ACADEMICCOURSES

‏ بهترین برنامه های مقطع کاردانی را هوانوردی

در صنعت حمل و نقل هوایی بسیار کنترل شده و رقابتی، خلبانان موفق نیاز به هر مزیت آنها می توانید دریافت کنید. کارفرمایان برای بالاترین کیفیت خلبانان آنها می توانند پیدا نگاه کنید، و داشتن فوق دیپلم حمل و نقل هوایی سیگنال تعهد متقاضی کار به صنعت.

فوق دیپلم در حمل و نقل هوایی چیست؟ این یک درجه دو سال است که در چالش های خلبانان حرفه ای در سراسر حرفه خود روبرو تمرکز است. دانش آموزان در مورد صنعت هوانوردی یادگیری و گسترش درک خود را فراتر از مهارت های اولیه خریداری شده توسط آموزش پرواز. این درجه قابل استفاده برای هر دو هلیکوپتر و خلبانان بال ثابت است. مباحث از مطالعه شامل جنبه های مختلف هواپیما، کنترل ترافیک هوایی، ایمنی، و روش های هواپیمایی.

در حالی که یک خلبان نیاز به مجوز برای پرواز از نظر قانونی، حرفه ای نیاز به یک درک دقیق تر از هواپیما و فن آوری.فوق دیپلم در حمل و نقل هوایی فراتر از حداقل مورد نیاز می رود و دانشجویان برای تبدیل شدن به امن تر، بهتر، و خلبانان واجد شرایط است. البته از مطالعه شامل موضوعاتی در صنعت حمل و نقل هوایی، بلکه توسعه صلاحیتهای اصلی در ارتباطات و رهبری.

بیشتر در مقطع کاردانی در حمل و نقل هوایی نیاز به دو سال از کلاس تمام وقت برای تکمیل. دانش آموزانی که به دنبال فرصتهای شغلی به عنوان خلبانان نیز باید الزامات خلبان صدور مجوز خود را تامین کند. هزینه های متفاوت در محل و موسسه است. دانش آموزان را تشویق به برآورد نیازهای مالی خود را قبل از شروع.

دانش آموختگان با مدرک کاردانی در حمل و نقل هوایی بهتر واجد شرایط برای مشاغل به عنوان خلبانان هستند. کارفرمایان به شدت ترجیح می دهند متقاضیان کار با آموزش و پرورش جامد است که مکمل آموزش خلبانی خود را. این معمول است برای بسیاری از دانش آموزان برای شروع حرفه خود را با پرواز هواپیما برای خطوط هوایی منطقه ای، تور منشور، و یا تکالیف خاص مانند هلیکوپتر پشتیبانی اماده شدن نفت.اشتغال به ایالات متحده محدود نمی شود. مهارت خلبان مجرب در تقاضا در سراسر جهان هستند.

این مهم است که برای شروع تحقیق گزینه در اسرع وقت. آموزش برای گواهینامه خلبان محدود گزینه به مدارس پرواز محلی است، اما دانشگاه آنلاین ارائه برنامه های درجه است که می تواند در هر نقطه دسترسی است. دانشجویان بین المللی تشویق می شوند به نظر complimenting آموزش خود را با دوره های آنلاین. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

3نتایج درهوانوردی Filter

کاردانی علوم در مطالعات حمل و نقل هوایی

Glendale Community College
کاردانی علوم
<
تمام وقت
<
2 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

این برنامه آموزشی خلبان مردان و زنان در تمام سنین آماده برای ورود به حوزه های هیجان انگیز از حمل و نقل هوایی تجاری. انتخاب جامع از کلاس های زمین و آزمایشگاه های پرواز آماده سا ...

اطلاعات بیشتر

مقطع کاردانی در حمل و نقل هوایی

Institute of Aviation at Parkland College
مقطع کاردانی
<
تمام وقت
<
2 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

دانشجویان مقطع کاردانی پی در پی کسب گواهی خصوصی خلبان، امتیاز ابزار، گواهینامه خلبان تجاری و امتیاز multiengine در طول برنامه. این همچنین فرصتی است برای به دست آوردن گواهینامه ...

اطلاعات بیشتر

برنامه خلبان حرفه ای کالج

US Aviation Academy
مقطع کاردانی
<
تمام وقت
<
2 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

کالج Tarrant County در رابطه با هواپیمایی ایالات متحده، ویزای F-1 را برای برنامه خلبانی حرفه ای ارائه می دهد. این برنامه شامل همکاران 2 ساله ای در علوم کاربردی و همچنین آموزش ...

اطلاعات بیشتر