیاز به یک تا دو سال برای تکمیل. دانش آموزان دانش و مهارت های آنها می توانید برای به دست آوردن فرصت های شغلی پرداخت بالاتر و پیشرفت در زمینه… اطلاعات بیشتر

یک برنامه مقطع کاردانی ارائه می دهد تعدادی از مزایای، از جمله آموزش در عمق که تنها نیاز به یک تا دو سال برای تکمیل. دانش آموزان دانش و مهارت های آنها می توانید برای به دست آوردن فرصت های شغلی پرداخت بالاتر و پیشرفت در زمینه استفاده از ضروری به دست آورید.

مدرک کاردانی در آموزش خلبانی چیست؟ این درجه معمولا حدود دو سال طول می کشد برای تکمیل و شامل آموزش های گسترده ای در خلبانی هواپیما و اطلاعات دوره مربوط می شود. شرکت کنندگان در برنامه معمولا از طریق ترکیبی از مطالعه، شبیه سازی و در پرواز یاد بگیرند آموزش عملی. دوره معمولا شامل ریاضی و فیزیک، ابزار دقیق پرواز و حالات خلبانی زندگی واقعی است. این برنامه فراهم می کند مهارت های اساسی برای هر کسی که می خواهد به دنبال شغلی در حمل و نقل هوایی به طور کلی، هلیکوپتر و تنظیمات تجاری، هوا و کنترل ترافیک. کسانی که مایل به هواپیما خلبان باید مجوز یک خلبان را داشته باشد.

دانش آموزان ممکن است بسیاری از مهارت های است که می تواند به انواع حرفه اعمال به دست آورید؛ کسانی که استعداد شامل مدیریت زمان، مهارت های سازمانی، چگونه به اندازه گیری مساحت، چگونه به خواندن و تفسیر نقشه ها و مدیریت بحران است.

هر برنامه متفاوت با توجه به موقعیت، محبوبیت، و عوامل طول برنامه هزینه خواهد شد. برای تعیین مقدار یک دانش آموز در آموزش و پرورش خود را صرف کنند، او باید تحقیق و تماس مدارس خود را از انتخاب. کمک های مالی ممکن است در دسترس برای جبران هزینه نیز باشد.

برای کسانی که مایل به تبدیل شدن به خلبان تجاری برای خطوط هوایی بزرگتر، این برنامه ممکن است متفاوت باشد. رقابت بالا برای موقعیت های هواپیمایی است. با این حال، خطوط هوایی تمایل به استخدام خلبانان با دیپلم است. فرصت های شغلی اضافی برای فارغ التحصیلان شامل نقشه برداری هوایی، عکاسی هوایی و نقشه برداری هوایی، آتش نشانی، خلبانی آزمون، اجرای قانون، جستجو و نجات، و سازمان های دولتی.

برای کسانی که در مناطق دور افتاده زندگی می کنند و یا برنامه های شلوغ، ممکن است ممکن است به گذراندن دوره های آنلاین از تعدادی از مدارس در سراسر جهان. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
US Aviation Academy
دندون , آمریکا

کالج Tarrant County در رابطه با هواپیمایی ایالات متحده، ویزای F-1 را برای برنامه خلبانی حرفه ای ارائه می دهد. این برنامه شامل همکاران 2 ساله ای در علوم کاربردی و همچنین آموزش ... +

کالج Tarrant County در رابطه با هواپیمایی ایالات متحده، ویزای F-1 را برای برنامه خلبانی حرفه ای ارائه می دهد. این برنامه شامل همکاران 2 ساله ای در علوم کاربردی و همچنین آموزش پرواز می باشد تا بتوانید کار خود را به عنوان یک خلبان حرفه ای آغاز کنید. در طی این دو سال، شما آموزش پرواز را از طریق FAA Commercial Single و Multi و همچنین Certified Instructor Flight تکمیل خواهید کرد. -
مقطع کاردانی
تمام وقت
2 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
 

نکته! اگر نماینده یک مدرسه هستید و می‌خواهید برنامه‌های خود را به لیست‌های ما اضافه کنید، در اینجا با ما تماس بگیرید