توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آیا یک تولید کننده اتاق خواب به دنبال شکستن، یک DJ به دنبال تولید بیشتر از آهنگ های خود را و یا حتی یک آهنگساز «سنتی» به دنبال گسترش مهارت های ترکیب خود را در استودیو، این دوره مدرک بنیاد فقط ممکن است ضربه زدن به نقطه. این آموزش کامل در خلاقیت و ترکیب است. ایده و اختراع. بدین معنی که شما به طور مداوم ارزیابی مجدد راه که در آن شما به عنوان یک موسیقیدان کار، و گسترش دانش و طیف وسیعی از سبک تولید فنی خود را. در نهایت، شما آموزش داده می شود به یکی از بهترین آهنگسازان خلاق فردا.

FDA به موسیقی الکترونیک: تولید و ترکیب است که توسط دانشگاه پلیموت معتبر است و توسط دربیمارستان موسیقی در همکاری با پل Tor بالا تحویل داده است.

این درجه بنیاد دو سال را می توان "در صدر به درجه افتخاری کامل و بسیاری از زبان آموزان را بر روی سال آخر ما BA (لیسانس) تولید موسیقی پیشرفت.

ساخت یک نمونه کارها

ماژول ها مخلوطی از کارگاه های خلاق عملی، آزمایش فنی، ضبط تظاهرات روش و پژوهش شخصی؛ هدف کلی بودن به شما با مجموعه ای از آهنگ ها و پروژه هایی که شما می توانید استفاده کنید برای نشان دادن مهارت های خود را به عنوان یک موسیقیدان معاصر، آهنگساز و / یا سازنده فراهم می کند.

دست به دست در

بر دست را "نام میانی ما است! در حالی که دانش آموزان نیاز به یک پایه و اساس تئوری برای حمایت از حرفه ای خود، عقیده ما که دانش آموزان باید بیشتر وقت خود را صرف حد عالی رساندن مهارت تولید موسیقی خود را، گرفتن تجربه عملی بر روی بهترین دنده استاندارد صنعت است.

محیط زیست دوستانه

ما اعتقاد داریم که بهترین خلاقیت است از یک محیط کار حمایت و دوستانه متحمل شده اند. شما می توانید تمام معلمان ما و کارکنان پشتیبانی فوق العاده در کمک به شما تحقق اهداف خود مفید پیدا کنید. ما بسیاری از حوادث که همه به سمت ساخت زندگی در DBS چیزی بسیار ویژه به سازماندهی کنند.

شرایط ورود

این دوره برای دانش آموز فوق العاده متمرکز و بلند پروازانه که می خواهد برای ورود به صنعت در بالاترین سطح.

حداقل مورد نیاز برای ورود به متقاضیان با سطح / AS سطح / BTEC 180 UCAS امتیاز به علاوه حداقل 4 دیپلم در رتبه C یا بالاتر از جمله ریاضی و انگلیسی است. دیگر مدارک مشابه ممکن است به صورت فردی در نظر گرفته.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 10 برنامه دیگر ارائه شده توسط dBs Music UK »

این دوره Campus based
Start Date
آگوست 2019
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
11,900 GBP
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا

آگوست 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
آخرین مهلت تقاضا
End Date
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date

سپتامبر 2019