مقطع کاردانی در هنر آشپزی

Western Iowa Tech Community College

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مقطع کاردانی در هنر آشپزی

Western Iowa Tech Community College

این برنامه هنر آشپزی در WITCC برای هر کسی با شور و شوق برای مواد غذایی، بیان خلاق و سعی و کوشش. برنامه درسی ما دانش آموزان به مواد تشکیل دهنده منحصر به فرد در امکانات دولت از هنر، از طریق بو، و طعم و معرفی، در حالی که حد عالی رساندن مهارت برای مفهوم سازی و ایجاد غذاهای ابتکاری حیاتی است. در این دستور غذایی برای موفقیت در این برنامه شامل قرار دادن دانش به عمل در مناطق از جمله تغذیه، مهارت های چاقو، بهداشت و ایمنی، روش پخت و پز و خیلی بیشتر. دوره های کار تخصصی در هنر قدردانی، قومی جهانی آشپزی، مقابل خانه، کنترل هزینه در کنار افراد دیگر یک پایه برای آماده سازی فارغ التحصیلان برای یک حرفه ای در بسیاری از شاخه های هنر آشپزی فراهم می کند. شغل شامل سر آشپز، آشپز شخصی، آشپز غذا، آشپز شرکت ها و صاحب رستوران. فارغ التحصیلان می توانید انتظار برای شروع به حرفه خود ساخت $ 10 به 16 $ در ساعت در موقعیت های ورود به سطح، و یا در حدود 28،000 $ به عنوان یک کارمند حقوق. جبران خسارت بسته به سطح مهارت های فردی، عنوان شغلی و محل متفاوت است.

دو سال برنامه هنر آشپزی دانش آموزان فراهم می کند با فرصت های زیادی را به بازدید رستوران ها موفق و امکانات مواد غذایی، و همچنین کار با متخصصان صنعت به دست آوردن بینش در چگونه به طور موثر برای اعمال و زمین کار از رویاهای خود. دانش آموزان تکمیل مدرک خود را نیز در کارآموزی شرکت برای مطابقت با مهارت فردی و استعداد با استقرار خوبی مناسب. تجربه ارزشمند از ترجمه دانش کلاس درس به عمل در دنیای واقعی دانش آموزان را برای زندگی در خارج از آشپزخانه تظاهرات آماده کند.

اگر شما اختصاص داده شده به هنر و صنعت خود و مصمم به قرار دادن عشق خود را از هنر آشپزی به عمل، در حال حاضر اعمال می شود. بیایید به سمت حرفه ای به چالش کشیدن و با ارزش. آشپز برت مک کارتی دارای بیش از ده سال تجربه در ناهار خوری خوب، ناهار خوری شرکت ها و به عنوان یک آشپز خصوصی. علاوه بر این، او آموزش تجربه و نظارت بر برنامه های آشپزی موفق از سال 1998.

witcc108

فرصت های شغلی مرتبط

  • آشپز و سر کوک
  • آشپزی و رستوران
  • کوک، خانوار شخصی
  • خط اول سرپرست آماده سازی مواد غذایی و کارگران تعمیر و نگهداری
  • کوک، موسسه و کافه تریا
  • مدیر خدمات غذایی
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
11,375 USD
Locations
آمریکا - Sioux City, Iowa
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
آمریکا - Sioux City, Iowa
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات