میلان - طراحی مد و تجاری

IES Abroad

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

میلان - طراحی مد و تجاری

IES Abroad

59216_milan-2800114_640.jpg

چرا میلان؟

مد در هوا در میلان است. میلان به عنوان یکی از "بزرگ چهار" پایتخت های مدرن (همراه با لندن، نیویورک و پاریس)، خانه های بسیاری از خانه های مد پیشرفته مانند Armani، Dolce & Gabbana، Miu Miu و بسیاری دیگر است. و تقریبا همه "نام های بزرگ" نمایندگی می شوند. آماده شدن به الهام از استانداردهای میلان از ظرافت و وسواس سبک - از باند به خیابان.

برنامه طراحی مدرن و بازاریابی ما یک تجربه مد مدرن را ارائه می دهد. با منابع روندهای جهانی در زمینه کسب و کار، طراحی، خیاطی، پارچه و مواد، مدل سازی و بازاریابی آشنا شوید. در مورد کسب و کار مد از کارشناسان محلی و استادان از بهترین دانشگاه های میلان مطلع شوید. در طراحی و تزیین میلان، از طریق دوره های تمرین در موسسات حرفه ای مدرسه، درس هایی در زمینه ایجاد لباس و لوازم جانبی ارائه کنید.

چه چیزی را مطالعه خواهی کرد

مطالعات مد خود را با دوره ی انتخابی از برنامه ی امروز ایتالیا تدوین کنید. دوره ها عبارتند از: تاریخ، علوم سیاسی، ادبیات، موسیقی و غیره.

به عنوان بخشی از این تجربه یک بار در طول زندگی، شما همچنین می توانید فرصت ثبت نام در یک کارآموزی مربوط به مد و همراه با سمینار علمی است که به شما کمک می کند تا آنچه شما در حال یادگیری در محل قرار دادن شما است.

زندگی روزمره

میلان خواهد بود کلاس درس خود را. تصور کنید که کاوش در طراحی و استفاده از پارچه در کلاس و سپس در یک نمایشگاه باند در هفته مد به عنوان بخشی از دوره های خود را انجام دهید، یا از دفتر مرکزی خانه های مد بالا و مارک های لوکس پس از سخنرانی در مورد کسب و کار، نام تجاری و تجاری از محلی کارشناسان در زمینه همه چیزهایی که در میلان انجام می دهید بخشی از تجربه یادگیری شماست.

ما می خواهیم شما را به احساس در خانه در میلان، بنابراین ما هر کاری می توانیم برای کمک به شما را به زندگی در شهرستان در اختیار دارد. از مسکن به فعالیت های فرهنگی، کار ما این است مطمئن شوید که شما مطالعه در خارج از کشور معتبر ترین تجربه ممکن است.

دانشگاهیان

ماموریت ما ساده است: به شما را با بهترین تحصیل در خارج برنامه امکان پذیر-که شامل تجارب علمی و فرهنگی بالاترین کیفیت ارائه می کنند.

در حالی که در میلان، شما را 15-19 اعتبارات در هر ترم، و تمام دوره های ارزش 3 واحد هستند مگر اینکه در غیر این صورت مشخص شده است.

شما همچنین در یک دوره زبان ایتالیایی مورد نیاز با توجه به سطح مهارت خود قرار داده اید. دوره های زبان به زبان ایتالیایی تدریس می شود و تمام دوره های دیگر به زبان انگلیسی یا ایتالیایی تدریس می شود.

درست تجربه علمی خود را با انتخاب از اجزای برنامه مورد نیاز و اختیاری زیر است:

  • IES دوره زبان در خارج از کشور ایتالیا (مورد نیاز، 4 و یا 6 واحد)
  • انگلیسی دوره های تحصیلات عالیه IES را آموزش می دهد (اختیاری، 3 واحد هر یک)
  • دوره های مرتبط با مد (به زبان انگلیسی یا ایتالیایی) در موسسات شریک (اختیاری، اعتبار متفاوت است)
  • کارآموزی و سمینار (اختیاری، 3 واحد)
  • قرار دادن یادگیری خدمات و سمینار (اختیاری، 3 واحد)
  • IES Abroad ایتالیا امروز برنامه دوره های انتخابی (اختیاری، 3 اعتبار هر کدام)

لطفا توجه داشته باشید که برخی از دوره های پیش نیازها.

زندگی روزمره

بخشی از این که احساس میکنید در میلان احساس میکنید، بهترین کار را برای کمک به شما در حفظ و مراقبت از خود انجام میدهیم. این که آیا این یک برنامه جهت گیری است که شما را آماده می کند، مسکن که به خوبی در آن قرار دارد و راحت است و یا سفرهای حمایتی است که شما را به جایی از مسیر ضرب و شتم می برد، ما همه چیز را در مورد خدمات دانشجویانمان داریم. این فقط یکی از چیزهایی است که برای ما شناخته شده است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • ایتالیایی
IES Abroad
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
ژانویه 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
18,100 USD
Locations
ایتالیا - Milan, Lombardy
تاریخ شروع : ژانویه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
ژانویه 2019
ایتالیا - Milan, Lombardy
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات