توضیحات رسمی را مطالعه کنید

این برنامه در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش برای دانش آموزان که علاقه مند به انجام نقش های رهبری در اوایل دوران کودکی امکانات طراحی شده است. هدف از این برنامه آماده سازی فارغ التحصیلان به منظور توسعه، مدیریت و ارزیابی برنامه های دوران کودکی و همچنین پیاده سازی برنامه درسی تکامل مناسب برای کودکان از زمان تولد تا سن 8. دانش آموزان مهارت های مورد نیاز برای حمایت فرهنگی، کودکان متنوع زبانی و توانایی و خانواده های آنها ایجاد می شود.

این برنامه می تواند به صورت پاره وقت و یا تمام وقت گرفته شده است. همه طبقات آنلاین در دسترس هستند.

افرادی که در یک مرکز دوران کودکی در وودبری شهرستان استخدام می توانید برای Siouxland مشارکت در سرمایه گذاری بشر (کشتی) بورس تحصیلی اعمال می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا به دفتر کمک مالی پاسخ. یک مشاور در اوایل دوران کودکی برای توسعه یک برنامه مطالعه این است که برای شما مناسب را ببینید.

فرصت های شغلی ممکن است شامل در خانه ارائه دهنده، دستیار معلم، معلم سرب، دستیار کارگردان، و یا مدیر / صاحب یک مرکز مراقبت از کودکان.

دانش آموزان مورد نیاز خواهد بود برای تکمیل تجربه زمینه و یا کارآموزی ساعت خارج از زمان به طور منظم کلاس و کیفری کامل، کودک آزاری و چک های پس زمینه دهید بزرگسالان وابسته و الزامات بهداشت به منظور تکمیل این برنامه است.

witcc109

فرصت های شغلی مرتبط

  • مدیر آموزش و پرورش، پیش دبستانی و مهد کودک مرکز / برنامه
  • پیش دبستانی معلم، به جز آموزش و پرورش ویژه
  • دستیار معلم
  • مراقبت از کودکان کارگر
  • Nannie
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 18 برنامه دیگر ارائه شده توسط Western Iowa Tech Community College »

این دوره Online, Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
درخواست اطلاعات
پاره وقت
تمام وقت
Price
11,375 USD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date