های فشرده زبان انگلیسی و IELTS

Anglolang Academy of English

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

های فشرده زبان انگلیسی و IELTS

Anglolang Academy of English

دوره فشرده زبان انگلیسی و IELTS Anglolang خیلی مناسب برای دانش آموزان که امید به تحصیل در کالج یا دانشگاه UK در آینده اما سطح به اندازه کافی بالا به زبان انگلیسی را ندارند. این دوره شامل 25 ساعت شهریه گروه هر هفته در کلاس های کوچک چند ملیتی. ترکیبی از کلاسهای صبح که در چهار مهارت و همچنین کلاس های دستور زبان و واژگان و توسعه بعد از ظهر که در استراتژی های آزمون IELTS تمرکز تمرکز، کمک می کند تا دانش آموزان برای رسیدن به نمره که آنها در آزمون IELTS نیاز دارید. بنابراین اجازه دادن به آنها برای پیشرفت به درجه unversity انتخاب کنند. دوره IELTS را می توان به مدت 4 هفته یا بیشتر رزرو. سطح زبان حداقل مورد نیاز برای این دوره ابتدایی (A1) است.

هنگامی که آن را شروع کنم؟

شما می توانید فشرده زبان انگلیسی و دوره ELTS در تعدادی از نقاط مختلف در طول سال شروع می شود. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تاریخ های شروع که مناسب برای شما با ما تماس بگیرید.

IELTS چیست؟

IELTS زبان انگلیسی آزمون بین المللی، آزمون زبان انگلیسی مهم است که مورد استفاده برای بررسی سطح زبان برای ورود به کالج ها و دانشگاه ها در سراسر جهان است. این آزمون به گوش دادن جداگانه، خواندن، نوشتن و آزمون زبان تقسیم شده و نشانگر خوبی از توانایی خود را که مسئولیت رسیدگی به انگلیسی دانشگاهی است.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
بریتانیا - Scarborough, England
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
بریتانیا - Scarborough, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات