Read the Official Description

مقطع کارشناسی ارشد در کتاب های دیجیتال

انقلاب در انتشار، بی وقفه است، و کتاب، همانطور که می دانیم، یک تغییر چشمگیر داشته است. با ظهور کتاب دیجیتالی، مدل های جدید کسب و کار، بازاریابی، مدیریت و توزیع محتوا ایجاد شده است، که بسیار متفاوت از مدل های سنتی است.

دوره دیپلم کارشناسی ارشد در کتاب های دیجیتال نتیجه آگاهی قوی از تقاضا در بازار نشر دیجیتال برای انواع جدید کتاب الکترونیکی: فرمت روایت، رمان های تصویری، کتاب هنری، کتاب با محتوا برای اهداف آموزشی، داستان های داستان، کتاب ها برای بازار بورس تحصیلی و داستان های با تعامل بیشتر برای کودکان، بنابراین دوره می پذیرد تخصص در تولید کتاب و الکترونیک و انتشار. این یک مفهوم جدید در طراحی و خواندن است، با استفاده از دستگاه هایی مانند Kindle، e-Readers، 'smartphones' و 'tablets'.

این فرمت های دیجیتال جدید تغییر شیوه ای را که محتوای ما را طراحی و توزیع می کند، در عین حال باعث افزایش انتشار خود می شود. امروزه نویسنده و ناشر نیازی به یکدیگر و یا توزیع کنندگان بزرگ ندارند و می توانند بر سیستم های دیجیتال جدید با فروش کتاب های الکترونیکی در بازارهایی چون کتاب های Google Play، Amazon Kindle و Apple iBookstore تاثیر بگذارند. .

اهداف کل آموزش

برای مطالعه تکامل ناشران و کتاب چاپ شده به چاپ دیجیتال امروز. برای شناخت روش توزیع و بازاریابی یک کتاب دیجیتال.

قادر به مقایسه انواع مختلف کتاب سنتی و تجزیه و تحلیل تفسیر آنها در قالب دیجیتال است.

برای مطالعه فرمت کتاب های دیجیتالی جدید و ایده های جدید در مورد خواندن و خواندن.

برای آموزش طراح سرمقاله سنتی در فن آوری های دیجیتال جدید، از طریق مطالعه دقیق آن جنبه های طراحی و ترکیب کتاب ها که باید دوباره به تفسیر آنها در قالب فرمت دیجیتال تغییر داده شود و با Pub Pub سازگار باشد.

قادر به طراحی و ایجاد محتوا برای دستگاه های مختلف از قبیل e-Readers، 'قرص' و 'smartphones'، و برای درک اینکه کدام نوع کتاب توسط بازار چاپ و نشر و هدف نهایی ما مورد نیاز است.

برنامه مطالعات

این دوره کارشناسی ارشد از 11 مدول تشکیل شده است و با پروژه نهایی به پایان می رسد. در طول دوره، متخصصان متخصص در حال تهیه مقالات در موضوعات مربوط به تقویت محتوای برخی از ماژول ها هستند.

 • ماژول I - طراحی سرمقاله در صنعت کتاب دیجیتال؛ پست الکترونیکی
 • ماژول دوم - شکل کتاب در متن دیجیتال
 • ماژول III - تایپوگرافی
 • ماژول IV - انواع کتاب الکترونیکی
 • ماژول V - طرح بندی و طراحی اغذیه فروشی ها
 • ماژول VI - تولید قالب ثابت / کتاب طرح بندی ثابت
 • ماژول VII - از مفهوم به نمونه اولیه
 • ماژول VIII - کتاب غنی شده برای IOS / iBooks نویسنده
 • ماژول IX-طراحی و برنامه ریزی کتاب تعاملی
 • ماژول X - بازاریابی و توزیع کتاب های دیجیتالی
 • ماژول XI پروژه فاینال

برگه ای حاوی اطلاعات مشخص درباره چیزی

ویرایش: نسخه اول

واجد شرایط بودن: مدرک کارشناسی ارشد در کتاب های دیجیتالی معتبر توسط Universidad de Vic-UCC. دانش آموزان بدون مدرک دانشگاهی دیپلم تحصیلات تکمیلی دانشگاه را دریافت خواهند کرد.

اعتبار: 30 ECTS

دوره مدرسه: از 20 اکتبر 2015 تا مه 2016. ارائه نهایی پروژه: ژوئن 2016

جدول زمانی: سه شنبه ها و پنج شنبه ها از 19 ساعت تا 22 ساعت

حالت: در سایت

زبان: اسپانیایی

قیمت: 3480 €

دسترسی: فارغ التحصیلان. مدرک کارشناسی ارشد در هنرهای زیبا و طراحی و موارد مرتبط با حرفه ای های زیر: طراحی داخلی، طراحی گرافیک، طراحی صنعتی و هنر در زمینه لباس. حرفه ای ها از بخش بدون آموزش خاص اما می توانند تخصص حرفه ای را نشان دهند. متقاضیان فرآیند انتخاب برای پذیرش در این دوره را تحت پوشش قرار می دهند.

مشاهدات: دوره اسپانیایی اسپانیایی برای دانشجویان خارجی که مایل به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد (دوره اختیاری) می باشند. از سپتامبر 10 تا اکتبر، 2؛ از دوشنبه تا جمعه (4 ساعت در روز) - 395 €.

Program taught in:
اسپانیایی

See 14 more programs offered by Bau Design College of Barcelona »

Last updated June 13, 2018
این دوره Campus based
Start Date
اکتبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
3,480 EUR
By locations
By date
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline

اکتبر 2019