close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ بهترین برنامه های مقطع کاردانی را مدیریت کیفیت

کسب مدرک دیپلم یک پیشرفت تحصیلی است که می تواند به طور معمول حدود دو سال طول بکشد، اگر دانش آموز در تمام دوره ها ثبت نام کند. کار به سوی این درجه به ویژه برای دانشجویان آینده نگر که تمایل به تحصیل بیشتر خود را ندارند، بدون ا… اطلاعات بیشتر

کسب مدرک دیپلم یک پیشرفت تحصیلی است که می تواند به طور معمول حدود دو سال طول بکشد، اگر دانش آموز در تمام دوره ها ثبت نام کند. کار به سوی این درجه به ویژه برای دانشجویان آینده نگر که تمایل به تحصیل بیشتر خود را ندارند، بدون اینکه چهار سال یا بیشتر به تحصیل در رشته مدرک کارشناسی ارجحیت داده شود، جذاب است.

مدرک مدیریت کیفیت چیست؟ با توجه به شغل های تولیدی که در طول زمان به طور چشمگیری تغییر می کنند، به دست آوردن این آموزش تخصصی می تواند فارغ التحصیلان را از بقیه جدا کند. این آموزش و پرورش می تواند پایه ای برای کار و مدیریت کارآمد و موثر در یک محیط تولید فراهم آورد. دانش آموزانی که این درجه را کسب می کنند، معمولا دانش های پیشرفته در تکنیک های بازرسی کیفیت، اصول تولید و تولید ناب را کسب می کنند.

کسانی که فارغ التحصیل با این درجه می شوند ممکن است که از کار گروهی و مهارت های رهبری بهره مند شوند. آنها ممکن است تحصیلات خود را با درک بیشتر از استانداردهای متفاوتی از کیفیت ترک کنند.

کشورهایی که دانش آموز در کلاس ها، دانشگاه یا کالج انتخاب شده ثبت نام کرده و مدت زمان لازم برای تکمیل دوره ها، تأثیرات عمده ای بر هزینه تحصیل این مقطع تحصیلی دارد.

فارغ التحصیلان با مدرک کارشناسی مدیریت کیفیت می توانند به دنبال موقعیت در پست های مختلف با تمرکز بر تولید و یا کیفیت. فقط چند مثال از گزینه های حرفه ای ممکن است شامل تکنسین کالیبراسیون، حسابرس کیفیت، سرپرست کیفیت، کنترل کننده مواد بررسی، دریافت بازرس و بازرس کیفیت تولید باشد. مدیریت کیفیت، زمینه ای بسیار متنوع با فرصت های رشد احتمالی برای افراد با تخصص و تجربه مناسب است.

دانش آموزان بالقوه می توانند مدرک مدیریت کیفیت را در مکان های مختلف کسب کنند. با این حال، مدارس و کالج های آنلاین اغلب می توانند سطح بالایی از آموزش عملی را با برنامه ریزی انعطاف پذیر تر ارائه دهند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
  • پرطرفدار آخرین سمت
  • پرطرفدار
  • آخرین
  • سمت
Goodwin College
شرق هارتفورد, آمریکا

با مدرک کاردانی در سیستم های مدیریت کیفیت، شما مهارت و دانش لازم است که عبارتند از درک درستی از به دست آوردن: اصول تولید، تکنیک های بازرسی کیفیت، تفسیر نقشه های مهندسی، حل مسئ ... +

با مدرک کاردانی در سیستم های مدیریت کیفیت، شما مهارت و دانش لازم است که عبارتند از درک درستی از به دست آوردن: اصول تولید، تکنیک های بازرسی کیفیت، تفسیر نقشه های مهندسی، حل مسئله، اندازه گیری و تست، کالیبراسیون، تولید ناب، کنترل فرایند آماری، کار گروهی، و کنترل کیفیت نمایید. -
مقطع کاردانی
تمام وقت
انگلیسی
پردیس دانشگاهی