Read the Official Description

حقایق سریع

سال تاسیس: 1986

محل سکونت: دنور، CO

برنامه های ارائه شده: انگلیسی دانشگاهی، کسب و کار انگلیسی، انگلیسی عمومی، تست آمادگی، برنامه نوجوان.

اعتباربخشی: IALC، ACCET، AAIEP، کمبریج ESOL، IELTS استرالیا، دانشجویی و برنامه بازدید کنندگان اوراق بهادار (SEVP)

اعضای: NAFSA، انجمن ملی مشاوران دانشجویان خارجی؛ TESOL، معلمان زبان انگلیسی به متکلمان زبان های دیگر. و COTESOL، وابسته به کلرادو TESOL.

نزدیک: راکی در پارک ملی کوه، اسکی معروف مانند لاولند، آسپن و بدرد خوردن، باغ خدایان.

بررسی اجمالی

BridgePathways در BridgeEnglish دنور در شهر مایل بالا از دنور، کلرادو واقع شده است. دنور بزرگترین شهرستان و پایتخت کلرادو، واقع در قلب ایالات متحده است. با بیش از 2.5 میلیون نفر در منطقه دنور شهری، دانشجویان بین المللی می توانید دوستی یک شهر کوچکتر و جاذبه ها و سرگرمی از یک شهرستان بزرگ لذت ببرید.

هر BridgeEnglish سال، دنور میزبان دانش آموزان از سراسر جهان، ارائه های درجه یک آموزش زبان. این برنامه دانش آموزان درجه به دنبال برای پذیرش و موفقیت در یک محیط دانشگاهی آمریکا آماده می شود.

شهریه و تاریخ های شروع انگلیسی دانشگاهی

* تاریخ شروع مدت ممکن است توسط چند روز متفاوت باشد.

هزینه ها و خدمات اضافی

انگلیسی فشرده

برنامه انگلیسی دانشگاهی BridgePathways ® دقیقا برای دانشجویان بین المللی برای موفقیت در یک محیط آکادمیک آمریکا توسعه داده شد.

به عنوان یک دانشجوی BridgePathways شما خواهد شد:

  • توسعه مهارت زبان انگلیسی خود در خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن
  • شود ترم اختصاص داده طراحی شده به شما برای تکالیف دانشگاه آماده
  • یاد بگیرید چگونه به موفقیت در بحث ها و سخنرانی ها شرکت می کنند
  • آماده شدن برای آزمون های استاندارد
  • شرکت در تجربه غوطه وری اجتماعی و فرهنگی ضروری

BridgePathways یک برنامه هدف گرا است که سفارشی و بر اساس سطح فعلی خود را هدف قرار داده است. این که چگونه ما موفقیت خود را اندازه گیری و کمک به شما در رسیدن به اهداف مورد نظر خود را. با BridgePathways، شما در حال آماده سازی نهایی برای موفقیت در دانشگاه های ایالات متحده خود را تضمین شده است.

دنور جدید ما مرکز شهر می دهد دانشجویان بین المللی تجربه کامل آمریکا به عنوان آنها در قلب مرکز شهر مشغول دنور، شرکت در کلاس های واقع در پای کوه های راکی، دنور بهترین از هر دو جهان ارائه می دهد "مسیر شهر بالا.": مقدار زیادی از سرگرمی شهرستان های بزرگ، به علاوه یک وسیعی از جاذبه های در فضای باز مانند اسکی و پیاده روی در این نزدیکی هست.

مرکز مدرن:

محل جدید یک فضای تازه بازسازی کلاس های مدرن، و همچنین زمینه های مشترک که در آن دانش آموزان می توانید به یکدیگر است. حتی یک کافه در محل با صندلی در فضای باز ارائه تنقلات و نوشیدنی طول روز در مدرسه وجود دارد.

مکان مناسب:

مرکز جدید ما این است که در مرکز شهر دنور، فقط یک پیاده روی 10 دقیقه از 16 خیابان عابر پیاده بازار است، که یک منطقه عاری از ترافیک مملو از مغازه محبوب ها، رستوران ها، سالن نمایش فیلم و سرگرمی های دیگر واقع شده است. ما همچنین تنها دو بلوک از مرکز مدنی ایستگاه اتوبوس، یک مرکز خدمت به بیش از 18 مسیرهای سراسر شهرستان است. دوچرخه سواران خواهد شد پارکینگ دوچرخه رایگان مرکز و خط دوچرخه اختصاص داده شده در 16 خیابان درست پشت در ما قدردانی.

مقدار زیادی به انجام این نزدیکی هست:

در محل مرکز شهر جدید ما، از آن آسان است به راه رفتن به رستوران ها و خرید در عرض چند دقیقه از مرکز. ما همچنین از محبوب مدنی مرکز پارک مراحل در مقابل ساختمان کاپیتول ایالت کلرادو، و نزدیک به موزه هنر دنور، و همچنین به عنوان شاخه اصلی کتابخانه عمومی هستیم. هاپ در یک اتوبوس از ایستگاه مرکز مدنی و شما می توانید بسیاری از دیگر محله های منحصر به فرد دنور در عرض چند دقیقه کشف، از جمله التقاطی بالای شهر، برگ واشنگتن پارک یا هنری منطقه سانتافه.

Program taught in:
انگلیسی

See 6 more programs offered by Bridge Education Group »

این دوره Campus based
Start Date
Open Enrollment
Duration
تمام وقت
Price
3,080 USD
3080 $ (385 $ در هفته)
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment