مهندسی fdsc (سیستم های الکترونیکی)

Somerset College

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مهندسی fdsc (سیستم های الکترونیکی)

Somerset College

شرح درس

بازی بخشی خود را در آینده ارتباطات جهانی با مطالعه برای کاردانی و یا HNC در سیستم های الکترونیکی. این البته شما مجهز با تمام مهارت های مورد نیاز برای اطمینان از شما در لبه برش از تکنولوژی در هر دو الکترونیک و ارتباطات می باشد.

ما کاردانی ما به شما برای یک حرفه ای در هر دو طراحی و عملیات عناصر از صنعت آماده طراحی شده است. این بدان معناست که شما می شود کار بر روی پروژه های عملی در کنار یادگیری نظری خود را، برای اطمینان از شما توسعه استعدادها مناسب برای هر کار شما را انتخاب کنید.

درس عبارتند از: - ریاضیات - اصول برق 1 - آنالوگ الکترونیک - ابزار دقیق و اندازه گیری - الکترونیک دیجیتال - طراحی مهندسی - سیستم میکروپروسسوری - تضمین کیفیت - ابزار دقیق و کنترل - کسب و کار و امور مالی - تمرین حرفه ای و محل کار - فن آوری های اینترنت و امنیت - پروژه - فن آوری های شبکه

علاوه بر این، شما در قرار دادن کار به عنوان بخشی از این دوره را، به شما تجربه دنیای واقعی از بخش انتخاب شده خود را که استخدام خود را افزایش می دهد.

آموزش و ارزیابی

شما آموزش داده شود و توسط معلمان بسیار با تجربه و اختصاص داده شده و به دست آوردن مقدار زیادی از دست به دست در تجربه در آزمایشگاه ها و کارگاه های عالی ما.

ارزیابی خواهد شد یا توسط انتساب، معاینه و یا ارائه باشد.شما باید به انجام پروژه های هر دو به عنوان یک عضو از گروه های کاری و به عنوان یک فرد. همه این فعالیت ها توسط آموزش در برنامه و استفاده از کامپیوتر پشتیبانی می کند. یکی از ویژگی های این دوره استفاده از ارزیابی البته که در آن هر یک از ماژول توسط تیم آموزش دوره با استفاده از تکالیف، مطالعات موردی، ارائه ها و امتحانات ارزیابی است. همچنین یک دوره اجباری ارزیابی سابقه کار در سال اول وجود دارد.

فرصت های پیشرفت

روش دیگر، اگر شما می خواهید برای ادامه تحصیل، شما ممکن است اعمال شوند به پیشرفت به درجه کارشناسی (لیسانس) مهندسی برق و الکترونیک در دانشگاه پلیموت. لطفا توجه داشته باشید که یک مهلت برای برنامه های کاربردی پیشرفت و مکان ممکن است در صورت موجود بودن وجود دارد.

حرفه ای پیشرفت

با درجه بنیاد زیر کمربند خود را، شما می توانید به عنوان یک مهندس الکترونیک یا مدیر صنعت حرفه ای کار می کنند.

شرایط ورود

برای درخواست این دوره، شما نیاز به یک سطح 3 دیپلم تمدید مربوطه (PPP) و یا دیپلم پیشرفته جدید (120 امتیاز حداقل)، و یا سطح AS / A2 (حداقل 120 امتیاز از جمله 80 امتیاز در A2). متناوبا، شما ممکن است برنامه را با سطح NVQ 3 یا CGLI سطح 3 دیپلم یا گواهی دسترسی را وارد کنید.

دانش آموزان نیز مورد نیاز به داشتن حداقل درجه C در GCSE زبان انگلیسی و ریاضیات.

شرایط ورود برای HNC یک مدرک تحصیلی BTEC ملی به یک موضوع مرتبط و یا حداقل یک و سطح GCSE مناسب در کلاس C یا بالاتر. متقاضیان باید 18 ساله یا بالاتر.

دانش آموزان بالغ که این شرایط ورود رسمی برآورده نمی خوش آمدید به درخواست، اگر آنها می توانند علاقه خود را در زمینه مطالعه شواهد می باشد.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
9,120 GBP
در سال است.
Locations
بریتانیا - Taunton, England
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
بریتانیا - Taunton, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات