مقطع کاردانی در طراحی گرافیک

عمومی

شرح برنامه

این برنامه طراحی گرافیک دانشجویان فراهم می کند با دانش، مهارت، و یک نمونه کارها مورد نیاز برای اشتغال به عنوان یک طراح. این زمینه شامل استفاده از نرم افزار های تخصصی همراه با خلاقیت، طراحی، و مهارت حل مسأله به ایجاد ارتباط بصری است.

این برنامه در حال توسعه خلاقیت و نرم افزار مهارت های لازم برای رقابت در این زمینه متمرکز است. این است که با کارآموزی در زمینه طراحی گرافیک است که اجازه می دهد تا دانش آموز به انتقال مهارت های آکادمیک به یک محیط حرفه ای به پایان رسید. دانشجویان و فارغ التحصیلان از برنامه طراحی گرافیک طراحی جوایز متعدد در صنعت خلاق به دست آورد. استخدام طراحان گرافیک انتظار می رود رشد تقاضا برای طراحی گرافیک همچنان به افزایش از تبلیغ، ناشران، و شرکت های طراحی کامپیوتر است.

فارغ التحصیلان ممکن است به عنوان طراحان گرافیک در روزنامه ها، کارگاه های چاپ، آژانس های تبلیغاتی، مغازه ها چند رسانه ای ها، مغازه ها طراحی وب، شرکت ها یا سازمان های غیر انتفاعی می شود. حدود 25 درصد از طراحان خود اشتغالی هستند. بسیاری از دوره ها شامل دست در ساعت آزمایشگاه با یک در یک کمک از مدرسان.

اعتبار ممکن است انتقال، در تمام یا بخشی از آن، به دو و چهار ساله برنامه برای آموزش و پرورش ادامه داد در رشته مرتبط.

witcc110

فرصت های شغلی مرتبط

  • طراح گرافیک
  • چند رسانه ای هنرمند و انیمیشن
  • دسکتاپ ناشر
  • توسعه دهنده وب
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Western Iowa Tech Community College is a publicly supported comprehensive community college serving the Iowa counties of Cherokee, Crawford, Ida, Monona, Plymouth, and Woodbury, which have a combined ... اطلاعات بیشتر

Western Iowa Tech Community College is a publicly supported comprehensive community college serving the Iowa counties of Cherokee, Crawford, Ida, Monona, Plymouth, and Woodbury, which have a combined population of about 180,000. A nine-member Board of Directors provides governance for Western Iowa Tech Community College. The board members are elected from the nine districts in the six-county service area... اطلاعات محدود