توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه دولت شبکه و امنیت یک دوره جامع مطالعه است. دانش آموزان خواهد شد برای تعمیر کامپیوتر و تعمیر و نگهداری کامپیوتر، سیستم عامل نصب و راه اندازی و عیب یابی، شبکه های کامپیوتری، و مدیریت سیستم و امنیت آموزش داده است. از طریق هر دو تئوری و دست در آموزش، دانش آموزان یک درک کامل از طراحی، نصب و راه اندازی، تعمیر و نگهداری، عیب یابی و کامپیوتر، سیستم عامل و سیمی شبکه / بی سیم دست یابد.

آموزش شبکه خاص شامل LAN / WAN طراحی سیستم، نصب و راه اندازی، پیکربندی، مدیریت و عیب یابی. شبکه و سیستم مسائل امنیتی خطاب خواهد شد به عنوان آنها به هر دوره فرد مربوط.

پس از اتمام این رشته، دانش آموزان خواهد شد بهتر آماده به امتحانات گواهینامه ملی که ممکن است در محوطه دانشگاه در آیووا مرکز فناوری تست غربی گرفته شده است. هزینه دوره برای بیشتر کلاس ها شامل هزینه های ملی کوپن آزمون گواهینامه.

شبکه های کامپیوتری تبدیل شده اند بخشی جدایی ناپذیر از کسب و کار، و تقاضا برای این کارگران افزایش خواهد یافت به عنوان شرکت های ادامه به سرمایه گذاری در فن آوری های جدید. استفاده گسترده از تجارت الکترونیکی و تصویب افزایش فن آوری تلفن همراه معنی است که موسسات تر خواهد از اینترنت برای انجام کسب و کار آنلاین استفاده کنید. این رشد به یک نیاز برای سیستم های مدیران که می تواند کمک به سازمان های استفاده از تکنولوژی برای برقراری ارتباط با کارکنان، مشتریان، و مصرف کنندگان ترجمه.

witcc113

فرصت های شغلی مرتبط

  • کامپیوتر و سیستمهای اطلاعات مدیریت
  • متخصص مدیریت امنیت
  • شبکه و سیستم های کامپیوتری مدیریت
  • معمار شبکه های کامپیوتری
  • متخصص کامپیوتر پشتیبانی کاربر
  • متخصص کامپیوتر پشتیبانی شبکه
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 18 برنامه دیگر ارائه شده توسط Western Iowa Tech Community College »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
12,075 USD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date